Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
13 ноември 2016
Мислења
526
Поени од реакции
1.126
pa iskreno kad vam ljudi traže nešto onda im pošaljite ili ćutite... a ne da provocirate i da im govorite kako vi imate i treba neko nešta da da zauzvrat ..
i onda neko objavi javno ono što ti nećeš dati onda je problem.....mislim stvarno nerazumijem:)
Ovaj put sam na strani DUH,a,ako ces se faliti ok.ali ne vredi javno unistavati.Deli slobodno i to je lepo i govori o tebi iako ti 99 posto njih nece biti zahvalno i prvi pui kad im ne budes ucinio jebo si jeza.Licno imamo portala koji rade nekoliko godina i ne pogadja nas ovo,ali pogadja one kojima sam podelio i sad me zatrpavaju porukama da im stalo.Mi smo u ovome dugo dugo i veruj da nije onako kako izgleda. ;) ;) :kajgana:
 
Член од
23 октомври 2017
Мислења
1.209
Поени од реакции
6.793
Последно уредено:

placeb

place_b
Член од
21 јуни 2016
Мислења
3.356
Поени од реакции
3.130
Ovaj put sam na strani DUH,a,ako ces se faliti ok.ali ne vredi javno unistavati.Deli slobodno i to je lepo i govori o tebi iako ti 99 posto njih nece biti zahvalno i prvi pui kad im ne budes ucinio jebo si jeza.Licno imamo portala koji rade nekoliko godina i ne pogadja nas ovo,ali pogadja one kojima sam podelio i sad me zatrpavaju porukama da im stalo.Mi smo u ovome dugo dugo i veruj da nije onako kako izgleda. ;) ;) :kajgana:
Tako je i ti i DUH deljite liste i jas sam se licno uverio, zalno je za sve te ljudi a vas to ne dodire... zato i sve to piše te ljude tu a ne vi oko to deljene liste. ...
Plus... Nije lijepo sto se postavljaat servere za da ljudi malo se zanimavaju u slobodno vreme i sami si pronalaze liste...

balkanika.co:25461(1524 kanala)
 
Член од
8 април 2017
Мислења
1.839
Поени од реакции
3.093
Ovaj put sam na strani DUH,a,ako ces se faliti ok.ali ne vredi javno unistavati.Deli slobodno i to je lepo i govori o tebi iako ti 99 posto njih nece biti zahvalno i prvi pui kad im ne budes ucinio jebo si jeza.Licno imamo portala koji rade nekoliko godina i ne pogadja nas ovo,ali pogadja one kojima sam podelio i sad me zatrpavaju porukama da im stalo.Mi smo u ovome dugo dugo i veruj da nije onako kako izgleda. ;) ;) :kajgana:
Za ovako dobar i istinit komentar mozes tražit sta hoćeš od mene ako imam dam ti sugurno... Ili kazem kako se gleda.. Traži bilo što... Cijenim istinu i kad je netko fer iskren i pošten...
Zato i crni 22 dobije uvjek kad traži a i kad ne traži...
 
Последно уредено:
Член од
13 ноември 2016
Мислења
526
Поени од реакции
1.126
Za ovako dobar i istinit komentar mozes tražit sta hoćeš od mene ako imam dam ti sugurno... Ili kazem kako se gleda.. Traži bilo što... Cijenim istinu i kad je netko fer iskren i pošten...
Zato i crni 22 dobije uvjek kad traži a i kad ne traži...
Hvala,imam dovoljno.Denis i sota su me svojevremeno zainteresovali tako da sam savladao gradivo,i na tome im hvala iako nisu bas sirili i razotkrivali tajne.Burman i ja imamo slicne pocetke i ne bi bilo fer da ga ne spomenem i njegove slike u ostalom kao i sota i cepenkov i svi drugi su kacili i bili motiv za dalje napredovanje.Ne kaze se dzaba slika govori vise od reci.Portala ce biti daj boze zdravlja samo.
 
Член од
18 февруари 2021
Мислења
23
Поени од реакции
7
Evo slikica.. Sta dux gleda.. Baš uživam u prijateljima.. Super serija
Автоматски споено мислење:

Prebacio malo na art... Bolja slika.
Vidim da imas baklju na stbemu, mozes li mi reci kako si je pokrenuo jer meni izbaca crni ekran nece da ucita portal.
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
70
Поени од реакции
49
Drustvo ima neko Nord VPN kljuc? Hvala unapred majstoru koji ce se javit na pm.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom