Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
11 јануари 2020
Мислења
561
Поени од реакции
4.520
Piše, zvijezde mi se posložile,
I bez mene se složile,
Imat ću sreće u ljubavi, poslu,
I bit ću bogati princ u Oslu
Ma nema ti tamo princa, princeze,
E ovaj je horoskop bez veze!

Piše i da ću nasljediti vile,
Triljune love i zlata na kile,
Upoznati s filma dvi prave dive,
Angie i Marilyn, jer mi se dive.
Ma šta ti je, Marilyn već odavno nema,
Šta je ovo, koja je šema?!

Ma nema veze, pljuni u šake,
Ne čitam više gluposti take.
Uz pinku sriće i malo volje,
Ma bit će, bit će bolje!

Dobro vam jutro dobri ljudi.
 
Член од
2 февруари 2021
Мислења
29
Поени од реакции
23
Bit ovih vecernjih rasprava je kako se meni cini, da su svi "kraljevi" pod ovim ili onim nickom prisutni po svim forumima pa jedni drugima pomazu alatima, skriptama, a ovdje se uglavnom onda stiti kraljevstvo slikajuci i unistavanjem listi, da se dokaze tko je tko. Nadam se da ce netko od njih dati i obicnim smrtnicima neku kvalitetnu mac skriptu za OB pa da se i mi malo obradujemo i hvalimo po komsiluku. Stvarno je sramota da mi neuki i polupismeni moramo moliti za mac adresu ili listu. Pozdrav svima i ako netko ima volje da pomogne, hvala unaprijed, a ako sam pisao u vjetar opet vam hvala jer barem imam sta citati. :)
 
Член од
5 февруари 2018
Мислења
383
Поени од реакции
772
Dobro jutro Kajgano..Skoro ce 12 sati....na noge Junacke :)

Da li je neko dobio neki rezultat sa onim bat filovima koji su juce objavljeni.Ja za sada corak.
Ako je neko voljan da ustupi OB conf za flusonic cak i ako nije potpun u edukativne svrhe (naravno na PM).
Pozdrav i ugodan nedeljni dan
 
Член од
7 март 2021
Мислења
55
Поени од реакции
20
Pozdrav svima nov sam na forumu.Zelim da vas pohvalim zaista najbolji forum.Trebao bi mi mac za bitkananeretvi.net:8001 ako neko ima ili je voljan da mi da mac.Hvala u napred najlepse...
 
Член од
26 септември 2019
Мислења
53
Поени од реакции
99
Pozdrav svima nov sam na forumu.Zelim da vas pohvalim zaista najbolji forum.Trebao bi mi mac za bitkananeretvi.net:8001 ako neko ima ili je voljan da mi da mac.Hvala u napred najlepse...
Pozdrav i tebi. Teško da će ti netko dati config, al nikad ne znaš, nada umire posljednja ;)
 
Член од
9 јануари 2018
Мислења
529
Поени од реакции
1.526
Pozdrav i tebi. Teško da će ti netko dati config, al nikad ne znaš, nada umire posljednja ;)
Nije čovek tražio conf.fajl,a i ne verujem da bi u prvim postovima to uradio;) :D
Inače iza nick-a pogotovo novih često se kriju ljudi koji su u IPTV biznisu i ako ti neko da bitku pošto se gleda na specifičan način otkrije se i .....
Imaš dosta sličnih portala reci šta treba exyu ili...i poslaće neko nešto valjda macova bar bi trebalo biti...
Navedi na čemu bi gledao neki rade na stb neki ne na nekom playeru ,čime raspolažeš;)
 
Член од
7 март 2021
Мислења
55
Поени од реакции
20
Nije čovek tražio conf.fajl,a i ne verujem da bi u prvim postovima to uradio;) :D
Inače iza nick-a pogotovo novih često se kriju ljudi koji su u IPTV biznisu i ako ti neko da bitku pošto se gleda na specifičan način otkrije se i .....
Imaš dosta sličnih portala reci šta treba exyu ili...i poslaće neko nešto valjda macova bar bi trebalo biti...
Navedi na čemu bi gledao neki rade na stb neki ne na nekom playeru ,čime raspolažeš;)
Ne krije se niko iza nicka samo neko ko je nov u svemu ovome.Imao sam placenu listu od bitke i istekla mi je gledao sam je na progTv ali sada su liste postale dosta skupe.citao sam dosta ovaj forum a gledao i youtube kako ljudi nabavljaju i skeniraju liste i imaju sve to za free.Pa sam skinuo bullet i voleo bih sam da pokusam ako je neko voljan da pomogne?Ne umem da napravim config i sam program mi samo vrti ali uspeha nema..
 
Член од
27 октомври 2020
Мислења
11
Поени од реакции
14
Ne krije se niko iza nicka samo neko ko je nov u svemu ovome.Imao sam placenu listu od bitke i istekla mi je gledao sam je na progTv ali sada su liste postale dosta skupe.citao sam dosta ovaj forum a gledao i youtube kako ljudi nabavljaju i skeniraju liste i imaju sve to za free.Pa sam skinuo bullet i voleo bih sam da pokusam ako je neko voljan da pomogne?Ne umem da napravim config i sam program mi samo vrti ali uspeha nema..
Ne moras praviti config, ima ih dosta po netu. Samo zarovi. Dovoljno da na youtube ukucas openbullet config izbacit ce ti more video klipova ispod kojih stoji link sa downloadom configa, wordliste i sl. I ja sam tako krenuo, ne ocekuj da ce ti neko drzati privatne instrukcije na pp.
 
Член од
7 март 2021
Мислења
55
Поени од реакции
20
Probao sam druze par configa ali nema hita na bitkananeretvi.net:8001.Radim sve isto kao na youtube ali hit ni na vidiku.
 
Последно уредено:
Член од
27 октомври 2020
Мислења
11
Поени од реакции
14
Probao sam druze par configa ali nema hita na bitkananeretvi.net:8001.Radim sve isto kao na youtube ali hit ni na vidiku.
Jbg, ne mogu ni ja skenirati neke teze portale, ali sa ovim configsima koji se vrte na netu, mozes ogroman broj portala sasvim normalno skenirati. Da mozes gledati, podijeliti prijateljima i ne ovisiti od nekog da ti daje.
 
Член од
1 септември 2020
Мислења
221
Поени од реакции
588
Ne krije se niko iza nicka samo neko ko je nov u svemu ovome.Imao sam placenu listu od bitke i istekla mi je gledao sam je na progTv ali sada su liste postale dosta skupe.citao sam dosta ovaj forum a gledao i youtube kako ljudi nabavljaju i skeniraju liste i imaju sve to za free.Pa sam skinuo bullet i voleo bih sam da pokusam ako je neko voljan da pomogne?Ne umem da napravim config i sam program mi samo vrti ali uspeha nema..
Sad zavisi za sta hoçes konfiguraciju...Dali m3u ,mac ili za neki poseban server???
 

Kajgana Shop

На врв Bottom