Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
28 октомври 2017
Мислења
275
Поени од реакции
678
Поздрав до сите членови :).
Повеќе пати се напишани правилата, забрането е постирање на незаконска и нелегална содржина. Листи и канали делете преку приватни пораки. Препукувања и навреди нема да се толерираат. Сите офтопик мислења ќе бидат избришани. Само држете се до темата и нема да има никакви проблеми :). Сум имал конфликт со некои членови, не значи дека ќе има косеквенции, тоа нема никакво значење.
Од денес јас ќе го модерирам овој дел.
Имајте сите пријатен престој и се надевам нема да има потреба од опомени и казни :).
Iako nismo imali kontakta, o tebi sam čuo samo naj bolje, kao znalcu i osobi, i slažem se s većinom što si napisao. Ipak, i ne zakoniti i ne legalni sadržaj koji je (bio) tema ovog dijela foruma (onaj koji si i ti objavljivao ponekada) je dostupan većini članova i na drugim forumima, i ne vidim smisao uskraćivanja istoga. Možda bi to trebalo malo regulirati, nikako zabraniti. Mislim da je Marko, barem u tom dijelu, dobro vodio ovaj podforum. Vjerujem da će se i na samu kvalitetu rasprava odraziti ova odluka, jer što god mi mislili o nekim članovima, bez njih ova tema neće biti ista. Ipak, svu sreću ti želim u moderiranju ovog podforuma i možeš mojim skromnim znanjem računati na pomoć.
 
Член од
30 јануари 2020
Мислења
386
Поени од реакции
361
Iako nismo imali kontakta, o tebi sam čuo samo naj bolje, kao znalcu i osobi, i slažem se s većinom što si napisao. Ipak, i ne zakoniti i ne legalni sadržaj koji je (bio) tema ovog dijela foruma (onaj koji si i ti objavljivao ponekada) je dostupan većini članova i na drugim forumima, i ne vidim smisao uskraćivanja istoga. Možda bi to trebalo malo regulirati, nikako zabraniti. Mislim da je Marko, barem u tom dijelu, dobro vodio ovaj podforum. Vjerujem da će se i na samu kvalitetu rasprava odraziti ova odluka, jer što god mi mislili o nekim članovima, bez njih ova tema neće biti ista. Ipak, svu sreću ti želim u moderiranju ovog podforuma i možeš mojim skromnim znanjem računati na pomoć.
Saskon je veliki poznavalac IPTV, a ne hvalisavac-falsifikator kao dobro poznati, odbegli provokatori.
Nekada se može ostaviti neki sadržaj na ne-eksplicitan način, neka slika iz port-skenera, ili naziv DNS-a, a Saskon je to najbolje znao.
Zato nemojmo da pravimo probleme, i njemu, i nama, pozdrav svima!
 
Член од
28 октомври 2017
Мислења
275
Поени од реакции
678
Saskon je veliki poznavalac IPTV, a ne hvalisavac-falsifikator kao dobro poznati, odbegli provokatori.
Nekada se može ostaviti neki sadržaj na ne-eksplicitan način, neka slika iz port-skenera, ili naziv DNS-a, a Saskon je to najbolje znao.
Zato nemojmo da pravimo probleme, i njemu, i nama, pozdrav svima!
Bojim se da si me krivo shvatio, pročitaj ponovo moj post, osobito prvu rečenicu. Meni OSOBNO (LIČNO, kako hoćeš) odgovarala je i prethodna forma foruma, sve osim prostakluka i vrijeđanja bilo koje vrste. I, uvjeren sam da mu nitko neće praviti probleme, ponajmanje ja ;)
 
Член од
30 јануари 2020
Мислења
386
Поени од реакции
361
Bojim se da si me krivo shvatio, pročitaj ponovo moj post, osobito prvu rečenicu. Meni OSOBNO (LIČNO, kako hoćeš) odgovarala je i prethodna forma foruma, sve osim prostakluka i vrijeđanja bilo koje vrste. I, uvjeren sam da mu nitko neće praviti probleme, ponajmanje ja ;)
Da ne spamujemo previše ovako ali mi se čini da je upravo prethodna forma i dovela do problema, svađe i nereda.
Prkošenje sa višekonekcijskim listama dovelo je do nivoa ličnog vređanja.
Mene je forum privukao zbog linkova fluss i Astri, koje se i danas mogu pretražiti na Барај.
A neki drugi forumi su specijalizovani za mac i liste.
 
Член од
19 октомври 2016
Мислења
1.407
Поени од реакции
2.296
Поздрав до сите членови :).
Повеќе пати се напишани правилата, забрането е постирање на незаконска и нелегална содржина. Листи и канали делете преку приватни пораки. Препукувања и навреди нема да се толерираат. Сите офтопик мислења ќе бидат избришани. Само држете се до темата и нема да има никакви проблеми :). Сум имал конфликт со некои членови, не значи дека ќе има косеквенции, тоа нема никакво значење.
Од денес јас ќе го модерирам овој дел.
Имајте сите пријатен престој и се надевам нема да има потреба од опомени и казни :).
Ne sumnjam u tvoju objektivnost i fer odnos prema svima kad je ovaj forum u pitanju :) želim ti što manje posla.
 
Член од
23 мај 2016
Мислења
917
Поени од реакции
1.015
Pozdrav znanim i neznanim...zbog nemogućnosti,da si sam nađem svoju listu,(kompjuteri svi nastradali u potresu,izgubljeni svi podatci,od...do...),izgubljeni kontakti,ako ništa htio bih kupiti,(svoju),nekakvu dobru listu,kao naprimjer,bitkananeretvi,ako su došle nove i bolje...poštujem,svima lp
 
Член од
7 мај 2017
Мислења
208
Поени од реакции
373
Pozdrav znanim i neznanim...zbog nemogućnosti,da si sam nađem svoju listu,(kompjuteri svi nastradali u potresu,izgubljeni svi podatci,od...do...),izgubljeni kontakti,ako ništa htio bih kupiti,(svoju),nekakvu dobru listu,kao naprimjer,bitkananeretvi,ako su došle nove i bolje...poštujem,svima lp
Žao mi je svih vas koji ste nastradali u potresu. Evo ja sam ti u PP ostavio jednu listu. Nadam se da će ti dobri ljudi i znalci sa ovoga foruma donirati još koju, bolju, višekonekcijsku. Da ne kupuješ, barem za sada ;)
 

saskon

Член од
22 август 2008
Мислења
2.217
Поени од реакции
5.435
И јавна покана до членот @vagabundo. Слободно нека постира иако не е во контекст со темата. Тој е единствена светла точка цитирам "u ono vrijeme konstantnog pljuvanja i psovki".
 
Член од
19 октомври 2016
Мислења
1.407
Поени од реакции
2.296
Iz mog iskustva - višekonekcijska ne znači da je bolja. Jedino ako ima 5-10-15 konekcija a ove što kruže netom sa par stotina ne vrijedi ni skidati. Isto tako ne mora biti domaća da bi imala sve domaće - previše drljamo po ovim našima i što je još gore javno ih uništavamo. Kad pitaš nekog od gazdi svaki će reći da nema problem ako neki mali broj ljudi gleda na divlje ali kad to osvane javno onda je već problem.
 
Член од
23 мај 2016
Мислења
917
Поени од реакции
1.015
sve što je javno...zaboravi....e....bila su to lijepa vremena....vidim da upotrebljavaju mac adrese,ja sam starijeg kova volim više m3u,ts...ili nešto slično....pozdrav torpedo
 
Член од
30 јануари 2020
Мислења
386
Поени од реакции
361
Iz mog iskustva - višekonekcijska ne znači da je bolja. Jedino ako ima 5-10-15 konekcija a ove što kruže netom sa par stotina ne vrijedi ni skidati. Isto tako ne mora biti domaća da bi imala sve domaće - previše drljamo po ovim našima i što je još gore javno ih uništavamo. Kad pitaš nekog od gazdi svaki će reći da nema problem ako neki mali broj ljudi gleda na divlje ali kad to osvane javno onda je već problem.
Apsolutno tačno. Višekonekcijske na velikim serverima više ne rade nego što rade, dok one na manjim serverima - sa manjim brojem korisnika su manje-više pouzdanije. U sred gledanja kanala blokira, pa krene, pa se vrati na pregledano, pa onda skoči na trenutno. itd.
Koristim (1-2 sata dnevno) samo jednu 3-konekcijsku listu (ima preko 250 EXYU kanala) na velikom serveru sa preko 10.000 korinsika, vlasnik koristi jednu ili dve konekcije, dok treću ne dira, tu ja koristim, svake godine redovno uplati novu pretplatu i tako već tri godine. Eto, pronađite tako nešto. ;)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom