Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
10 јануари 2020
Мислења
101
Поени од реакции
126
20210205_201540.jpg
Автоматски споено мислење:

ima ko da ponudi nesta za krekovan tivimate
 
Член од
9 јануари 2018
Мислења
530
Поени од реакции
1.529
REDDEVILS.png REDDEVILS.png
Evo red bez podrzke..ima i lukavac al...sve ce manje biti ako ide javno mene bas briga al kad imamo vremena eto i slike....ima i donji deo datuma i sata časa slikanja ...komp
lukavac sf.jpg lukavac sf.jpg
Samo radi dokaza da radi shop centar:D:D:D
Naravno i lukavac i ostalo da ne slikamo ..rade kako hocete i ostali portali...čuvajte pa će više biti za ....ili će krenuti prodaja pojedinaca sa foruma...
 
Последно уредено:
Член од
8 април 2017
Мислења
1.842
Поени од реакции
3.093
jebote dux pa imamo skoro iste plastične ( salamander ) prozore , moraću ja slikat svoj prozor i klupice , zakon su te te new crystal granit klupice , a koliko mogu vidjet i boju imamo istu svaka čast na prozorima na slikanju (y)
Obrati pozornost na cvijetić haha... To sigurno nemaš...
 

Attachments

Член од
27 февруари 2017
Мислења
507
Поени од реакции
1.290
Ljudi,super su vam slike, samo ako može u narednim objavama slike kanala samo koji idu na smarttv,ove ostale nijesu zanimljive, hajde čekam..i nemojte sve iste servere,dajte neke manje poznate,samo nasih ima na stotine

Envoyé de mon Samsung en utilisant Tapatalk
 
Член од
27 февруари 2019
Мислења
212
Поени од реакции
414
Obrati pozornost na cvijetić haha... To sigurno nemaš...
nemam baš zgodno izgleda ovo tvoje , moja stavlja živo na klupice , znaš kaj mi se dešava , kak sam stavio te plastične prozore prije 13 godina ko po defaultu mi odlaze automati za rolete , nemreš vjerovat u godinu dana skoro sam sve mjenjao koje nisam pri kraju su jednostavno ode feder ..
 

Kajgana Shop

На врв Bottom