Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
17 октомври 2016
Мислења
418
Поени од реакции
2.306
Server u zajednici u kojom sam ja odrastao se podrazumjeva da radi posao za tebe a ne ti za njega. Dakle pomaze ti da upload informacije koje ti nisi sposoban.
Ti pisi sta hoces al u USA je tako. i nema rasprava dalje.

Moji roditelji su iz Bosne a ja sam odrastao u USA.
Pa o tome ti i pisem ti napravis server da obavi posao za tebe i poveze tvoje korisnike sa drugim serverima sa kojih ce tvoji korisnici gledati ono sto je tvoj server odradio za tebe. ;)
 
Член од
19 декември 2008
Мислења
2.067
Поени од реакции
2.188
Vazeci token (koi je nepromenljiv) i jos jedan dodatak da povuce listu i sve radi za 5 inace vrlo vrlo dobra lista,ima u njoj jos kanala.
тоа и пишав
имав таква ,астра листа... со непроменлив токен,,,и работи одлично...руска листа....мислам и оваа е таква.
 
Последно уредено:
Член од
30 јануари 2020
Мислења
386
Поени од реакции
361
Pa o tome ti i pisem ti napravis server da obavi posao za tebe i poveze tvoje korisnike sa drugim serverima sa kojih ce tvoji korisnici gledati ono sto je tvoj server odradio za tebe. ;)
ma kakvo pravljenje servera, sve će na kraju završiti u oblacima (Clouds), bavićemo se servisima a ne serverima ...
 
Член од
28 август 2019
Мислења
23
Поени од реакции
40
Pa o tome ti i pisem ti napravis server da obavi posao za tebe i poveze tvoje korisnike sa drugim serverima sa kojih ce tvoji korisnici gledati ono sto je tvoj server odradio za tebe. ;)
Neznam kako da ti prevedem evo ti na USA pa ako shvatis ok ako ne nema veze.
Server a computer program or a device that provides functionality for other programs or devices, called clients. In computing, a server is a piece of computer hardware or software (computer program) that provides functionality for other programs or devices, called "clients". This architecture is called the client–server model. Servers can provide various functionalities, often called "services", such as sharing data or resources among multiple clients, or performing computation for a client. A single server can serve multiple clients, and a single client can use multiple servers. A client process may run on the same device or may connect over a network to a server on a different device.[1] Typical servers are database servers, file servers, mail servers, print servers, web servers, game servers, and application servers
 
Член од
17 октомври 2016
Мислења
418
Поени од реакции
2.306
Neznam kako da ti prevedem evo ti na USA pa ako shvatis ok ako ne nema veze.
Server a computer program or a device that provides functionality for other programs or devices, called clients. In computing, a server is a piece of computer hardware or software (computer program) that provides functionality for other programs or devices, called "clients". This architecture is called the client–server model. Servers can provide various functionalities, often called "services", such as sharing data or resources among multiple clients, or performing computation for a client. A single server can serve multiple clients, and a single client can use multiple servers. A client process may run on the same device or may connect over a network to a server on a different device.[1] Typical servers are database servers, file servers, mail servers, print servers, web servers, game servers, and application servers
Znam ja sta je server ali ti pises o ip adresi kao da je server, lose si se izrazio u jednom od predhodnih komentara.
Ovim zavrsavam ovu prepisku.
 
Член од
30 јануари 2020
Мислења
386
Поени од реакции
361
Neznam kako da ti prevedem evo ti na USA pa ako shvatis ok ako ne nema veze.
Server a computer program or a device that provides functionality for other programs or devices, called clients. In computing, a server is a piece of computer hardware or software (computer program) that provides functionality for other programs or devices, called "clients". This architecture is called the client–server model. Servers can provide various functionalities, often called "services", such as sharing data or resources among multiple clients, or performing computation for a client. A single server can serve multiple clients, and a single client can use multiple servers. A client process may run on the same device or may connect over a network to a server on a different device.[1] Typical servers are database servers, file servers, mail servers, print servers, web servers, game servers, and application servers
prevaziđeni koncepti iz prošlog veka ...
svi multimedijalni sadržaji će neminovno završiti u oblacima, a ljudi će kupovati servise ili ih neće kupovati
sve piše u vikipediji
 

elmu986

BALKAN IPTV CLUB
Член од
5 мај 2016
Мислења
594
Поени од реакции
1.973
Nasla Mumija ironacai ovaj duh pali andzeo Lucifer licnoWhite_Spirit, da jebu ovog momka ovdje a neznaju ni kako se zovu. Pa ti sotono Luciferu da znas nesto vezano za IT nebih postavljao do juce one linkove na kojima zaradis cent kad neko klikne :)
Автоматски споено мислење:

Znam ja sta je server ali ti pises o ip adresi kao da je server, lose si se izrazio u jednom od predhodnih komentara.
Ovim zavrsavam ovu prepisku.
Nikada momak to nije rekao ako ko procita citavu diskusiju bice prije da ste vi to tvrdili.

Nekoga ko bilo sta zna odmah hocete da poklopite usutkate a neznate niti ste svjesni ko je to uopce ja zivotom garantujem da vas taj od jedinica i nula moze napraviti samo momak nezna dobro nas jezik.
 
Последно уредено:
Член од
30 јануари 2020
Мислења
386
Поени од реакции
361
Nasla Mumija ironacai ovaj duh pali andzeo Lucifer licnoWhite_Spirit, da jebu ovog momka ovdje a neznaju ni kako se zovu. Pa ti sotono Luciferu da znas nesto vezano za IT nebih postavljao do juce one linkove na kojima zaradis cent kad neko klikne :)
Автоматски споено мислење:


Nikada momak to nije rekao ako ko procita citavu diskusiju bice prije da ste vi to tvrdili.

Nekoga ko bilo sta zna odmah hocete da poklopite usutkate a neznate niti ste svjesni ko je to uopce ja zivotom garantujem da vas taj od jedinica i nula moze napraviti samo momak nezna dobro nas jezik.
e, tako se brani zemo ...
 
Член од
6 ноември 2016
Мислења
19
Поени од реакции
23
Nasla Mumija ironacai ovaj duh pali andzeo Lucifer licnoWhite_Spirit, da jebu ovog momka ovdje a neznaju ni kako se zovu. Pa ti sotono Luciferu da znas nesto vezano za IT nebih postavljao do juce one linkove na kojima zaradis cent kad neko klikne :)
Автоматски споено мислење:


Nikada momak to nije rekao ako ko procita citavu diskusiju bice prije da ste vi to tvrdili.

Nekoga ko bilo sta zna odmah hocete da poklopite usutkate a neznate niti ste svjesni ko je to uopce ja zivotom garantujem da vas taj od jedinica i nula moze napraviti samo momak nezna dobro nas jezik.
Hajde prosvetli sve njih ti koji si naucio pre pet godina da brojis do 100

Ashampoo_Snap_2021.04.02_00h02m23s_001_.png
 
Член од
17 октомври 2016
Мислења
418
Поени од реакции
2.306
Nasla Mumija ironacai ovaj duh pali andzeo Lucifer licnoWhite_Spirit, da jebu ovog momka ovdje a neznaju ni kako se zovu. Pa ti sotono Luciferu da znas nesto vezano za IT nebih postavljao do juce one linkove na kojima zaradis cent kad neko klikne :)
Автоматски споено мислење:


Nikada momak to nije rekao ako ko procita citavu diskusiju bice prije da ste vi to tvrdili.

Nekoga ko bilo sta zna odmah hocete da poklopite usutkate a neznate niti ste svjesni ko je to uopce ja zivotom garantujem da vas taj od jedinica i nula moze napraviti samo momak nezna dobro nas jezik.
Cuti tu zicao si liste od mene :P
 
Член од
28 август 2019
Мислења
23
Поени од реакции
40
Ja sam mislio samo da pomognem ko nezna da nadze astra i fluss jel sa tim firmama radim i poslovno.
Hvala puno elmu986 jel sa njim se cujem veliki broj godina ostale ne poznajem i nemogu da sudim. Svi treba da budemo zajedno protiv prodaje pozdrav
 
Член од
7 февруари 2021
Мислења
477
Поени од реакции
681
тоа и пишав
имав таква ,астра листа... со непроменлив токен,,,и работи одлично...руска листа....мислам и оваа е таква.
Ima tu jos mnoooogo cega ,kazem taj url ne izbacuje sve kanale,Ima spanci,skandinavci,arene i jos mnogo cega.
 

saskon

Член од
22 август 2008
Мислења
2.217
Поени од реакции
5.435

Kajgana Shop

На врв Bottom