Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
tisi dobra srca magloud stare dijelis . obicnom ovdje nikad nikom listu nisi dao .samo valjda kote lize
Sta ti fuflas,
Sta ce taj da daje nekome taj sam sebi nezna naci.
Автоматски споено мислење:


Eto koliko si glup uopce nije clientportal. Peradarstvo kazem ti to ti bolje ide uzgoj zivine :):pos::pos::pos::pos::pos:
Sta skaces ja bezveze bubnuo smiri se malo 3 tjedna ti se repic nece dignut
 

kikobasic

Finest Сasual Dating - Verified Damsels
Член од
31 јули 2020
Мислења
113
Поени од реакции
84
Sta ti fuflas,

Sta skaces ja bezveze bubnuo smiri se malo 3 tjedna ti se repic nece dignut
meni nije dao liste.tebi fuflaju ti stosuti poslali umjesto dase ahvale poslali tebi na pm.valjdate vole dudlat.jabise ahvalio na listi da i neradi.ne biti spijun neciji ili dupelizac
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
meni nije dao liste.tebi fuflaju ti stosuti poslali umjesto dase ahvale poslali tebi na pm.valjdate vole dudlat.jabise ahvalio na listi da i neradi.ne biti spijun neciji ili dupelizac
Cuj ti mali tu si nekoliko mjeseci 6 godina si prespavao tako da novopecim mangupima se uopste ne raspravljam i sa novim nickovima tako zaobide me,nadi si sebi ravne i svadaj se a ja i elmu se znamo odavno tako ne mijesaj se u nas razgovor
 
Член од
18 октомври 2019
Мислења
53
Поени од реакции
150
Ma ja takvo sto nisam nikad dijelio to stoji na disku,koga zanima videoteka strana,to ste mu trebali sa povratnicom vratit.
Koliko me pamćenje služi davno sam te jednom pitao za listu ;), nisi stio ni da mi odgovoriš a kamoli da daš, neljutim se, nisi ni dužan da mi odgovoriš ili daš listu, ali nemoj ni da kudiš elmua i ostale koji daju i izlaze u susret, nama koji tražimo ;).
 

kikobasic

Finest Сasual Dating - Verified Damsels
Член од
31 јули 2020
Мислења
113
Поени од реакции
84
Cuj ti mali tu si nekoliko mjeseci 6 godina si prespavao tako da novopecim mangupima se uopste ne raspravljam i sa novim nickovima tako zaobide me,nadi si sebi ravne i svadaj se a ja i elmu se znamo odavno tako ne mijesaj se u nas razgovor
4god sam ovdje .znam kosi na starom profilu liste nisi htjeo dat . i akocemo bacat da bacam te magloude flusonikeitd. pametuj .tisise ucio 10god dok sam ja to savlado za 4g.
 

elmu986

BALKAN IPTV CLUB
Член од
5 мај 2016
Мислења
594
Поени од реакции
1.973
4god sam ovdje .znam kosi na starom profilu liste nisi htjeo dat . i akocemo bacat da bacam te magloude flusonikeitd. pametuj .tisise ucio 10god dok sam ja to savlado za 4g.
Nikad se taj nije naucio niti ce se nauciti, evo kunem se svim na svjetu tom strucnjaku sam ja objasnjavao kako da poveze ottplayer sa svojim tv 3 puna sata. Zlo mi doslo. Taj nezna osnovne informaticke pojmove sta su tipa domena, port, java..etc
 
Член од
19 ноември 2019
Мислења
1.116
Поени од реакции
4.204
Nikad se taj nije naucio niti ce se nauciti, evo kunem se svim na svjetu tom strucnjaku sam ja objasnjavao kako da poveze ottplayer sa svojim tv 3 puna sata. Zlo mi doslo. Taj nezna osnovne informaticke pojmove sta su tipa domena, port, java..etc
Ima tog nekog zeta informatičara, kažu kad mu dođe u goste neda mu iz kuće što neće hakovat iskon ili a1 da se kurci ovuda :D
 
Член од
19 декември 2008
Мислења
2.067
Поени од реакции
2.188
ovo mu je server..nek raja skeniraju , objavit cu i debug

дај барем некој мак,,да видиме што сеервер е

ние не знаеме да скенираме ваков тип на сервери..или повеќето членови
Автоматски споено мислење:

@panelrazarac
ги читам и твоите постови
ако одите на БАН
двајцата одите во пакет!!!
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom