Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
30 јануари 2020
Мислења
386
Поени од реакции
361
Zbog cega da se krije to na pm treba sve javno da bude da svi gledaju evo ovo je taj more se naci nije los ima i dva stalker_portal.
ELMU se puno zaigro pa zato nek ga skeniraju sad.
A sve to je njegovo ????
A delio je kapom i šakom tuđe liste ... kakav lik!
 
Член од
28 август 2019
Мислења
23
Поени од реакции
40
Последно уредено:
Член од
19 октомври 2016
Мислења
1.407
Поени од реакции
2.296
Fino neko društvo se skupilo :ROFLMAO:

p.s.
CinestarHD
jesi li ti ono juče pomogao ljudima i stavio placa javno - aj provjeri radi li danas
 
Последно уредено:
Член од
20 октомври 2019
Мислења
73
Поени од реакции
125
tvviet je lik koji sa jako malo ulaganja zaradjuje dobru lovu, poularan je jer ima stabilan iptv a stabilan je i iz razloga jer nema 1,2 ili 12 K kanala na serverima.. bazirao se na exyu stanovnistvo i to je to.. drzi cijenu.. e sad pacenici koji hoce da imaju po nekoliko K kanala imaju svoje opcije.. svak ima svoj nacin rada.. koristio sam tvviet 2 mjeseca, a koristio sam i koristim i druge liste, njegova brat bratu radi dobro.. ima ih jos koje rade dobro ali lista koja ima nekoliko K kanala uvijek ima dobar dio kanala koji ili sporo ili nikako ne otvara itd.. sto ne cudi obzirom da niko nemoze imat dobre izvore iz svih drzava svijeta :)
Pozdrav. Hvala na lijepim rijecima, ali moram dodati i da je jako malo ulaganja za tvviet to je daleko od istine, tvviet se izdvaja po kvalitetu bas zbog visokih ulaganja, kako novcano, tako i trudom i ljudima koji su u timu... takodjer nije tacno da je tvviet stabilan zbog malo kanala... broj kanala ne utice na nestabilnost
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Pozdrav. Hvala na lijepim rijecima, ali moram dodati i da je jako malo ulaganja za tvviet to je daleko od istine, tvviet se izdvaja po kvalitetu bas zbog visokih ulaganja, kako novcano, tako i trudom i ljudima koji su u timu... takodjer nije tacno da je tvviet stabilan zbog malo kanala... broj kanala ne utice na nestabilnost
Ja sam tvoj fan bio godinama al me minula zelja.A imas ti koji 4k kanal u listi?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom