Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
Ja ne slikam ni ovako ni onako, to sam rekao za pojedine sto slikaju stalno sa laptopa, a na njemu je i SD slika dobra, FHD i 4K dolazi do izrazaja na ekranima malo vecih dijagonala! Inace u mene je 50 inch TV, ne volim bas prevelikih dimenzija nisam navikao! A lap i komp ne koristim za kanale uopste! Zna se sta je predvidjeno za to u 21. vijeku!

Napisao sam jos sinoc za vrijeme utakmice ovaj komentar pa si mogao pored onih mnogobrojnih i jednu sliku kako izgleda na vecem ekranu kad imas takav izbor :) :P
za veci ekran bi morao kod cerke i sina, oni prekrili pola zida ekranom :D oci im k'o dno od pivske flase :pos:
Автоматски споено мислење:

to tebi za uvo da zadene :pos:
Автоматски споено мислење:

Pa ljudi dosta slike sajite linkove slike to imas i na kablovsku
a, jel' to tebi treba lista neka :D
 
Последно уредено:
Член од
13 ноември 2016
Мислења
526
Поени од реакции
1.126
Pa ljudi dosta slike sajite linkove slike to imas i na kablovsku
Nikad vise adresi na netu nego sad,ajd da ponovim jos jednom.Upratite vise servera i mac adresi,lako je naci od mladjih ljudi koji izlaze i zive zivot,taman da vi gledate kad oni izlaze.Normalno je da vam prekida kad gazda gleda ali zato i mnogo mnogo vremena preostaje za vas.Licno vise godina gledam nekoliko servera i redovno se obnavljaju pretplate,ne smetam ja njima ne smetaju oni meni,bitno je uskladiti tajming.
 
Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
x7hd
Автоматски споено мислење:

ultrontv
Автоматски споено мислење:

51
 

Attachments

Последно уредено:
Член од
24 ноември 2018
Мислења
360
Поени од реакции
223
Pozdrav svima dali zna neko kako da skeniram mac adrese i koji program treba imati
 
Последно уредено:
Член од
5 февруари 2018
Мислења
383
Поени од реакции
772

kelaviot

Prime Сasual Dating - Genuine Damsels
Член од
10 мај 2010
Мислења
530
Поени од реакции
318
Nekoj da pise koj server ima najmnogu 4k kanali

Sent from my Redmi 6A using Tapatalk
 

Kajgana Shop

На врв Bottom