Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
30 јануари 2020
Мислења
386
Поени од реакции
361
i dobro je da su otišli, i to oni koji su najviše prkosili i unosili zavadu, sad imaju svoje bunjište, pa nek se tamo kljucaju
nadam se da će se ovde vratiti praksa ostavljanja flussonic stream-ova, Astri, a na PM macova i listi
evo od mene nešto, koliko znam ostavljanje fluss-strimova nije nelegalna stvar, a ovi će vam dugo potrajati:
 
Член од
5 јануари 2019
Мислења
115
Поени од реакции
143
ako misliva isto to ti je u enigma2 reciverima stranic koju otvoriš sa browserom i gdje imašneke komande za pokretanje recivera.
 
Член од
22 јануари 2021
Мислења
16
Поени од реакции
10
pa ja ne vidim smisao u tome sto se nekome da lista u privat ili javno, jer kako god okrenes sve servere svi skeniraju i nikad nisi jedini koji ima neki mac sa nekog servera, sve mac adrese su manje vise vec javne od prije samo je sad bitno da li je trenutno neko gleda ili ne i koliko ljudi je gleda.. nevidim ni smisao ovih fotografa i nadri hakera koji sve to objavljuju, svoja djela, hvale se necim sto mnogima nije ni razumljivo, oni da ista znaju ne bi vijesali ovdje i kacali slike nego bi negdje naplacivali to svoje znanje (ima izuzetaka) niti vidim smisao tih svadja i nadmetanja ovdje na forumu kao i na bilo kom drugom, ali internet basta je svuda takva na skoro svim forumima se neki dokazuju valjda sami sebi ili ovima koji su jos manje obrazovani od njih.. u moje vrijeme ovim su se bavili klinci jer njihovoj glavi to i prilici.. no danas se to promijenilo :) i na kraju, kome je to bitno.. liste mozemo nac kako na nasim tako i na stranim forumima i kojekuda, vip sekcije,placanje clanarina i slicno je napravljeno za budale i za neobrazovane po pitanju pretrage na google.com
 
Член од
19 октомври 2016
Мислења
1.407
Поени од реакции
2.296
pa ja ne vidim smisao u tome sto se nekome da lista u privat ili javno, jer kako god okrenes sve servere svi skeniraju i nikad nisi jedini koji ima neki mac sa nekog servera, sve mac adrese su manje vise vec javne od prije samo je sad bitno da li je trenutno neko gleda ili ne i koliko ljudi je gleda.. nevidim ni smisao ovih fotografa i nadri hakera koji sve to objavljuju, svoja djela, hvale se necim sto mnogima nije ni razumljivo, oni da ista znaju ne bi vijesali ovdje i kacali slike nego bi negdje naplacivali to svoje znanje (ima izuzetaka) niti vidim smisao tih svadja i nadmetanja ovdje na forumu kao i na bilo kom drugom, ali internet basta je svuda takva na skoro svim forumima se neki dokazuju valjda sami sebi ili ovima koji su jos manje obrazovani od njih.. u moje vrijeme ovim su se bavili klinci jer njihovoj glavi to i prilici.. no danas se to promijenilo :) i na kraju, kome je to bitno.. liste mozemo nac kako na nasim tako i na stranim forumima i kojekuda, vip sekcije,placanje clanarina i slicno je napravljeno za budale i za neobrazovane po pitanju pretrage na google.com
Ništa ja tebe nisam razumio :( ako ništa ne valja šta je onda dobro.
A za ove što su otišli, daleko im lepa kuća i čestitke zlatikevichiusu na uspješno provedenoj deratizaciji. Forum je velik i obiluje mnoštvom zanimljivih tema, od muzike preko filma pa na dalje - ovo je bio najmračniji kutak.
 
Член од
13 ноември 2016
Мислења
526
Поени од реакции
1.126
E pa narod se preselio :)
Gde se preselio i ko.
Автоматски споено мислење:

nesmijes nista drug samo sta ima kako si dobro sam liste ni po koju cijenu
Da nije objavljivano nikad se ne bi ni naucili,ko zna da cita izmedju redova taj kralj.
Автоматски споено мислење:

E pa zato su ljudi pobegli.
Nije tacno,administracija je fleksibilna,naravno u granicama normale.I sam sam vise puta opominjan, pa sta sve je to ljudski.
 
Последно уредено:
Член од
6 февруари 2018
Мислења
7
Поени од реакции
0
halo majstori kakava je situacija sa wrc linkovima da gledamo iz Hrvatske prenose. ako ima neko da podijeli.
 

saskon

Член од
22 август 2008
Мислења
2.217
Поени од реакции
5.434
Поздрав до сите членови :).
Повеќе пати се напишани правилата, забрането е постирање на незаконска и нелегална содржина. Листи и канали делете преку приватни пораки. Препукувања и навреди нема да се толерираат. Сите офтопик мислења ќе бидат избришани. Само држете се до темата и нема да има никакви проблеми :). Сум имал конфликт со некои членови, не значи дека ќе има консеквенции, тоа нема никакво значење.
Од денес јас ќе го модерирам овој дел.
Имајте сите пријатен престој и се надевам нема да има потреба од опомени и казни :).
 
Последно уредено:
Член од
30 јуни 2018
Мислења
208
Поени од реакции
69
Можеш да гледаш на ХРТ-2 и Космоте Спорт 5. Рели Хрватска
 

Kajgana Shop

На врв Bottom