Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
15 јули 2007
Мислења
14.777
Поени од реакции
7.515
Ne ocekujem ja da radi zauvek ali bar odredjeno vreme. Onda bolje da platim ili cak trazim svaki dan novu listu nego da se oslonim na tako neki servis pa posle par dana iznenada prestane s radom ili prekida i blokira.
Епа тоа е кога ќе откријат многу луѓе дека е бесплатно се накачуваат да гледаат и нормално ќе се преоптовари и кочи, прекинува, блокира и не отвара.
 
Член од
25 октомври 2017
Мислења
12
Поени од реакции
9
Pozdrav svima !!!
Treba mi neka stabilna EX-YU lista sa "NOVA S" , " Sport KLUB-om" , "HRT " ,jer moje dve koje su radile OK duze vreme , sinoc kako je pocelo prvenstvo u fudbalu su pukle !!!
Imam neke rezervne ali one vise nisu za gledanje ( prekidaju ) narocito u udarnim terminima ...
Ako neko ima neku stabilnu , bio bi mu zahvalan da mi je pusti na PM !!!

Pozdrav i HVALA unapred !!!!
 
Член од
5 јануари 2019
Мислења
23
Поени од реакции
36
Pozdrav, jel može ko da mi pošalje listu na PM sa što više prikupljenih mac portalima za ex-yu prostor... Želeo bih malo da preskeniram da nađem šta mi štima od sadržaja
 
Член од
30 јануари 2020
Мислења
386
Поени од реакции
361
Pozdrav svima !!!
Treba mi neka stabilna EX-YU lista sa "NOVA S" , " Sport KLUB-om" , "HRT " ,jer moje dve koje su radile OK duze vreme , sinoc kako je pocelo prvenstvo u fudbalu su pukle !!!
Imam neke rezervne ali one vise nisu za gledanje ( prekidaju ) narocito u udarnim terminima ...
Ako neko ima neku stabilnu , bio bi mu zahvalan da mi je pusti na PM !!!

Pozdrav i HVALA unapred !!!!
Bukvalno svi IPTV kanali gde ima prenosa utakmica sa EP u fudbalu su maksimalno opterećeni, štucaju, prekidaju.
A gazde gledaju fudbal pa nema kraduckanja MAC-ova ili lista.
Dok ovo ne prođe, najbolje je gledati svog kablovskog operatera ako prenosi utakmice.
Evo, HRT2, on prenosi utakmice, ali ne znam koliko je pouzdan:
 
Член од
4 април 2018
Мислења
54
Поени од реакции
110
Bukvalno svi IPTV kanali gde ima prenosa utakmica sa EP u fudbalu su maksimalno opterećeni, štucaju, prekidaju.
A gazde gledaju fudbal pa nema kraduckanja MAC-ova ili lista.
Dok ovo ne prođe, najbolje je gledati svog kablovskog operatera ako prenosi utakmice.
Evo, HRT2, on prenosi utakmice, ali ne znam koliko je pouzdan:
Ovaj link je pouzdan, radi več nekoliko godina bez greške. Ali je na kraju bolje staviti index.m3u8 nego 04.m3u8. Razlika je u tome da 04.m3u8 prikazuje fiksnu HD kvalitetu 1280x720 što je u redu ako imamo relativno brzi internet ali ako imamo sporiji internet, onda nam slika prilično štuca i prekida. Sa index.m3u8 na kraju je taj problem riješen jer se slika automatski prilagodi brzini interneta koju imamo u nekom momentu, zato kvalitet može varirati od SD, HD i FHD.
U nekim android aplikacijama ovaj link ne radi, posebice u Smart IPTV. Zato treba link u m3u listi stavit sa user-agent-om kao što je prikazano u spojleru:
#EXTINF:-1,HRT 2
#EXTVLCOPT:http-user-agent=Android/6.0.1
 
Член од
25 октомври 2017
Мислења
12
Поени од реакции
9
Bukvalno svi IPTV kanali gde ima prenosa utakmica sa EP u fudbalu su maksimalno opterećeni, štucaju, prekidaju.
A gazde gledaju fudbal pa nema kraduckanja MAC-ova ili lista.
Dok ovo ne prođe, najbolje je gledati svog kablovskog operatera ako prenosi utakmice.
Evo, HRT2, on prenosi utakmice, ali ne znam koliko je pouzdan:
Hvala ali kod mene neradi !!!
Trebalo je da pustis na PM !!!!
POZDRAV od Sashe !!!
Автоматски споено мислење:

Ovaj link je pouzdan, radi več nekoliko godina bez greške. Ali je na kraju bolje staviti index.m3u8 nego 04.m3u8. Razlika je u tome da 04.m3u8 prikazuje fiksnu HD kvalitetu 1280x720 što je u redu ako imamo relativno brzi internet ali ako imamo sporiji internet, onda nam slika prilično štuca i prekida. Sa index.m3u8 na kraju je taj problem riješen jer se slika automatski prilagodi brzini interneta koju imamo u nekom momentu, zato kvalitet može varirati od SD, HD i FHD.
U nekim android aplikacijama ovaj link ne radi, posebice u Smart IPTV. Zato treba link u m3u listi stavit sa user-agent-om kao što je prikazano u spojleru:
#EXTINF:-1,HRT 2
#EXTVLCOPT:http-user-agent=Android/6.0.1
Pozdrav, valnet !!!
Znam za ovo sa "index" ali kod mene ovaj link neradi ......
U svakom slucaju ti HVALA na uputstvu !!!
POZRAV od Sashe !!!!
 
Последно уредено:
Член од
4 април 2018
Мислења
54
Поени од реакции
110
@Sasha
Link sasvim dobro radi u Win 10, isto na Android-u u svim playerima koje sam probao.
I bez veze je ovaj link slati putem PM jer je već najmanje tri godine javno objavljen po svim mogućim forumima, čak i na ovom ;)
 
Член од
25 октомври 2017
Мислења
12
Поени од реакции
9
Valnet , moje IZVINJENJE ...
Link sad radi . Verovatno da kad sam probao ( nekoliko puta ) nesto nije bilo u redu ??...???!!!
IZVINI jos jednom i PPZDRAV !!!!
SashA !!!
 

otkacen

Top-notch Сasual Dating Actual Girls
Член од
10 ноември 2018
Мислења
174
Поени од реакции
57
Lista so ТАЈЊУГ TV
 
Член од
18 март 2021
Мислења
3
Поени од реакции
0
Pozdrav svima, ako neko ima m3u listu i hoće da je podeli, bio bih zahvalan.. Pozz
 
Член од
13 септември 2016
Мислења
233
Поени од реакции
41
Jel može da se izvuče cela lista, ako imam ovako strim:
Код:
IP:POST/username/DxLkut4GANsWGcUlapmGg6RxH0lzLk6Uamoi-Gc-qoguQi2u9wx3bRoNhKQLAWcMV2gIDfbn71QvYlVM1gll_kjwZdlrd58T8bPoDSY1N53JN-JH8tGodeOA7cIIfsmUAosjMZY_D7e2LzK_cunPlz-Bh5C3M8YNtJOHti_bxLSK1uAvluy21E55e5LImQOM/hls/index.m3u8
 

Kajgana Shop

На врв Bottom