Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
i na kojim kanalima cemo gledati utakmice
Germany vs North Macedonia
Bosnia And Herzegovina vs France
 
Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
a, iz kojih lista ce biti ti kanali (koje su najbolje po vasem misljenju, mislim gde ce se moci gledati kvalitetno i bez problema)
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
507
Поени од реакции
1.290
a, iz kojih lista ce biti ti kanali (koje su najbolje po vasem misljenju, mislim gde ce se moci gledati kvalitetno i bez problema)
Sve zavisi koji kanal gledas, dali taj iptv ima svoj izvor za taj kanal ,ili su neke razmjene,pa kad su neki jaci sportski dogadjaji te liste se napune i pocnu stekati

ultra iptv _
iptv-bar
minitv
 
Член од
3 март 2017
Мислења
213
Поени од реакции
443
Evo svi koji traze IPTV TOOLS BY MANZERA AYENNA 1.0.0 mozete ga skinuti ovdje https://macscannerbyrevolution.blogspot.com/2021/03/ptvtools-by-manzera-ayena-v1-cracked.html
Nemojte skidati prvi vec onaj drugi download: "Download: IPTV TOOLS BY MANZERA AYENNA 1.0.0 - clean"

Password za datoteku je : 123321

Barem kad sam ja skinuo i mozete svi isprobati taj skener na 24sata samo stavite bilo koju meil adresu za trijal aktivaciju zatim ga zatvorite i ponovo pokrenete i on radi barem je tako bilo. Pozdrav svima
Samo da naglasim sve starije verzije nerade a ova nova isprobano na windows 7 32bit i windows 10 32bit radi.
 
Член од
3 март 2017
Мислења
213
Поени од реакции
443
Evo svi koji traze IPTV TOOLS BY MANZERA AYENNA 1.0.0 mozete ga skinuti ovdje https://macscannerbyrevolution.blogspot.com/2021/03/ptvtools-by-manzera-ayena-v1-cracked.html
Nemojte skidati prvi vec onaj drugi download: "Download: IPTV TOOLS BY MANZERA AYENNA 1.0.0 - clean"

Password za datoteku je : 123321

Barem kad sam ja skinuo i mozete svi isprobati taj skener na 24sata samo stavite bilo koju meil adresu za trijal aktivaciju zatim ga zatvorite i ponovo pokrenete i on radi barem je tako bilo. Pozdrav svima
Samo da naglasim sve starije verzije nerade a ova nova isprobano na windows 7 32bit i windows 10 32bit radi.
Ako neko uspije aktivirati MANZERA AYENNA 1.0.0 na 24 sata neka javi dali je ostalo tako ili je nesto mijenjao Pozdrav
 

Kajgana Shop

На врв Bottom