Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
24 јули 2019
Мислења
344
Поени од реакции
211
Bem ti život svi sve imaju,svaka vam čast,šta mi sitna buranija da radimo:nesumjas:.
Vikend je pa mozda gazde spavaju.resseleri i ostali:Dda potraje samo ovo(prosle nedelje bio diogen ,ove nedelje ART) da ne bude za dan dva kako se ovo gleda?
Ovo se gleda platis pa gledas ARTje jedna od najboljih tv kanala i takodje jos jedan koi mu se barabari sto posto
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
507
Поени од реакции
1.290
Bem ti život svi sve imaju,svaka vam čast,šta mi sitna buranija da radimo:nesumjas:.
Vikend je pa mozda gazde spavaju.resseleri i ostali:Dda potraje samo ovo(prosle nedelje bio diogen ,ove nedelje ART) da ne bude za dan dva kako se ovo gleda?
Žalosno je viđet da takozvani iptv znalci raspravljaju o nečem što nebi trebalo prvo slovo da mu se pominje,a ne slike i ovolika rasprava i dokazivanja. Haos što se čini..

Envoyé de mon Samsung en utilisant Tapatalk
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
893
Поени од реакции
3.741
Žalosno je viđet da takozvani iptv znalci raspravljaju o nečem što nebi trebalo prvo slovo da mu se pominje,a ne slike i ovolika rasprava i dokazivanja. Haos što se čini..

Envoyé de mon Samsung en utilisant Tapatalk
Mnoge su stvari zalosne ali ponavljaju se na regularnoj osnovi, jbg. :(
 
Член од
24 јули 2019
Мислења
344
Поени од реакции
211
Žalosno je viđet da takozvani iptv znalci raspravljaju o nečem što nebi trebalo prvo slovo da mu se pominje,a ne slike i ovolika rasprava i dokazivanja. Haos što se čini..

Envoyé de mon Samsung en utilisant Tapatalk
Sve je zalosno i makovi koi se dele javno ...Da bi se neki majmun dokazao da ima skener
 

elmu986

BALKAN IPTV CLUB
Член од
5 мај 2016
Мислења
594
Поени од реакции
1.973
To sto ti neznas, neznaćo da drugi neznaju.. Ali imaš pravo nije to bilo pravo.. Nemam ti ja pojma.. Meni je najveći vrhunac youtube
I na kraju svega je slag dodao gospodin Dux koji je rekao da "imas pravo ali nije to bilo pravo"
P.S Necu vise majke mi odjavljujem se do daljnjeg :)
 
Член од
12 август 2020
Мислења
59
Поени од реакции
53
Moze li neko da pomogne kako da instaliram kshaw aplikaciju i ludio player na samsung smart tv - tizen operativni sistem od 2020 godine ili sta da instaliram da je besplatno a da mogu ubacivati macove, hvala puno
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
893
Поени од реакции
3.741
Jebes pravo ili nepravo, pa mi ovdje pricamo o nekakvim nazovimo to tako fensi serverima i pjenimo se oko toga.
Moj susjed radi u OiV Zagreb i stjecajem okolnosti imam pristup strimovima za koje bi vecina reselera ovdje dala lijevo (a mozda i desno) jaje, ali to ne znaci da trebam kenjati o tome, ko sta gleda je potpuno nebitno, bitno da se gleda i da ljudi koji nemaju drugi nacin doci do izvora ex-yu strimova mogu to napraviti na relativno bezbolan nacin.
Bez da previse mole i lizu nekome dupe.
 
Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
@kljuki e sad si rekao istinu, vecina tzv. znalaca tako i ima strimove koji valjaju, dobiju ih iz prve ruke ;)
Автоматски споено мислење:

kod svih legalnih provajdera ima tzv. krtica, koji iznose strimove po potrebi
 

Kajgana Shop

На врв Bottom