Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
9 јануари 2018
Мислења
530
Поени од реакции
1.529
Gari68 slučajno stisnuto bilo lajk smajli pa smo prepravili :D .Ajde da probam i da odgovorim
Koliko vidim to je iz meseca maj-a ,noviji server tj. portal/c.
Pitanje je koliko ima korisnika čovek je možda tek počeo treba mu dati vremena...tj ako ima koji mac tesko se nadje ili treba vremenski vise...
Nisam se susretao s tim portal-om jedino ako nije imao drugi ip ili DNS?
 
Член од
19 февруари 2011
Мислења
483
Поени од реакции
502
Gari68 slučajno stisnuto bilo lajk smajli pa smo prepravili :D .Ajde da probam i da odgovorim
Koliko vidim to je iz meseca maj-a ,noviji server tj. portal/c.
Pitanje je koliko ima korisnika čovek je možda tek počeo treba mu dati vremena...tj ako ima koji mac tesko se nadje ili treba vremenski vise...
Nisam se susretao s tim portal-om jedino ako nije imao drugi ip ili DNS?
Skenirao sam IP rang pa sam naletio na 4 stalkera ali nisam mogao da ubodem mac adresu.
 
Член од
8 април 2017
Мислења
1.839
Поени од реакции
3.093
300 sati,a lista kosta 40 kn mjesecno,da si tih 300 sati radio 25 godina bi ima placenu listu.
Tako je.. Nije ti zajebancija.. Ja nežicam skenere i nežicam liste.. Eventualno imam neke dogovore s ljudima.. Lako je samo vikat daj daj..
Автоматски споено мислење:

Imam ja i sad za platit
Автоматски споено мислење:

To se zove društveno bez koristan rad.Tako bi ja to nazvao. Toliko saata uložiti za kanale koje ima i u drugim listama.
A kako si ti došao do znanja za bilo koju listu imati??? Daj daj ili si sve skužio za pola sata?
 
Последно уредено:
Член од
13 ноември 2016
Мислења
526
Поени од реакции
1.126
Iz dosade... pa jel ti misliš da je svima lako da sklopi skripta ili da pronađi ću jebeni rupu... Svi se prave pametni a mnogi sve dobijaju na tacni, treba malo nešto i da se nauči kako i šta i gde, nije to baš penzionera zabava i zanimacija... Više je prepaslo u rat sa ovima što to javno objavljuju nego što vodimo rat sa serverima i njihovim gazdama koji su naravno prisutni na svim forumima ovog tipa. I naravno uterate nam sa Vašim objavama. Zašto ljudi jednostavno to ne čuvaju i ćute i uživaju dok gledaju, iskreno gledam sa tri servera u zavisnosti po tome šta pratim i meni je super, ali eto pametnjakovića uvek ima da nam unište zadovoljstvo gledanja.
Автоматски споено мислење:

U početku mi je trebalo dosta pomoći oko svega da shvatim, ali sad i sam umem da ispravim dodam i pre pravim šta treba, i uživao sam što me nije bilo po forumima jer nema svrhe više voditi ratove ovde, ali kad vidim koliko moram iznova i iznova da lupam glavu e pa onda jbg nije uredu. Zato jebeno ćutite i uživajte ako ste šta dobili i imate, ovde već godinama isto, meni to malo ide na živce, eto iskreno jedino nisam skontao kako bitka sad radi i kako da je imam, ali nadam se da ću i to otkriti od domaćih mislim da ima uvek dobri zaštitu ali ne i stabilnost kao i svi naši serveri, mada čast izuzecima ima ih, a sve ostalo jbg trudim se jbg.
Pa uzivaj i dalje,nemoj posecivati temu i voditi ratove.Ah da,nisi nikad pobedio u ratu zato ti ne vidis svrhu. ;) ;) ;)
 
Член од
7 март 2020
Мислења
8
Поени од реакции
1
Treba mi z1 live od 20:05 sati, znaci za 15 minuta, molim vas ako ima ko. EDIT: Našao sam.
 
Последно уредено:
Член од
7 февруари 2021
Мислења
477
Поени од реакции
681
Ali ja se nisam toliko zamarao ,kao što ti navodiš sa tim provaljivanjem.Od toliko hiljada servera gubit vreme na jedan i još ga skenirati 25 dana ,mislim stvarno......za 24 saata ako nema ništa u mreži prelazim na drugi.E sad znanje se ne sakuplja za dva dana ,dva meseca ,300 saata, tu treba više vremena.
Автоматски споено мислење:

Ahh da samo i ovo još da dodam i priznam nekada je bilo daj daj ,imaš li....Inter, Rapca I naravno zahvalan sam na to ali treba imati obraza i osjećaja pa zagrijati stolicu i potrudit se sam nešto uloviti ,pronaći naučiti.Ako sam nekog izostavio izvinjavam se.
 
Последно уредено:
Член од
8 јуни 2019
Мислења
316
Поени од реакции
321
Pa uzivaj i dalje,nemoj posecivati temu i voditi ratove.Ah da,nisi nikad pobedio u ratu zato ti ne vidis svrhu. ;) ;) ;)
Ja sam svoje bitke izvojevao, ali kako da se borim sa svim kad i dalje gledam preko ovoga tv i šta kad stane moram da se uključim, jer i ovo je otišlo sve predaleko, staće kao i mnogo toga što je stalo, žao mi je što se samo sve širi kao kuga i nema kraja. I jbg
 

placeb

place_b
Член од
21 јуни 2016
Мислења
3.356
Поени од реакции
3.130
Prvo globalno zatopljenje zatim covid i evo sad i najstrasnije - iptv...mislim da se blizi kraj sveta...:place:
PS jel se gleda?
telehetz.dvrdns.org:12345
 
Член од
11 февруари 2009
Мислења
1.072
Поени од реакции
1.144
Ако може листа со балкански канали, важно ми е да ја има спорт клуб за да ја гледам Македонија - Словенија.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom