Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
19 декември 2008
Мислења
2.067
Поени од реакции
2.188
e, zbog ovog posta nikom nista necu dati, zahvalite se @kenush@
инаку многу даваше)) не ги залажувај)))
приметувам ,,нудиш листа,,понекогаш,,и оп,,гледам истата објавена на некое друго место
 
Член од
7 февруари 2021
Мислења
477
Поени од реакции
681
Pa posla li ikom ista @Starbucks1 ? imao si pola sata od posta kad si pozvao raju dok si se naljutio :D il si čekao da te neko naljuti? :D

Ubio si danas realno , treba nam svima psihijatar :D
Ma koje delenje :pos:on nece ip adresu drimboxa da pokloni podeli (iako se hvali da hi ima na pretek)uplasio se kao da si mu bubreg potrazio .
Ma gde si vido da nekoje svesteno lice da podeli nekom nesto :lolzz:
 
Член од
19 декември 2008
Мислења
2.067
Поени од реакции
2.188

Attachments

Последно уредено:
Член од
21 март 2017
Мислења
18
Поени од реакции
1
Pozdrav ljudi jel ima neko mac za ovaj portal da mi posalje
http ://portal.vivatel. rs/stalker_portal/ c/
 
Член од
13 ноември 2016
Мислења
526
Поени од реакции
1.126
želim javno pohvaliti ovog admina marka serankova , čovjek zna svoj posao rijetki to rade tako uspješno kao on ...
Zasto ga vredjas ne razumem.
Автоматски споено мислење:

Ne mogu da vjerujem da ima ljudi koji kupuju scener za pronalaženje mac_ova, a sve u svrhu da se pohvali da on kao umije ,zna ima i
isl. ,a pored svega toga mac ti je kao lista na 1 konekciju, u vecinu slucajeva ko hoce na miru da gleda neupotrebljivo,samo nanosi stetu gazdi servera i samom klijentu koji je to uredno kupio, pa ostavite se toga ljudi,pa nijeste đeca, ko zna da nađe nesto na vise konekcija ok,ko ne umije neka kupi. Evo sad malom pretragom na google naiđoh na cableguy domaci iptv, 40 eura godina ,10 eura 3 mjeseca(paklica cigara u francuskoj , što popusis za 1 dan/) , pa nebi se brukao trazio ,moljkao i slicno pa kad nebih gledao taj tv, a kamoli kupovat scenere da bi uradio nesto protiv nekog, i ispao kao faca neka




Envoyé de mon Samsung en utilisant Tapatalk
Pa mi nismo u francuskoj,a i nije sramota zamoliti vec zajebati.o_O
 
Последно уредено:
Член од
6 мај 2017
Мислења
1.383
Поени од реакции
2.821
dali znae nekoj kako se pravi na .m3u fail vo eden kanal povekje ip adressi dokolku eden ne raboti automatski da se prefrli na drugiot?? fala odnapred
samo posloži linkove tog kanala jedan ispod drugog save as ime kanala.m3u i otvori sa vlc playerom
Автоматски споено мислење:

http://balkanius.xyz:12974


$ Country:xx

$ State:xx

$ City:xx

$ Location:xx

$ ISP:xx

$ User Agent: "Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; Win64; x64; rv:87.0) Gecko/20100101 Firefox/87.0"

$ Operating System: "Windows 7"

$ Browser: "Firefox"

$ Device: "Computer"

$ Tor Browser: "False"

root@admin: ~$ Log Session: "Success"

root@admin: ~$ You will be Blacklisted shortly....
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom