Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
8 април 2017
Мислења
1.839
Поени од реакции
3.093
Gradina je najgora lista sa 31 kanal filmskih unutra neki meni neznani lokalni jad i bijeda.Ja licno te nisam nikad gledao.Da ja kupujem sebi ti bi mi bio na zadnjem mjestu.Art je najbolja lista za njom je new.jiotv.be(vrhunski server),diogen,tsp.
To su top liste ostalo ne vredi nista.
Ova druga new.jiitv.be tvvijet je sranje ko da pljunes u ocean prema njoj po kvaliteti kanala necu u detalje.
Ćekaj malo.. Prigovaraš za gradinu za izbor filmskih kanala a art ti je vrh.. Pa jel ti uopće gledaš art? Pa art da izbaci one izmiščjene max kanale imao bi 15 filmskih, pa još nema ni cinestar comedy, jbt zadnji će je stavit... Ako..
Mislim prićaj realno.. Stabilan seever jeste i kvalitet ali izbor katastrofa.. Jako sirimašan filmskim kanalima a i ostalo bi mogao popunit... Stabilan jeste, stvarno jeste...
Автоматски споено мислење:

Bitka ima stvarno najveći izbor kanala filmskih, tu neraćunam ove umjetne max kanale.. Ali bitka nema baš dobar epg..
Автоматски споено мислење:

Sada svakom je nešto bitno jbg.. Pa neka ljudi biraju..
 
Последно уредено:
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Ćekaj malo.. Prigovaraš za gradinu za izbor filmskih kanala a art ti je vrh.. Pa jel ti uopće gledaš art? Pa art da izbaci one izmiščjene max kanale imao bi 15 filmskih, pa još nema ni cinestar comedy, jbt zadnji će je stavit... Ako..
Mislim prićaj realno.. Stabilan seever jeste i kvalitet ali izbor katastrofa.. Jako sirimašan filmskim kanalima a i ostalo bi mogao popunit... Stabilan jeste, stvarno jeste...
Автоматски споено мислење:

Bitka ima stvarno najveći izbor kanala filmskih, tu neraćunam ove umjetne max kanale.. Ali bitka nema baš dobar epg..
Автоматски споено мислење:

Sada svakom je nešto bitno jbg.. Pa neka ljudi biraju..
Dux nemas ti pojima sta je kvaliteta,gradina je sranj... od liste.Ja ti kazem ovo prva i druga i uzmes diogen radi videoteke i kraj prici a onaj stalker_portal niko nema jacih kanala izbor a bolje da neznas koliko ih u onom formatu da ti pamet stane
 
Член од
25 ноември 2018
Мислења
308
Поени од реакции
663
Veliki pozdrav svima. Ako neko ima da mi posalje za radnog kolegu m3u listu Spanien i Marocco. Treba mi da mu ubacim listu u Tv, posto covjek ne zna. Moze na Pm. Hvala unaprijed.
 
Член од
8 април 2017
Мислења
1.839
Поени од реакции
3.093
Dux nemas ti pojima sta je kvaliteta,gradina je sranj... od liste.Ja ti kazem ovo prva i druga i uzmes diogen radi videoteke i kraj prici a onaj stalker_portal niko nema jacih kanala izbor a bolje da neznas koliko ih u onom formatu da ti pamet stane
Jesi ti proćitao moj post.. Sta sam rekao za art.. Pa gledam ja sve.. Zato i znam.. A tvviet.gs svi hvale a vidiš meni zna štekat.. Sve mislim mozda jer gledam preko wifi ali znat ću kad prespojim na žicu ovih dana..
 
Член од
12 февруари 2016
Мислења
313
Поени од реакции
381
Eto koliko lazete tek vidim po listi :) ali opet kazem vi se borite za svoje ciljeve ja za svoje ;) ja nikoga ne mrzim ali morali smo ovo zatvoriti postali ste veoma bezobrazni ;) Mrak... nekom mozda otovri na par min... i kapak.Treba te se barem neki zahvalati na naj boljoj listi koju ste gledali godinama... Uzdravlje
Dali je i ovo laz?:)
 
Член од
8 април 2017
Мислења
1.839
Поени од реакции
3.093
Dux nemas ti pojima sta je kvaliteta,gradina je sranj... od liste.Ja ti kazem ovo prva i druga i uzmes diogen radi videoteke i kraj prici a onaj stalker_portal niko nema jacih kanala izbor a bolje da neznas koliko ih u onom formatu da ti pamet stane
Jesi ti proćitao moj post.. Sta sam rekao za art.. Pa gledam ja sve.. Zato i znam.. A tvviet.gs svi hvale a vidiš meni zna štekat.. Sve mislim mozda jer gledam preko wifi ali znat ću kad prespojim na žicu ovih dana..
Evo sad prebrojao 27 filmskih bez ovih max ima art.. Ni cinestar 2 ni hbo go ni cinestar comedy da ne nabrajam ostale..
Nemoj mislit da ja nemam ili neznam ili negledam... To što se nekurćim ovdje to nema veze..
 
Член од
10 јануари 2020
Мислења
47
Поени од реакции
52

Kajgana Shop

На врв Bottom