Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
31 март 2019
Мислења
5
Поени од реакции
2
has anyone active crack for ProgDVB x64 Professional ??
share it with me?
 
Член од
16 февруари 2016
Мислења
480
Поени од реакции
1.067

Mark Renton

I live by the tune, I die by the book
Член од
12 ноември 2009
Мислења
5.356
Поени од реакции
4.878
Како се претвораат во m3u format овие линкови?
 
Член од
24 август 2019
Мислења
18
Поени од реакции
19
Ko je tebi stao na žulj ili te naljutio pa takav stav? Nisi ti kriv što su liste koje si podjelio crkle... Rijetko koja višekonekcijska lista dugo traje... Bit će listi... Uglavnom su te liste eksperimenti gazdi kako im radi server i koliko može podnijeti ili reklamne da neko kupi tko proba a svidi mu se...
Ma jok kazem sta on da to stane.Glumi a nezna i nema pojima.
Автоматски споено мислење:

Jel tebe neko nesto pitao grdni, za tebe sam doktor nauka.
Sta mi vredas ti bosanac druga.Torpedo je gospodin za tebe,tvoje ponasanje na na rubu histerije.
 
Член од
8 април 2017
Мислења
1.839
Поени од реакции
3.093
100% radim nesto pogresno ali neznam sta :)
Koji port skener nalazi 190.2.141.78 na 25461??
Jesam ja nešto krivo shvatio ili si ti krivo napisao ili ti neznaš pitat ili neznaš sta je port ili ja neznam proćitati? Sta je od toga?

Koliko sam shvatio ti pitas koji port skener nađe na portu 25461.. Kako može naći port na portu.. Mislim ne zajebavam ali stvarno mi nije jasno pitanje
 
Член од
28 септември 2018
Мислења
84
Поени од реакции
77
Jel tebe neko nesto pitao grdni, za tebe sam doktor nauka.
Ma ajde ti si doktor nauka.To mozes ovim reselerima na kajgana prodavat mi koji te znamo,to je vec druga prica.
I ovaj tvoj jaran dadoxy reseler trecerazredni i sad glumi frajera,izgleda ste povezani ko da ste u braku.
 
Член од
12 февруари 2016
Мислења
313
Поени од реакции
381
Jesam ja nešto krivo shvatio ili si ti krivo napisao ili ti neznaš pitat ili neznaš sta je port ili ja neznam proćitati? Sta je od toga?

Koliko sam shvatio ti pitas koji port skener nađe na portu 25461.. Kako može naći port na portu.. Mislim ne zajebavam ali stvarno mi nije jasno pitanje
Port Skener ili Skener Portova
:)Prvo procitaj ovo https://sr.wikipedia.org/wiki/Skener_portova

Pa onda skeniraj ovo ''190.2.141.78'' Kad zavrsis skeniranje pokazi sliku od to sto si skenirao pa cemo se valjga razumeti:)
 

elmu986

BALKAN IPTV CLUB
Член од
5 мај 2016
Мислења
594
Поени од реакции
1.973
Ma ajde ti si doktor nauka.To mozes ovim reselerima na kajgana prodavat mi koji te znamo,to je vec druga prica.
I ovaj tvoj jaran dadoxy reseler trecerazredni i sad glumi frajera,izgleda ste povezani ko da ste u braku.
Koji si ti sad, u zivotu pasa sa tobom rjec progovorio ili napisao nisam tako da zaobidzi me u sirokom luku. Napisao sam to za Torpeda da sam doktor nauka a jedino sto on zna je da vam skripte iz vipa iznosi i djeli pa onda morate da se svadzate ovdje :jeeee::jeeee::jeeee:
E cuj Reseler :) :) :)
k1.png
 

Kajgana Shop

На врв Bottom