Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
19 ноември 2019
Мислења
1.116
Поени од реакции
4.204
Mene turci nisu banovali zbog playera,niti sam se sa njima kacio oko toga .

Banovali su me jer sam Sahbaz-u napisao da je sramota sto su nam ukrali i isarali slikama Playlist Checker i napisali da je to njihovo delo.
Made in Turk
I onda je on rekao da sam ja lazov i da nisu ukrali i prepravljali nista.
i onda kad sam mu poslao sliku trajni , ban ali na vise turskih foruma jer sam ja i tamo i svuda bind.
Meni je realno smiješno da neko ko se bavi hackingom , a pogotovo crackingom bilo šta kome zamjera u toj sferi i poziva se na neke kodekse.
Dodjes kuci nakon 3 dana pijancenja i svalerisanja i zatučes toljagom ženu što si je nasao s komsijom. :rolleyes:
Balkan ..Balkan ..Balkan....ovo je Balkan come on !
 
Последно уредено:
Член од
16 ноември 2013
Мислења
254
Поени од реакции
910
Niko nije svetac ovde ,ali oni turci se pozivali na neku cast i neke kodekse i kad mu das dokaze da to i nije tako,najlaksi nacin je da te neko banuje i prekine komunikaciju ,pa evo i danas ti turci dolaze na SF i ima se neka komunikacija ,ali kod nas ,ali kod njih je postavljen zid.
Pa evo ja i ti smo na suprotnoj strani i kad si ti na Kajgani ovde zatrazio da li neko ima za neki sajt pozivnicu i niko ti nije poslao od ovih tvojih ili od ovih ovde ,ja sam ti poslao treba ti i to je ok ,I da je meni trebalo nesto i da ti trazim verovatno bi i ti meni dao,jeste ovo Balkan i mi smo ipak malo drukciji od ovih nekih drugih okolo.

Slabije pratim desavanja ovde ,ali cini mi se da su i elmu nesto prozvali da je uzeo neki ,neciji skener ili skriptu i samo ubacio nesto svoje u njega i oda je to prikazivao kao svoje.Mozda i gresim ,ako gresim neka elmu oprosti,ali to i nije bitno ,pa i da jeste kome treba da se pravda ,meni je to kao i tebi sve smesno,zabava,dodje ko neki hobi.
 
Последно уредено:
Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
a koje su to strane, ko je na kojoj strani i po cemu se razlikuju
 
Член од
16 ноември 2013
Мислења
254
Поени од реакции
910
Nisam ucestvovao zadnjih mesec dva dana ,ali kad god dodjem ovde vidim iskopani neki rovovi i neki ljudi u nekim rovovima ,i borba se vodila ,pa vidim nastradali neki vojnici i oficiri pa bogami i generali .A razlikuju se po bojama jedni su jedne boje drugi druge boje.:LOL:
Pravi cirkus.
 
Член од
8 април 2017
Мислења
1.839
Поени од реакции
3.093
Volim te najviše na
@dux4 sta je nesto si usutio i sta ces reci? :D
Ma nije mi jasno dali si namontirao onu sliku ili sam ja lud.. Kažem ušao unutra i nema ništa.. Ali dobro.. Napravit ću config pa probat tako.. Nego zajebavm se s nekim fuli panelim device u nikako do maca.. Skeniram tri dana.. To me okupiralo... Ili su na nekom cudnom rangu ili nema običnih mac adresa
 
Член од
19 ноември 2019
Мислења
1.116
Поени од реакции
4.204
Niko nije svetac ovde ,ali oni turci se pozivali na neku cast i neke kodekse i kad mu das dokaze da to i nije tako,najlaksi nacin je da te neko banuje i prekine komunikaciju ,pa evo i danas ti turci dolaze na SF i ima se neka komunikacija ,ali kod nas ,ali kod njih je postavljen zid.
Pa evo ja i ti smo na suprotnoj strani i kad si ti na Kajgani ovde zatrazio da li neko ima za neki sajt pozivnicu i niko ti nije poslao od ovih tvojih ili od ovih ovde ,ja sam ti poslao treba ti i to je ok ,I da je meni trebalo nesto i da ti trazim verovatno bi i ti meni dao,jeste ovo Balkan i mi smo ipak malo drukciji od ovih nekih drugih okolo.

Slabije pratim desavanja ovde ,ali cini mi se da su i elmu nesto prozvali da je uzeo neki ,neciji skener ili skriptu i samo ubacio nesto svoje u njega i oda je to prikazivao kao svoje.Mozda i gresim ,ako gresim neka elmu oprosti,ali to i nije bitno ,pa i da jeste kome treba da se pravda ,meni je to kao i tebi sve smesno,zabava,dodje ko neki hobi.
Ma Boki ga je prozvao da je prepravljao skriptu od onog Kanadjanina , nema nista lose ni u tome. Ni sam Wes se ne bi naljutio ubjedjen sam.
Elmu je cijelo vrijeme htio pokazati da nema potrebe od tih nekih VIP grupa praviti neki IPTV Eldorado, jer zlata ima i za solo rudare ako zagrnu rukave.
Ako ovo čita pozdravljam ga !
A čuj ,da nema tih prepucavanja ne bi nam ni bilo toliko zanimljivo :)
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Volim te najviše na

Ma nije mi jasno dali si namontirao onu sliku ili sam ja lud.. Kažem ušao unutra i nema ništa.. Ali dobro.. Napravit ću config pa probat tako.. Nego zajebavm se s nekim fuli panelim device u nikako do maca.. Skeniram tri dana.. To me okupiralo... Ili su na nekom cudnom rangu ili nema običnih mac adresa
Ma kakva montaza,sve orginal a slika vrhunska.Nego meni cudno da niko ovdje nije nakacio sliku nije valjda da niko ziv to nemoze gledat:(.Bas bih volio da neko postavi sliku da moze gledat taj server.
 
Член од
2 јуни 2018
Мислења
51
Поени од реакции
47
veliki pozdrav za sve forumaše , nisam bio dugo ako neko ima neku m3u listu sa domacim kanalima i videotekom bio bi mu zahvalan kod mene što su bile sve su stale HVALAAAA
 

Kajgana Shop

На врв Bottom