Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

placeb

place_b
Член од
21 јуни 2016
Мислења
3.342
Поени од реакции
3.118
Smešan si do bola sa tim žalopojkama i pretnjama. Aferim je portal sa ogromnim brojem korisnika, 10k sigurno, net je prepun njegovih MAC-ova, turski forumi samo štancuju MAC-ove, i ti ovde sada pametuješ, zato što si ugrožen da će gazda nešto promeniti i ti više nećeš moći da gledaš.
Na hiljade portala tako nestaje, a pojave se novi - aferim zato !
Negova baka je gledala BAŠ taj portal....
Zajeban ex yu server: majevica.xyz:25461..nikako ne mogu da ga pokrenem., proao sam sa10-tak aktivnih mac- ova,Ko ume nek skenira i nek uživa...
 
Член од
8 април 2017
Мислења
1.838
Поени од реакции
3.091
Smešan si do bola sa tim žalopojkama i pretnjama. Aferim je portal sa ogromnim brojem korisnika, 10k sigurno, net je prepun njegovih MAC-ova, turski forumi samo štancuju MAC-ove, i ti ovde sada pametuješ, zato što si ugrožen da će gazda nešto promeniti i ti više nećeš moći da gledaš.
Na hiljade portala tako nestaje, a pojave se novi - aferim zato !
Nemoras ti meni objašnjavat.. Znam ja koliko ima korisnika i ulaz i sve.. A ni negledam to...
 
Член од
19 октомври 2016
Мислења
1.407
Поени од реакции
2.296
Negova baka je gledala BAŠ taj portal....
Zajeban ex yu server: majevica.xyz:25461..nikako ne mogu da ga pokrenem., proao sam sa10-tak aktivnih mac- ova,Ko ume nek skenira i nek uživa...
Na čemu ne radi. Koliko vidim radi u vlc a onda valjda radi i u svemu ostalom.
 
Член од
8 април 2017
Мислења
1.838
Поени од реакции
3.091
Vas par pametnjakovoća bas se pravi npametno a glupii jbt.. Napisat ću pa nek dobijem ban... Ja to ni negledam.. Nije to bitno.. Moze se i onaj od prije gledat i ja znam kako i ako hoću mogu. Imam za gledat sta god poželim.. To nije bitno.. Bit je u tome da je ono bila dobra lista sa epg i da sam je slao i dava ljudima koji bas neznaju o iptv ili su stariji.. Kužiš nisam bitan ja... Ja imam... Nego sve sjebete sto je jednostavno i dobro za slati... Imao sam redovno 11 ljudi kojima sam slao to... I bili su u miru... Dok vi strasninhakeri niste poćeli...
 
Член од
5 септември 2018
Мислења
6
Поени од реакции
5
Sjebali ste tspd javno razglabajući i stavljajući, sad će te sjebat i ovo... Diđe mi da kontaktiram gazdu da mu kazem kako i šta, uzmem jednu na 5 konekcija za uslugu pa se nastavite zajebavat...
pa iskreno kad vam ljudi traže nešto onda im pošaljite ili ćutite... a ne da provocirate i da im govorite kako vi imate i treba neko nešta da da zauzvrat ..
i onda neko objavi javno ono što ti nećeš dati onda je problem.....mislim stvarno nerazumijem:)
 
Член од
30 јануари 2020
Мислења
386
Поени од реакции
361
Vas par pametnjakovoća bas se pravi npametno a glupii jbt.. Napisat ću pa nek dobijem ban... Ja to ni negledam.. Nije to bitno.. Moze se i onaj od prije gledat i ja znam kako i ako hoću mogu. Imam za gledat sta god poželim.. To nije bitno.. Bit je u tome da je ono bila dobra lista sa epg i da sam je slao i dava ljudima koji bas neznaju o iptv ili su stariji.. Kužiš nisam bitan ja... Ja imam... Nego sve sjebete sto je jednostavno i dobro za slati... Imao sam redovno 11 ljudi kojima sam slao to... I bili su u miru... Dok vi strasninhakeri niste poćeli...
Tebe skužiti je kao traganje za 5 konekcija na bitki!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom