Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
4 декември 2012
Мислења
116
Поени од реакции
17
Zdravo! Ve molime, pomognete s config za skeniranje portal- stalker_ portal v OpenBullet 4.0.3 Predator .Na primjer portal-http://eurostariptv.com/stalker_portal/c Ova e za lična upotreba.Ve molime ispratete lična pošta.Blagodaram odnapred!
 
Последно уредено:
Член од
8 ноември 2016
Мислења
406
Поени од реакции
1.032
U mnogim drzavava zbog azuriranja na android telefonima kao i umojoj danas prekinuo raditi VIBER ako ima neko da mu neradi neka u goole play store (prodavnici) instalira Android sistemski WebView a u nekim drzavama (swedska)deinstalira goole Chrome i Viber ce raditi ( uglavnom ovo se odnosi na samsung telefone)


.
 
Последно уредено:
Член од
19 декември 2008
Мислења
2.067
Поени од реакции
2.188
U mnogim drzavava zbog azuriranja na android telefonima kao i umojoj danas prekinuo raditi VIBER ako ima neko da mu neradi neka u goole play store (prodavnici) instalira Android sistemski WebView a u nekim drzavama (swedska)deinstalira goole Chrome i Viber ce raditi ( uglavnom ovo se odnosi na samsung telefone)


.
ова ми беше чудно во текот на денот
ме прашаја за Poco X3 ,не работело ништо,,,viber gmail..
прашав дали има направено update...после надоградбата на WebView се проработи

кај мене работеше се нормално,,без проблем.....Mi max 3....a видов дека има update za WebView,,ама кај мене работеше и без надоградба.

после ,,,и многумина други,ми се јавија,,,,дека после надоградба проработило се..на Huawei....
 
Член од
4 мај 2020
Мислења
577
Поени од реакции
894
U mnogim drzavava zbog azuriranja na android telefonima kao i umojoj danas prekinuo raditi VIBER ako ima neko da mu neradi neka u goole play store (prodavnici) instalira Android sistemski WebView a u nekim drzavama (swedska)deinstalira goole Chrome i Viber ce raditi ( uglavnom ovo se odnosi na samsung telefone)
Mene zafrkava Speedtest Ocla na samsung mobitelu, cijeli dan malo radi pa ne radi, pise "Aplikacija Speedtest neprekidno se rusi"
 
Член од
11 јануари 2020
Мислења
561
Поени од реакции
4.520
Cvjetovi Irisa
I noći mirisa,
Sva su mi sjećanja,
U mojim pjesmama.

Tamo još živim ja,
U pratnji vjetrova,
Pod kapom oblaka,
Sve je čarolija.

Dugo sam suzama pisao,
Magiju brisao,
Bol me je budila,
Bol me probudila.

Možda me uhvati,
Tek dan u godini,
Kad toga sjetim se,
Al' Iris miriše.

Pa opet livade,
Cvjetne me poljube,
I ne dam nikom se
I srce s tobom je.

Dobro vam jutro dobri ljudi.
 
Член од
5 февруари 2018
Мислења
383
Поени од реакции
772
Pravdazapilice.tk izgleda dobio ospice..nema ga nigdje...
Moj prijatelj Kalimero bi rekao

1616601479057.png 1616601479057.png
 

Kajgana Shop

На врв Bottom