Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
7 февруари 2021
Мислења
477
Поени од реакции
681
Što je ovo ,nema niko da slika neki novi kanal..nije valjda da nemate ništa novo

Envoyé de mon Samsung en utilisant Tapatalk
Pa koi je taj što slika kanal ........posle kopanja.Mene leđa zaboljela od kopanja pa još da ga slikam.Kud kopao pa još i selfi sa njim pravit.
 
Последно уредено:
Член од
3 декември 2018
Мислења
513
Поени од реакции
2.881
Što je ovo ,nema niko da slika neki novi kanal..nije valjda da nemate ništa novo

Envoyé de mon Samsung en utilisant Tapatalk
Historija TV... nemam vremena za slikanje. Ko moze gledati zna u kojoj je listi.

Da te volim, dusa zna
Draga moja BiH
Ispod vjecnih planina
Huci Drina i Neretva....
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
507
Поени од реакции
1.290
Pa koi je taj što slika kanal ........posle kopanja.Mene leđa zaboljela od kopanja pa još da ga slikam.Kud kopao pa još i selfi sa njim pravit.
Ti drug nema potrebe da slikavaš te kanale što kopaš, ima neko zadužen da vidi jesili dobro uradio posao..,

Envoyé de mon Samsung en utilisant Tapatalk
 
Член од
23 февруари 2015
Мислења
239
Поени од реакции
375
Ukači zbog mene i 50 stranica, ja svakojako imam dovoljno vremena za sve ,pa i za razgledavanje slika

Envoyé de mon Samsung en utilisant Tapatalk
Imas na jednom forumu 2116 stranica pa tamo gledaj, ovde hoce zivog da te pojedu kad okacis jednu sliku :D
 
Член од
27 мај 2016
Мислења
57
Поени од реакции
65
Jel' ovaj kanal Historija sa našim titlovima, nisam čuo za njega a baš volim te dokumentarne? Ima li šanse da se sazna gde to ima?
 
Член од
14 јануари 2021
Мислења
43
Поени од реакции
42
Pozdrav, ako moze u pp MAC od dvabrata da vidim sta ima kod njih :), jesu zivi i tako to
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
14.779
Поени од реакции
7.517
Некој што користеше Kodi и оној balkan green знае што се случува со Facebook групата? Сабајлето пишував таму коментари но еве вечерва ја нема таа група. Ја избришаа?
 
Член од
19 декември 2008
Мислења
2.067
Поени од реакции
2.188
Некој што користеше Kodi и оној balkan green знае што се случува со Facebook групата? Сабајлето пишував таму коментари но еве вечерва ја нема таа група. Ја избришаа?
јас уште пред 1 недела ,ја барав групата,неможам да ја најдам....а ја следев
инаку малку адони работат на новата верзија на коди 19.0 matrix
 
Член од
8 ноември 2017
Мислења
179
Поени од реакции
578

Kajgana Shop

На врв Bottom