Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
25 ноември 2018
Мислења
308
Поени од реакции
663
Veliki pozdrav gasans. Uvijek se rado sjecam sluzenja vojnog roka u Somboru.
 

elmu986

BALKAN IPTV CLUB
Член од
5 мај 2016
Мислења
594
Поени од реакции
1.973
Marko nemoj da te javno pråzivam al zasto mi brises postove ? Boli istina ove iptv znalce ili kako?
Автоматски споено мислење:

Neko je negdje napisao neki dan da su ga izbacili s nekog foruma jer nije bio aktivan određeno vrijeme...
A ovdje ima neki koji su hiperaktivni pa im malo jedan profil pa naprave ih nekoliko..
Ima ljudi koji traže liste pa kad ne dobiju na jednom profilu onda naprave drugi...
I ja bih rado imao sve iptv liste i isprobao kako rade.. Al mi je neugodno javno prosjačit...
Ima par ljudi kad mi treba lista tražim neki pošalju a neki me ignoriraju iako imaju neće poslat...
Neke liste crknu za par dana a neke rade duže...
Dobro je da postoje dobri ljudi koji imaju povjerenja u mene pa podjele s mnom neku listu jer ima nekih ljudi koji traže liste pa ih javno ubjavljuju da bi ih uništili...
Ajd molim te procitaj tri puta to sto si napisao i stavi prst na celo i zapitaj se jesi li ti zaista tako malo vrjedan. Hocu ti reci da i sam mozes svaku listu naci samo malo da trebas se potruditi alo ljudi nije to kvantna fizika kako vam prestavljaju :gjavol::gjavol::gjavol::gjavol:
 
Последно уредено:
Член од
28 септември 2019
Мислења
70
Поени од реакции
54
Hajde znalci kad vas ima puno ne tražim ništa da mi se da nego trebam pomoč ili savijet želim shvtiti na koji način mac u u m3u skeniranjem dobijem link sa userom i passwordom koji ne radi mac je validan
 

Kajgana Shop

На врв Bottom