Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

antibiotic1

Aquamaniac
Член од
8 септември 2013
Мислења
150
Поени од реакции
70
Си купив firestick 4к. Дали може да ми кажете , за да гледам иптв со MAC (на пример twobrothers), доволно е само да најдам апликација како StalkerPlayer но за андроид или треба да правам root па да му менувам секој пат мак адреса на wifi-адаптерот на firestick-от?
 
Член од
7 февруари 2021
Мислења
477
Поени од реакции
681
Dovoljno je da nadjes stalker pleyere, primer stb emulator,ott Navigator (može i m3u i mac adrese) tivi mate (premium se plaća)Znaci imaš velik izbora pleyera
 
Член од
7 јануари 2009
Мислења
10
Поени од реакции
5
Мо
Си купив firestick 4к. Дали може да ми кажете , за да гледам иптв со MAC (на пример twobrothers), доволно е само да најдам апликација како StalkerPlayer но за андроид или треба да правам root па да му менувам секој пат мак адреса на wifi-адаптерот на firestick-от?
Можеш да инсталираш некоја од тие апликации како Stalker Player или Ott Navigator, Tivi Mate и слично, првин најдобро е да ја инсталираш апликацијата на телефон, па потоа со Easy Fite Tools ќе ја пренесеш на Fire Tv.
 

antibiotic1

Aquamaniac
Член од
8 септември 2013
Мислења
150
Поени од реакции
70
Дали може некој да ми прати MAC за two brothers, или некоја слична на нив, за да подесам на firestickot. Барав по нет но нигде не најдов...
 
Член од
13 ноември 2016
Мислења
526
Поени од реакции
1.126
Ali ja se nisam toliko zamarao ,kao što ti navodiš sa tim provaljivanjem.Od toliko hiljada servera gubit vreme na jedan i još ga skenirati 25 dana ,mislim stvarno......za 24 saata ako nema ništa u mreži prelazim na drugi.E sad znanje se ne sakuplja za dva dana ,dva meseca ,300 saata, tu treba više vremena.
Автоматски споено мислење:

Ahh da samo i ovo još da dodam i priznam nekada je bilo daj daj ,imaš li....Inter, Rapca I naravno zahvalan sam na to ali treba imati obraza i osjećaja pa zagrijati stolicu i potrudit se sam nešto uloviti ,pronaći naučiti.Ako sam nekog izostavio izvinjavam se.
Prvi deo posta u potpunosti podrzavam,u drugom delu ogradjujem se jel mozda i gresim ali rapca se pojavio mnogo kasnije.Moja interesovanja krecu od prilike kad i interova, burmanova itd.a to je vise od 20 godina.I dan danas gledam zahvaljujuci minulom radu,i itekako se iznenadim kad otvorim neki folder i ustanovim da server i useri rade.Naravno mnogo toga je ugaseno ali mnogo toga jos radi,cak odgovorno tvrdim vecina usera je aktivna na novim adresama.Da ne bude zabune ni intera ni burmana ne poznajem licno,a bilo je i kritika ponekad ali i puno vise
medjusobnog postovanja i uvazavanja.Kao i prema tebi zar ne,biti toliko godina u ovome i ne kriti se je svakako za respect.
Автоматски споено мислење:

Da ne pametujem vecina macova se na hiljade iznose pa toliko i vrede tj.traju..sistem hobija vise ne vredi ili retko
Neki ne rade nigde,neki na spec playerima,neki odnosno ne znaju vecina kako...
neki rade kako rade priča stara kao i sa listama koje su nekada radile jednokonekcijske sad manje rade bar veliki broj iz XC..
vreme napredka ili ti ko zna čega;):D
Ne znam kakva su pravila u vezi postavljanja mac-ova...negde je to jedan po postu (kod mene na forumu)negde tri,negde no limit:(
Ne slazem se,probao 30-tak servera i na svakom po bar 5 mac-ova,sve radi normalno.Mislim da ih treba cuvati i dalje.
 
Последно уредено:
Член од
9 јануари 2018
Мислења
530
Поени од реакции
1.529
Ne slazem se,probao 30-tak servera i na svakom po bar 5 mac-ova,sve radi normalno.Mislim da ih treba cuvati i dalje.
[/QUOTE]

Ne znam u čemu se ne slažeš prijatelju moj?
Svaki server ima mozda i neke specifičnosti u radu(nije svaki bas isti) nekada postoje liste primer dajem kada zajašu 100 ili više usera a rade i dalje a nekada dovoljno i 2-3...a maximalna konekcija 1,nekada nece ni da krenu...(ima tu priče oko toga obrazloženja ali da ne zamaramo)uopsteno pisem kako je uglavnom.
Moj komentar je na to uopsteno tvrdim da ako jedan MAC zajasu previse usera ne moze raditi kvalitetno(ogradjujem se naravno kako sam rekao ima izuzetaka):D
Što samim tim govori ako se previše javno objavljuje gubi smisao tj.funkcionalnost u kvalitetnom radu...
Da me neko ne shvati pogrešno niti mi to treba niti gledam (retko neki VOD kao većina koji se bave ovim iz nekog hobija),tako da radio il ne radio svira radio;):D.
Živi bili pozdrav za sve.
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom