Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
razlika izmedju sk3 sbb udp i sk3 sbb eon tv prenosa je 25 sec. - moze li mi neko objasniti zasto
(sk3 sbb udp ne kasni za satelitom uopste, gde su sad pametnjakovici)
 
Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
ma, nije problem u kasnjenju, nego u razumevanju nekih stvari ;)
 
Член од
19 ноември 2019
Мислења
1.116
Поени од реакции
4.204
Kod nas za sad idu jos prve 3 za cudo uz malo poguravanja.
Автоматски споено мислење:


Ima i bolji i to jako jako
E čuj kod vas idu prve tri... porediš svoj brlog sa par ljudi i javno objavljenu SF aplikaciju.

A to da ima bolje od OB-a mozes pricat neznalicama i neupucenima. Svi ti skeneri zatvoreni kao sto rece Lemi su mala maca za bruteforce alate poput OB-a, Storma ,Sentry , Eagle-a...
 
Член од
17 декември 2020
Мислења
25
Поени од реакции
56
Svaka pohvala za SF na ponudi-poklonu aplikacije ovom forumu. Bravo Boki.
A sto se tice SF aplikacije, koliko sam ispratio, prva lista je imala play token i radila je samo u njihovoj aplikaciji , ne znam sta se desilo s tim panelom ali bio je najstabilniji.

ovi Nemci igraju rukomet u svom sesnajstercu a sudija cuti.
 
Член од
19 ноември 2019
Мислења
1.116
Поени од реакции
4.204
I da znate vi koji tek ulazite u iptv vode da ovih 9000 macova koje se spominju i slicne price, hvalisanja itd nisu dosle nikakvim vanzemaljskim atacima hakera iz neke druge dimenzije vec su jednostavno paneli i baze bili nezasticeni i suplji ko svicarski sir pa ko je tad jamio jamio ..
Sad moze jamit samo marjanovo ..
Da se tako JAMLJA ne bi skeneri ni trebali nikom... znaci malo pamet u glavu ;)
 
Член од
5 октомври 2017
Мислења
636
Поени од реакции
2.073
I da znate vi koji tek ulazite u iptv vode da ovih 9000 macova koje se spominju i slicne price, hvalisanja itd nisu dosle nikakvim vanzemaljskim atacima hakera iz neke druge dimenzije vec su jednostavno paneli i baze bili nezasticeni i suplji ko svicarski sir pa ko je tad jamio jamio ..
Sad moze jamit samo marjanovo ..
Da se tako JAMLJA ne bi skeneri ni trebali nikom... znaci malo pamet u glavu ;)
Bravo za bracu makedonce :oeoeoe:
 
Член од
23 февруари 2015
Мислења
196
Поени од реакции
746
Svaka pohvala za SF na ponudi-poklonu aplikacije ovom forumu. Bravo Boki.
A sto se tice SF aplikacije, koliko sam ispratio, prva lista je imala play token i radila je samo u njihovoj aplikaciji , ne znam sta se desilo s tim panelom ali bio je najstabilniji.

ovi Nemci igraju rukomet u svom sesnajstercu a sudija cuti.
prva je bila nasa lista a ostale cetri iz tudjih panela......zbog svakodnevnih pokusaja bezuspesnih zloupotreba,postavljanja javno i pored naseg upozorenja da lista radi samo u toj aplikaciji sada su sve 5 tudje....to je to...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom