Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
27 октомври 2020
Мислења
11
Поени од реакции
14
Ама мене ми требаше oнаа група која си беше само за тие build-и Blue Thunder, Black eye... Групата се викаше Green reborn.
Ovo je napisao Predrag:

"Jedan mali info od strane tima Balkan Green, tim nakon 5 godina je primoran da digne ruke od svega ,razlog tome su ljubomorne duše koje su nam evo drugu grupu blokirali, tako da sve što se ubraja u naš rad, addon, buildovi, sve prestaje sa održavanjem, hvala svima koji su bili uz nas sve ove godine"

Opet im je neko prijavljivao grupu, pa su ih blokirali. Vidim nema grupe na FB. Ovu poruku je napisao u grupi Kodi BiH
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
14.778
Поени од реакции
7.515
Ovo je napisao Predrag:

"Jedan mali info od strane tima Balkan Green, tim nakon 5 godina je primoran da digne ruke od svega ,razlog tome su ljubomorne duše koje su nam evo drugu grupu blokirali, tako da sve što se ubraja u naš rad, addon, buildovi, sve prestaje sa održavanjem, hvala svima koji su bili uz nas sve ove godine"

Opet im je neko prijavljivao grupu, pa su ih blokirali. Vidim nema grupe na FB. Ovu poruku je napisao u grupi Kodi BiH
Штета добро беше. Највеќе го користев заради балканските серии и филмови. Се надевам ќе се најде алтернатива за гледање балкански филмови и серии онлајн преку Аndroid box или Аndroid tv

Ако знаеш некој активен балкански build за Коdi пиши.
 
Последно уредено:
Член од
10 јануари 2020
Мислења
47
Поени од реакции
52
Штета добро беше. Највеќе го користев заради балканските серии и филмови. Се надевам ќе се најде алтернатива за гледање балкански филмови и серии онлајн преку Аndroid box или Аndroid tv

Ако знаеш некој активен балкански build за Коdi пиши.
Evo ako ovo odgovara
 
Член од
10 јануари 2020
Мислења
101
Поени од реакции
126
Член од
11 јануари 2020
Мислења
561
Поени од реакции
4.520
Ovaj život često tone,
Kao jukebox na žetone,
Kad odsvira pjesmu neku,
Tišina je u čovjeku.

Ovaj život, čista varka,
Malo platiš - slaba marka,
Ti mi trebaš, zrak i voda,
Pa da živim i prohodam.

Samo malo trebam ja,
Osim tebe, nikoga,
Jer mi život prijeti proći,
U samoći, u samoći,
Samo tebe trebam ja,
Osim tebe nikoga,
I ne želim život dati,
Samovati, samovati...

Dobro vam jutro dobri ljudi.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom