Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
27 јули 2018
Мислења
417
Поени од реакции
502
Ekipa!Za android tv ima li bolja aplikacija za gledanje m3u lista od ove smart iptv koja košta oko 6.5 dolara?
 
Член од
30 декември 2017
Мислења
198
Поени од реакции
107
čovjek ima 50 postova u 2 godine od tih 50 postova 57 postova su traženje listi tak da ...
Автоматски споено мислење:


nema veze s picekima ima veze s tvojim odnosom prema forumu ...bio si u vipu preko veze i još si se ponašao ko mangup , kako si došao tako si i otišao ...
E, sad, point of view, ti to vidiš tako, ja vidim na svoj način, što se postova tiče, što da sam svaki dan koliko sam bio logiran u forum rekao dobro jutro, dobar dan, i dobro većer, imao bih preko 3000 postova, al to mi je bezveze, ma ubiti što se pravdam, uvrijedio nisam nikog, iznio nisam ništa, a najmanje se ponašao kao mangup, zasmetalo te kad sam pitao za preporuku plaćenonog selera jer me nema često doma pa ne mogu svako malo tastu slagati kratkotrajne liste.... ma da ste me izbacili iz vipa razumio bih, nisam doprinosio, ali brisanje profila radi piceka (s tim da nikad nisam imao opemene ili banove na forumu) a bila obicna zajebancija, s tim da sam ozbiljno mislio da marko skine ban panelu tu na kajgani, jer su mi stvarno zanimljiva njegova prepucavanja s ostalim "kraljevima", jer se onda ponešto i nauči, izlete im neki hintovi, samo vam mogu reci da ste ovim cinom prešli iz pozitive u negativu....

sorry marko na offtopicu, svjestan sam opemene ili bana radi offtopica... al morao sam ovo iznjeti...
 
Член од
10 јануари 2020
Мислења
47
Поени од реакции
52
E, sad, point of view, ti to vidiš tako, ja vidim na svoj način, što se postova tiče, što da sam svaki dan koliko sam bio logiran u forum rekao dobro jutro, dobar dan, i dobro većer, imao bih preko 3000 postova, al to mi je bezveze, ma ubiti što se pravdam, uvrijedio nisam nikog, iznio nisam ništa, a najmanje se ponašao kao mangup, zasmetalo te kad sam pitao za preporuku plaćenonog selera jer me nema često doma pa ne mogu svako malo tastu slagati kratkotrajne liste.... ma da ste me izbacili iz vipa razumio bih, nisam doprinosio, ali brisanje profila radi piceka (s tim da nikad nisam imao opemene ili banove na forumu) a bila obicna zajebancija, s tim da sam ozbiljno mislio da marko skine ban panelu tu na kajgani, jer su mi stvarno zanimljiva njegova prepucavanja s ostalim "kraljevima", jer se onda ponešto i nauči, izlete im neki hintovi, samo vam mogu reci da ste ovim cinom prešli iz pozitive u negativu....

sorry marko na offtopicu, svjestan sam opemene ili bana radi offtopica... al morao sam ovo iznjeti...
Pa da nije bilo tog prepucavanja dan danas nebi vadio astre i headendove :) . istina da im puno hintova izleti pa ako imas iole malo pameti u glavi skuzis sto su rekli. Ali piceka poznam privatno pa mogu reći da nije bas neki fini tip. ima tu na kajgani ljudi koji se prvoklasni i zele pomoci i objasniti.
 
Член од
25 ноември 2018
Мислења
308
Поени од реакции
663
Kakve su ovo peticije braćo mila , ja sam mislio da su kultovi ličnosti umrli sa socijalizmom :D

Ima nade ...ima nade još za napaćene balkanske narode ,samo treba pravedan vođa ( taj sam :D ) da povede narod pa da svi zajedno zapjevamo :
Ustajte prezreni na svijetuuuuuuuuu
Svi sužnji koje mori glaaaaaaaad!

pa da u prdekanu strpamo sve kapitalističke isprdke i oduzmemo im imovinu pokradenu od usta naroda :D

E ljudi sta da vam kažem nego hvala , da sam kralj to sam mislim znao :D , al sad znam i da sam pravedan kralj čim tolike narodne mase stoje uz mene :D

Bit će listi bit će da ne bude off topic, nemate mi potrebe pisati u inbox vec provjeravajte svoje inboxe, a oni koji nisu stali uz kralja nek se i dalje druže s buranijom pa neće ni dobru svadbu moć gledat :D


p.s.Samo da se zna da sam ban dobio zbog toga što sam panelu napisao da nije žvaka za seljaka, po meni prestrogo , al eto Marko ima Murgine metode , prvo te ponudi cigarom pa te poslije razbije :D
Sretan povratak Kingu. Bio sam odsutan na Forumu pa sam tek sad vidio. Veliki pozdrav.
Автоматски споено мислење:

Ode Legenda Rukometa..... r.i.p
Moj dragi Banjalucanin.
Автоматски споено мислење:

Ekipa!Za android tv ima li bolja aplikacija za gledanje m3u lista od ove smart iptv koja košta oko 6.5 dolara?
Imam Smart iptv na Tv. Ali Duplex Iptv je bolja i imas je i za Android.
 
Член од
11 јануари 2020
Мислења
561
Поени од реакции
4.520
Želim da znaš, da si utočište moje i moj štit.
Želim da znaš, da ću te voljeti dok svijeta će bit.

Želim da znaš, da mojim snovima ti nisi gost.
Želim da znaš, oduvijek si mojoj cesti most.

Ja svoja obećanja nikada nisam ostavio u zraku.
Vjeruješ li gospodinu, kao što vjeruješ seljaku?!

Želim da znaš, moja sreća je moja, al rado je dajem.
Želim da znaš, samo je jedan prvak i ja to prepoznajem.

Dobro vam jutro dobri ljudi.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom