Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
27 февруари 2017
Мислења
893
Поени од реакции
3.741
Koje Arene? Arene sport? Biće pored 6 Arena i 7/8/9/10? Gledam ponudu Hrvatskog Telekoma i taj MAXtv i vidim samo AS1 i AS2.

Takođe niti kakve vesti ne nalazim o novim Arenama pa mi nije jasno o čemu se radi. :)

Edit: Ahaa, u dodatnom Sport paketu su. Obožavam sve Arene, kad će na IPTV-u? :D
Vec jesu.
 
Член од
3 март 2017
Мислења
213
Поени од реакции
443
imaš oko 16700000 MAC linija 00:1A:79:XX:XX:XX (0123456789 ASCDEF) i isto toliko 00:1a:79:xx:xx:xx, to je teško oko 2x 350MB ~, i još notes ili notes++ tutorijal, neka neko ko ima brži net pošalje:(
Ja imam sve MAC-ove od bozegrabar jos iz 2008god ali nedjelim njegovo jer sam dobio ali sve se moze sa notepad++ rijesiti.
 

Attachments

Член од
13 јануари 2021
Мислења
167
Поени од реакции
73
Moze jedna nasa lista sa vise konekcija posto mi sve stalo Unapred hvala.
Da nezaboravim Srecan USKRS SVIMA KOJI SLAVE.
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
893
Поени од реакции
3.741
Ja imam sve MAC-ove od bozegrabar jos iz 2008god ali nedjelim njegovo jer sam dobio ali sve se moze sa notepad++ rijesiti.
Nije problem postati negdje taj kombo ali on ima svrhe ako spadas u porodicu meduza Turritopsis Dohrnii ili onih Koi sarana, kao ljudsko bice je malo vjerovatno da ces to obigrati u neko smisleno vrijeme.
 
Член од
23 октомври 2017
Мислења
1.208
Поени од реакции
6.782
Nisam ga jos dovoljno istestirao ali po svemu onom sto sam vidio Marokanac je napravio vjerovatno najbolji iptv skener, a ujedno i najmultifunkcionalniji iptv alat koji je ikada napravljen.

Svi ovi ostali skeneri koji se vrte po netu i u opticaju su realno smijesni naspram njega, ima i stalker player unutra , m3u checker, iptv player, te jos dosta korisnih stvari poput mac generatora, proxy checkera, konvertera itd.

Od nasih autora samo slicnu stvar je uradio @emd

Preglednost , skup podataka koje ti daje, dizajn/graficki interfejs , sve je jednostavno super.

I laž je da je spor, upravo je suprotno ..radi odlicno bez bagovanja.
drug zivi u zabludi
 
Член од
13 ноември 2016
Мислења
526
Поени од реакции
1.126
Nisam ga jos dovoljno istestirao ali po svemu onom sto sam vidio Marokanac je napravio vjerovatno najbolji iptv skener, a ujedno i najmultifunkcionalniji iptv alat koji je ikada napravljen.

Svi ovi ostali skeneri koji se vrte po netu i u opticaju su realno smijesni naspram njega, ima i stalker player unutra , m3u checker, iptv player, te jos dosta korisnih stvari poput mac generatora, proxy checkera, konvertera itd.

Od nasih autora samo slicnu stvar je uradio @emd

Preglednost , skup podataka koje ti daje, dizajn/graficki interfejs , sve je jednostavno super.

I laž je da je spor, upravo je suprotno ..radi odlicno bez bagovanja.
Sve stoji,ali ...proveri pozadinske procese verovatno salje rezultate vlasniku.
 
Член од
19 ноември 2019
Мислења
1.116
Поени од реакции
4.204
drug zivi u zabludi
Druze, to sto si napisao ne predstavlja apsolutno nista. Ako postoji nesto sto je po tebi bolje i kompletnije napisi pa cemo prodiskutovati sta su mane, a sta vrline jednog, a sta drugog. ;)

Ako si htio reci da ti imas nesto sto nema niko, a da je bolje od ovog onda to i moze stajati. Ja sam napisao da se radi o mozda i najboljem iptv multi alatu danasnjice koji je dostupan javno, tj. koji je ugledao svjetlo dana.
Автоматски споено мислење:

Sve stoji,ali ...proveri pozadinske procese verovatno salje rezultate vlasniku.
˝Boj se ovna, boj se govna, a kad cu zivjeti? ˝ :)
 
Член од
13 ноември 2016
Мислења
526
Поени од реакции
1.126
Druze, to sto si napisao ne predstavlja apsolutno nista. Ako postoji nesto sto je po tebi bolje i kompletnije napisi pa cemo prodiskutovati sta su mane, a sta vrline jednog, a sta drugog. ;)

Ako si htio reci da ti imas nesto sto nema niko, a da je bolje od ovog onda to i moze stajati. Ja sam napisao da se radi o mozda i najboljem iptv multi alatu danasnjice koji je dostupan javno, tj. koji je ugledao svjetlo dana.
Автоматски споено мислење:



˝Boj se ovna, boj se govna, a kad cu zivjeti? ˝ :)
Pogresno si me razumeo,sve to radi i nista nije pogresno, samo on dobija na gotovo bez muke.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom