Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
8 ноември 2018
Мислења
74
Поени од реакции
179
pazi, da ti cika nesto objasni, za "satelit" ti treba satelitska antena i risiver, a ako nesto gledas preko interneta, onda je to IPTV :D
ma bravo Ciko...skonto si..onda to i uradi...jer ovo tema se zove
Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)
 
Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
a gde sam ja to govorio o satelitu i postavljao slike (mozda ponekad, nista vise od ostalih) i ako cemo iskreno, nisam ni znao da postoji deo na forumu za to
 
Член од
8 ноември 2018
Мислења
74
Поени од реакции
179
@D3vil jel' tebi ovo "satelit"
nije...

al daj te tvoje strimove (i slicice) postuj njegdje drugdje...dojadio si vise.
kad god netko nesto stavi....tvoj komentar je..."a jel moze vas iptv ovo"...pa onda slika strima koji navodno ne kasni.
ali sve je to ok...donekle...a jesi li nekome pomogao osim sto dodjes ovdje da se proseravas sa svojim slikicama.
jesi,malo morgen...
isti si kao i mnogi ovdje sebicnjaci koji su sve dobili...doduse neki su neke stvari skontali sami...ali koja vam je fora?da se kurcite ovdje i na drugim forumima....kao to je vase znanje????ma daj molim te...isto...malo morgen....sve to znanje ste isto negdje "pokupili"

e sad "Ciko" idemo na stvar....kako te nije sramota???ne samo tebe...nego i ostale koji se hoce praviti vaznim!!!
i to u tvojim godinama!!!imas unucad...hranis svoj ego na ovaj nacin!!!
sto ne pomognete narodu???vec taj narod spustate na dno i omalovazavate!!!
sve sto sam u ovih malo vise od dvije decenije na netu naucio,dobio,zaradio,kupio...sve sam dalje proslijedio bez da sam ikada nekome nesto trazio.kad mi netko nesto zahtjeva...prosjedio sam po nekoliko dana dok to ne nabavim ili saznam...i sve to BESPLATNO,a nagrada mi je bila samo HVALA od cijenjenog clana...nista vise...niti sam trazio vise...
hvala bogu....zivim u dijaspori,ne treba mi nista od njih,nego ulazem i svoje novce da bih se ponekad edukovao i njima pomogao.
ako nisi spreman da uradis i pomognes BESPLATNO i ako ti nije dovoljno HVALA od clana...onda SI NULA OD COVJEKA i nema sta da trazis ovdje!!!!!!za
mene si komercijalist i sebicnjak....
ne mislim i ne pisem samo o IPTV...nego i o ostalim stvarima kao filmovima,programima,muziki,i ostalom warez materijalu....
ali evo dok ovo pisem...vidim dux je dodao par rijeci na tvoje pitanje upuceno meni....
"To je Internet protokol televizija ili ti IPTV, zato sto se gleda preko interneta.. Ali ajd to obajsni nekom tko nrma pojma.. "
sve ovo sto sam pisao tebi Starbucks...moze i dux da procita...mozda i on nesto shvati u cemu je bit ovakvih tema...NEMOJTE SE SAMO HVALISATI NEGO POMOZITE KOLIKO MOZETE
 
Член од
7 април 2021
Мислења
4
Поени од реакции
2
To je Internet protokol televizija ili ti IPTV, zato sto se gleda preko interneta.. Ali ajd to obajsni nekom tko nrma pojma..
Pa, ako ćemo baš cjepidlačiti, ovo je OTT. IPTV je ono kad ti telekom operater pušta TV preko kabela i IP protokola, a kada ide preko otvorenog interneta - onda se to naziva OTT (Over The Top).
I tak, ima tu još par detalja.. :)
 
Член од
8 април 2017
Мислења
1.838
Поени од реакции
3.091
nije...

al daj te tvoje strimove (i slicice) postuj njegdje drugdje...dojadio si vise.
kad god netko nesto stavi....tvoj komentar je..."a jel moze vas iptv ovo"...pa onda slika strima koji navodno ne kasni.
ali sve je to ok...donekle...a jesi li nekome pomogao osim sto dodjes ovdje da se proseravas sa svojim slikicama.
jesi,malo morgen...
isti si kao i mnogi ovdje sebicnjaci koji su sve dobili...doduse neki su neke stvari skontali sami...ali koja vam je fora?da se kurcite ovdje i na drugim forumima....kao to je vase znanje????ma daj molim te...isto...malo morgen....sve to znanje ste isto negdje "pokupili"

e sad "Ciko" idemo na stvar....kako te nije sramota???ne samo tebe...nego i ostale koji se hoce praviti vaznim!!!
i to u tvojim godinama!!!imas unucad...hranis svoj ego na ovaj nacin!!!
sto ne pomognete narodu???vec taj narod spustate na dno i omalovazavate!!!
sve sto sam u ovih malo vise od dvije decenije na netu naucio,dobio,zaradio,kupio...sve sam dalje proslijedio bez da sam ikada nekome nesto trazio.kad mi netko nesto zahtjeva...prosjedio sam po nekoliko dana dok to ne nabavim ili saznam...i sve to BESPLATNO,a nagrada mi je bila samo HVALA od cijenjenog clana...nista vise...niti sam trazio vise...
hvala bogu....zivim u dijaspori,ne treba mi nista od njih,nego ulazem i svoje novce da bih se ponekad edukovao i njima pomogao.
ako nisi spreman da uradis i pomognes BESPLATNO i ako ti nije dovoljno HVALA od clana...onda SI NULA OD COVJEKA i nema sta da trazis ovdje!!!!!!za
mene si komercijalist i sebicnjak....
ne mislim i ne pisem samo o IPTV...nego i o ostalim stvarima kao filmovima,programima,muziki,i ostalom warez materijalu....
ali evo dok ovo pisem...vidim dux je dodao par rijeci na tvoje pitanje upuceno meni....
"To je Internet protokol televizija ili ti IPTV, zato sto se gleda preko interneta.. Ali ajd to obajsni nekom tko nrma pojma.. "
sve ovo sto sam pisao tebi Starbucks...moze i dux da procita...mozda i on nesto shvati u cemu je bit ovakvih tema...NEMOJTE SE SAMO HVALISATI NEGO POMOZITE KOLIKO MOZETE
Ti uopće nisi od povjerenja, pa ti bi sve upropastio, mozda i vlasniku panela poslao... Sam kažeš da sve sto si dobio ili načio ili kupio da si proslijedio dalje.. Znaći da sivtotalno nepouzdan tip.. Da tako svi rade ovo bi sve stalo....
 
Член од
8 ноември 2018
Мислења
74
Поени од реакции
179
Ti uopće nisi od povjerenja, pa ti bi sve upropastio, mozda i vlasniku panela poslao... Sam kažeš da sve sto si dobio ili načio ili kupio da si proslijedio dalje.. Znaći da sivtotalno nepouzdan tip.. Da tako svi rade ovo bi sve stalo....
wtf...o cemu ti dux?
si ti procitao o cemu sam pisao????
ili si procitao ali nisi skontao...
ja od kako sam na netu,pomazem obicnim ljudima koliko mogu i koliko znam.znaci,ono sto naucim,nadjem na netu,dobijem pod uslovom da smijem dalje dijeliti,ili kupim,nesto sitno sam napravim...veliki dio tog "materijala" podijelim kome je potrebno!
napisao sam "dio"...jer ne dijelim bas sve i svakome,iz predostroznosti i zloupotrebe.
kakvim vlasnicima panela???pa vecina njih su koji gledaju da ogule narod...ne svi ali vecina
 
Член од
8 мај 2020
Мислења
116
Поени од реакции
126
wtf...o cemu ti dux?
si ti procitao o cemu sam pisao????
ili si procitao ali nisi skontao...
ja od kako sam na netu,pomazem obicnim ljudima koliko mogu i koliko znam.znaci,ono sto naucim,nadjem na netu,dobijem pod uslovom da smijem dalje dijeliti,ili kupim,nesto sitno sam napravim...veliki dio tog "materijala" podijelim kome je potrebno!
napisao sam "dio"...jer ne dijelim bas sve i svakome,iz predostroznosti i zloupotrebe.
kakvim vlasnicima panela???pa vecina njih su koji gledaju da ogule narod...ne svi ali vecina
Ja mogu samo potvrditi za D3vila, da je pomagao i jos uvijek pomaze. Eto, ja sam jedan od njih, koji je poceo da komunicira sa njim, skupno smo isli nekako dalje, nesta on, nesta ja...al sam ja radi samog posla u danom trenutku malko posustao, pa je D3vil isao dosta dalje od mene. Ali se ne bunim. Jos uvijek nadjem i podijelim liste...Al posao i familija je na prvom mjestu. Svako dobro D3vilu zelim. I puno uspjeha :)
 
Член од
11 јануари 2020
Мислења
561
Поени од реакции
4.520
Bio sam sam
duše nemirne
život su moj
bure nosile
tad nisam znao
da postoji netko
ko može dušu
moju smiriti.

Na rivi bilo je
pravo ludilo
previše ljudi
sve poludilo
i onda jedan
zalutali pogled
pogodio mi srce
prominio život moj.

Dobro vam jutro dobri ljudi.Svim članovima foruma koji danas slave želim SRETAN USKRS.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom