Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
7 мај 2017
Мислења
208
Поени од реакции
373
A što mislite da je tema zamrla. Kao da bi neko imao koristi od postavljenih mac adresa ili listi. Ili onih rasprava koje su se godinama vrtile u krug. Meni ovako sve super, ljudi se raspituju, traže neku listu u pp..... i sve funkcioniše.
Pa eto nije zamrla, u tri dana dva posta. I da se razumijemo, nisam ja zagovaratelj objave MAC-ova.
 

saskon

Член од
22 август 2008
Мислења
2.217
Поени од реакции
5.434
Секој објавен мак ќе биде избришан.
АКо имате вишок поделете на некој кој нема преку приватна порака. Јавно објавен мак нема логика, односно само нанесена штета на некој кој гледа преку тој мак.
 
Член од
8 јуни 2019
Мислења
316
Поени од реакции
321
Ma da ovde će da objavljuje a na serbian forumu je kao svi se drže pravila i onda na drugim forumima prosipaju ono što tamo ne smeju
 

spb

Битола ах моја битола...те уништија селјаците...
Член од
7 ноември 2012
Мислења
146
Поени од реакции
70
Здраво.Дали можи да ми испрати некој мак адреса за спортски и балкански канали?
Благодарам
 
Член од
6 мај 2017
Мислења
1.383
Поени од реакции
2.821
I???? :) Nisi završio rečenicu :D
Ima onaj štos:
Novak u Legiji stranaca pita ekipu,kako rešavaju one stvari,oni njemu kažu :Imamo kamilu.Sutradan ga sretnu kako pokušava da opali kamilu,a ona ga ubija ritajući se. Kažu oni njemu,da im oma služi da se prebace do grada.
Primer nepotpunog objašnjenja,samo zbunjuje čoveka.
 
Член од
8 април 2017
Мислења
1.838
Поени од реакции
3.091
Ima onaj štos:
Novak u Legiji stranaca pita ekipu,kako rešavaju one stvari,oni njemu kažu :Imamo kamilu.Sutradan ga sretnu kako pokušava da opali kamilu,a ona ga ubija ritajući se. Kažu oni njemu,da im oma služi da se prebace do grada.
Primer nepotpunog objašnjenja,samo zbunjuje čoveka.
moj potis je balji haha
Автоматски споено мислење:

Ma koji paypal druze ja nemam to
najbolji skener za višekonecijske liste je ZNANJE .. tako se vade najbolje.. to su najbolji skeneri. znanje iskustvo povjerenje i imati nekog ortaka da skupa razmjrnjujete iskustva
 
Последно уредено:
Член од
3 декември 2018
Мислења
513
Поени од реакции
2.881
moj potis je balji haha
Автоматски споено мислење:


najbolji skener za višekonecijske liste je ZNANJE .. tako se vade najbolje.. to su najbolji skeneri. znanje iskustvo povjerenje i imati nekog ortaka da skupa razmjrnjujete iskustva
Znate li kako se obogatio John D. Rockefeller? Dobio je na poklon jabuku. Umjesto da je pojede, lijepo ju je izglancao i prodao za 10 centi. Za taj je novac kupio tri jabuke koje je zatim „ušminkao“ i prodao za 30 centi. Za zarađeni novac mogao je kupiti devet jabuka, pa 27 jabuka... Tako je radio cijeli tjedan, a onda mu je umro otac i oporukom ostavio 200 milijuna dolara.
 
Член од
25 февруари 2019
Мислења
6
Поени од реакции
1
Prestao i meni roi-iptv.dyndns.org pa molim mile-iptv ako može i meni pp šta se promenilo.
Zahvaljujem!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom