Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
3 март 2017
Мислења
213
Поени од реакции
443
Kako radi ovaj skener? Kazu da je dosta spor a nemam win10 da probam...

Sent from my MIX 2 using Tapatalk
Sto se mene tice odlican je i uopste nije spor a vidim da se naveliko kupuje pogotovo sa nasih krajeva
Nisam ga jos dovoljno istestirao ali po svemu onom sto sam vidio Marokanac je napravio vjerovatno najbolji iptv skener, a ujedno i najmultifunkcionalniji iptv alat koji je ikada napravljen.

Svi ovi ostali skeneri koji se vrte po netu i u opticaju su realno smijesni naspram njega, ima i stalker player unutra , m3u checker, iptv player, te jos dosta korisnih stvari poput mac generatora, proxy checkera, konvertera itd.

Od nasih autora samo slicnu stvar je uradio @emd

Preglednost , skup podataka koje ti daje, dizajn/graficki interfejs , sve je jednostavno super.

I laž je da je spor, upravo je suprotno ..radi odlicno bez bagovanja.
Potvrdujem sve navedeno.
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Sad vise ne
Автоматски споено мислење:

Kako radi ovaj skener? Kazu da je dosta spor a nemam win10 da probam...

Sent from my MIX 2 using Tapatalk
Ja sam testirao 20 servera izvadene vec,al katastrofa sta i kako nalazi, nekoje uopste ne nalazi jako lose.vadi one koji nisu zanimlljivi nama
 
Последно уредено:
Член од
19 ноември 2019
Мислења
1.116
Поени од реакции
4.204
Ja sam testirao 20 servera izvadene vec,al katastrofa sta i kako nalazi, nekoje uopste ne nalazi jako lose.vadi one koji nisu zanimlljivi nama
Nije realno ocekivati da nalazi svaki server, pa to ne moze ni jedan skener iz razloga koje bi ti trebao znati... ja sam probao novuiptv, narodnu, yu video stalker uspjesno ... s druge strane baklju ne moze dok je recimo Zamanov skener bez problema riješi.
 
Последно уредено:
Член од
13 јануари 2021
Мислења
24
Поени од реакции
33
Koje Arene? Arene sport? Biće pored 6 Arena i 7/8/9/10? Gledam ponudu Hrvatskog Telekoma i taj MAXtv i vidim samo AS1 i AS2.

Takođe niti kakve vesti ne nalazim o novim Arenama pa mi nije jasno o čemu se radi. :)

Edit: Ahaa, u dodatnom Sport paketu su. Obožavam sve Arene, kad će na IPTV-u? :D
 

Kajgana Shop

На врв Bottom