Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
11 март 2015
Мислења
16
Поени од реакции
41
Член од
28 ноември 2017
Мислења
77
Поени од реакции
14
Ja sam skinuo ova dva fajla https://macscannerbyrevolution.blogspot.com/2021/03/iptv-tools-by-manzera-ayena-v076.html
Unutra su dvije aplikacije stara i novija ali meni ni jedna neradi nemogu je otvoriti dali je to do mene ili aplikacije vise nerade?
Автоматски споено мислење:

original OB, biraj koju hoces verziju
ili ako hoces OB2 Beta

pozdrav
Dobro ovaj prvi OB ima jedan virus https://www.virustotal.com/gui/file/60e99f67ea7080e78041b8c582500da516d0b2f75d4b65c9b5f2de686dc75dd5/detection
A ovaj drugi OB2 nema ni jednoga https://www.virustotal.com/gui/file/3c95812fb3dc60a1522bf9d19695cb2fd73f6394f9e3716db51a15854ab9335d/detection
Kao i njegov patch cist ko suza : https://www.virustotal.com/gui/file/2067716fadce73d9b18fa60dcd14210e2a6349ce857768aa49c0bdfec6555fac/detection
Znaci da je bolji
 

Attachments

Последно уредено:
Член од
27 февруари 2017
Мислења
507
Поени од реакции
1.290
Ne mogu da vjerujem da ima ljudi koji kupuju scener za pronalaženje mac_ova, a sve u svrhu da se pohvali da on kao umije ,zna ima i
isl. ,a pored svega toga mac ti je kao lista na 1 konekciju, u vecinu slucajeva ko hoce na miru da gleda neupotrebljivo,samo nanosi stetu gazdi servera i samom klijentu koji je to uredno kupio, pa ostavite se toga ljudi,pa nijeste đeca, ko zna da nađe nesto na vise konekcija ok,ko ne umije neka kupi. Evo sad malom pretragom na google naiđoh na cableguy domaci iptv, 40 eura godina ,10 eura 3 mjeseca(paklica cigara u francuskoj , što popusis za 1 dan/) , pa nebi se brukao trazio ,moljkao i slicno pa kad nebih gledao taj tv, a kamoli kupovat scenere da bi uradio nesto protiv nekog, i ispao kao faca neka




Envoyé de mon Samsung en utilisant Tapatalk
 

saskon

Член од
22 август 2008
Мислења
2.217
Поени од реакции
5.435
Mnogu raboti tuka se zaboraveni. Najbitnata, skeniranje IP adresi.
501.png

Izdvoeni se cetiri adresi, tamu ima:
500.png



Ona sto mi e pomalku smesno, imate ist skener i gore dole ist konfig, skenirate isti makovi. Toa nikade ne vodi :).
 
Член од
10 јануари 2020
Мислења
47
Поени од реакции
52
Ne mogu da vjerujem da ima ljudi koji kupuju scener za pronalaženje mac_ova, a sve u svrhu da se pohvali da on kao umije ,zna ima i
isl. ,a pored svega toga mac ti je kao lista na 1 konekciju, u vecinu slucajeva ko hoce na miru da gleda neupotrebljivo,samo nanosi stetu gazdi servera i samom klijentu koji je to uredno kupio, pa ostavite se toga ljudi,pa nijeste đeca, ko zna da nađe nesto na vise konekcija ok,ko ne umije neka kupi. Evo sad malom pretragom na google naiđoh na cableguy domaci iptv, 40 eura godina ,10 eura 3 mjeseca(paklica cigara u francuskoj , što popusis za 1 dan/) , pa nebi se brukao trazio ,moljkao i slicno pa kad nebih gledao taj tv, a kamoli kupovat scenere da bi uradio nesto protiv nekog, i ispao kao faca neka




Envoyé de mon Samsung en utilisant Tapatalk
Zašto to misliš. Ja već godinama imam TvViet za sebe, uredno plačam i gledam (za family, ja ne gledam tv). Nije stvar kupovanja i skeniranja, ne bavim se time za par mac listi, nego reverse engineering ako si čuo za to. I sam sam napravio neke bruteforce alate za sql dump i ne hvalim se time ko pojedinci gore, baš zbog tog reverse eng, jer radim sa iptv i sql bazama več godinama, ali već sam i previše rekao. Stoga LP i ne kritizirajte ako niste upoznati sa situacijom.
 

kikobasic

Finest Сasual Dating - Verified Damsels
Член од
31 јули 2020
Мислења
113
Поени од реакции
84
ko moze priustit listu i gledat .daj nebudite djeca .u ovoj situaciji i lista kad steka dobraje samo da ima sliku
 
Член од
19 ноември 2019
Мислења
1.116
Поени од реакции
4.204
Ne mogu da vjerujem da ima ljudi koji kupuju scener za pronalaženje mac_ova, a sve u svrhu da se pohvali da on kao umije ,zna ima i
isl. ,a pored svega toga mac ti je kao lista na 1 konekciju, u vecinu slucajeva ko hoce na miru da gleda neupotrebljivo,samo nanosi stetu gazdi servera i samom klijentu koji je to uredno kupio, pa ostavite se toga ljudi,pa nijeste đeca, ko zna da nađe nesto na vise konekcija ok,ko ne umije neka kupi. Evo sad malom pretragom na google naiđoh na cableguy domaci iptv, 40 eura godina ,10 eura 3 mjeseca(paklica cigara u francuskoj , što popusis za 1 dan/) , pa nebi se brukao trazio ,moljkao i slicno pa kad nebih gledao taj tv, a kamoli kupovat scenere da bi uradio nesto protiv nekog, i ispao kao faca neka




Envoyé de mon Samsung en utilisant Tapatalk
Neko moze i sa jednom ženom , a nekom duša vidit ima li šta drugačije kod druge, ne vidim nista neobicno u tome.

A zadnji motiv su tu mac adrese, jedan od motiva moze biti i nacin kako se dolazi do njih npr. ;)
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
507
Поени од реакции
1.290
Zašto to misliš. Ja već godinama imam TvViet za sebe, uredno plačam i gledam (za family, ja ne gledam tv). Nije stvar kupovanja i skeniranja, ne bavim se time za par mac listi, nego reverse engineering ako si čuo za to. I sam sam napravio neke bruteforce alate za sql dump i ne hvalim se time ko pojedinci gore, baš zbog tog reverse eng, jer radim sa iptv i sql bazama več godinama, ali već sam i previše rekao. Stoga LP i ne kritizirajte ako niste upoznati sa situacijom.
Drugo je to što ti radis, i ja svakodnevno cackam oko iptv iako mi ne trebaju tolike liste ,to se zove hobi, a traženje listi od drugih svakodnevno po raznih foruma i to godinama ne spada u hobi, zato sam rekao da kupe brate listu i to im kazao dje ima dobra za male pare i nista lose sa tim nijesam mislio

Envoyé de mon Samsung en utilisant Tapatalk
 

kikobasic

Finest Сasual Dating - Verified Damsels
Член од
31 јули 2020
Мислења
113
Поени од реакции
84
Drugo je to što ti radis, i ja svakodnevno cackam oko iptv iako mi ne trebaju tolike liste ,to se zove hobi, a traženje listi od drugih svakodnevno po raznih foruma i to godinama ne spada u hobi, zato sam rekao da kupe brate listu i to im kazao dje ima dobra za male pare i nista lose sa tim nijesam mislio

Envoyé de mon Samsung en utilisant Tapatalk
svaci je pravo da radi sta hoce.ako traze to zato sto nemogu uzet .a veci je hobi pomoc nekom nama tih puno sto traze.ovdje je vise onih koji sami nalaze
 

TCM

Член од
13 мај 2015
Мислења
454
Поени од реакции
107
zdravo za site ,, moze da najdem ovde vo makedonija kade ima da kupuvam ovie modeli za satellite finder vidite na youtube kako se gleda


Eve vidite ovoj drug.model Ima nekolku modeli od ovoj model vidite po dobro na youtube


Ima eden drug.model za DVB-T Signal Finder

 
Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
ma, ne kasni ovaj prenos u iptv listama (cak i na regularnoj televiziji) na novoj tv, uopste, (minut do dva) :D i sutra moze repriza da se gleda :pos:
Автоматски споено мислење:

i, nema veze sto u nekim listama nova tv uopste ne radi, ili slika zamrzne cim prebacis na taj kanal ;) :D
Автоматски споено мислење:

eon tv (Srbija) npr. kasni u prenosu skoro 30 sec. na sport klubu hd, k'o da je Zagreb u Juznoj Americi :confused:
Автоматски споено мислење:

poredim sa prenosom na poljskom sport premium 4 kanalu na hot birdu (satelit, koji mislim da je adekvatan)
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom