Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
11 јуни 2016
Мислења
324
Поени од реакции
219
Автоматски споено мислење:

Jednom clanu ovdje za 4 dana ce bit 4 godine kako sam mu dao listu i jos radi,posto vidim da radi nek se ovdje javi
jel neznam koji je da dobi nesto extra zavredio je.Pa ako vidis ovaj post na pm se javi. :angel:
Lista je izvadena 2016.god.
Автоматски споено мислење:
ovako ide taj pm za tu listu koja jos radi i da gledam ju ...........

"23 декември 2016
http://strea,,,,,/playlist?type=m3u&deviceMac=00:1A:79:pp:pp:pp
ubaci si tu kojima sam dao vec im radi 6 mjeseci ali ne diraj ju jelvise ju nikad neces gledat server
inace super lista neda se skenirat nikako poz... poklon za blagdane od mene nikom ni rijec da sam ti dao"

Hvala dsuki1966 jos jednom!
 
Последно уредено:
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
ovako ide taj pm za tu listu koja jos radi i da gledam ju ...........

"23 декември 2016

ubaci si tu kojima sam dao vec im radi 6 mjeseci ali ne diraj ju jelvise ju nikad neces gledat server
inace super lista neda se skenirat nikako poz... poklon za blagdane od mene nikom ni rijec da sam ti dao"

Hvala dsuki1966 jos jednom!
Znaci skoro ce 5 godina kako izvadena,super na pm mi posalji ono pa cu ti poslat :angel: :)
Автоматски споено мислење:

Tvoja :D :D :angel::angel:nema bolje nek se onaj skup kanala ..........
Автоматски споено мислење:

zezose nisam dobio.ali nije frka
Vis drugi put se ne zezaj
 
Последно уредено:
Член од
26 октомври 2019
Мислења
558
Поени од реакции
1.340
ovako ide taj pm za tu listu koja jos radi i da gledam ju ...........

"23 декември 2016
ffffff ,ff ff ff ff ff
ubaci si tu kojima sam dao vec im radi 6 mjeseci ali ne diraj ju jelvise ju nikad neces gledat server
inace super lista neda se skenirat nikako poz... poklon za blagdane od mene nikom ni rijec da sam ti dao"

Hvala dsuki1966 jos jednom!
Sad nije vise tajna:) Nisi dobro editovao link.
 

elmu986

BALKAN IPTV CLUB
Член од
5 мај 2016
Мислења
594
Поени од реакции
1.973
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Член од
11 јуни 2016
Мислења
324
Поени од реакции
219
sta se onaj datum povezao sa linkom ,,:) ,,bezze,,,haha al valjda se visse ne vidi ,,,,hvaladsuki1966 jos jednom to mi je u TV lista bez jednog trzaja skoro 5 god radi ...izvinjavam se dsuki stose vidjela lista.
 
Член од
17 декември 2020
Мислења
25
Поени од реакции
56
Gde si i ti coveka vukao za jezik. Neko ko navata jednu listu ostane i bez nje. Covek bio prezadovoljan a sada pojeo go...

Neko ko gleda TV dovoljna mu je i lista sa jednom konekcijom ali da traje, a ne ove od 3k koje crknu preko noci.
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
sta se onaj datum povezao sa linkom ,,:) ,,bezze,,,haha al valjda se visse ne vidi ,,,,hvaladsuki1966 jos jednom to mi je u TV lista bez jednog trzaja skoro 5 god radi ...izvinjavam se dsuki stose vidjela lista.
Ma sve pet slozit cu ti ja 5 drugih i miran si do penzije ne brini.Ko radi taj gresi,da su bili fer mogli su ju negirat al teski picajzli su ovdje.
Автоматски споено мислење:

Gde si i ti coveka vukao za jezik. Neko ko navata jednu listu ostane i bez nje. Covek bio prezadovoljan a sada pojeo go...

Neko ko gleda TV dovoljna mu je i lista sa jednom konekcijom ali da traje, a ne ove od 3k koje crknu preko noci.
Dobice on bolje ne brini,moje liste ne staju i ne dijelim ko ovaj crven repic trecerazredne na stotine a ne vrede za jednu dobru.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom