Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
13 јануари 2021
Мислења
167
Поени од реакции
73
Последно уредено:
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Koliko sam puta stavio slike sa serverom da ljudi mogu skenirat .. napisao skenirajte ... dao do znanja da radi u Vlc itd... nekom je to Inspiracija.. u krajnjem slucaju dokaz da radi... dok ce neko treci reci kaci slike...

Pozdrav
Tu nisi u pravu slika samo pomaze gazdi panela jer vidi da mu opet curi ili
I u krajnem slucaju sve sta je javno nis ne vredi jedino tu i tamo koja prostitutka vise klase.Skeniranje nije inspiracija to ti je gubljenje dragocjenog vremena.Neznam kak te pink kad ga nades u 100 lista moze inspirirati.Aj da kresnes komsinicu i tu se pohvalis ja bih ti se prvi naklonio.
 
Член од
19 декември 2008
Мислења
2.067
Поени од реакции
2.188
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Член од
10 јули 2010
Мислења
2.914
Поени од реакции
4.013
Uz sliku i 100 eur si mu trebao poslat da ne zica vise
Dobio je i mac tj. listu ... a slika je sluzila samo kao dokaz da radi...

U danasnje vrijeme desava se iako nema geoblok nekom mac radi nekom ne .... dal je nemjeren za odredjenu zemlju ili ne... npr.. server ne mora bit domaci a mac je BiH meni radi i taj isti posaljem tebi u HR kod tebe nece itd... dokazano na vise servera sticajem okolnosti ...

Tu nisi u pravu slika samo pomaze gazdi panela jer vidi da mu opet curi ili
I u krajnem slucaju sve sta je javno nis ne vredi jedino tu i tamo koja prostitutka vise klase.Skeniranje nije inspiracija to ti je gubljenje dragocjenog vremena.Neznam kak te pink kad ga nades u 100 lista moze inspirirati.Aj da kresnes komsinicu i tu se pohvalis ja bih ti se prvi naklonio.
Koliko si ti sliko puta sa serverom? davno sam prestao brojat .... o javnom unistavanju lista sa tvoje strane bas ovdje na kajgani ti najbolje znas koliko si ih sahranio ... drugim rijecima sve je javno ... skoro sve .. ok ima po neki server koji nije ... imam i sam takvih ... 90% je javno...

Sad mogu da stavim neke servere za skeniranje koji nikom od vas nece radit u Vlc ne mislim na 1 Dan zbog tokena nego konstantno kad pokrenem listu radi ... dal 1 konekcija ili visekonekcijska a da imam takve imam... neke necete moci ni skenirati ...... pritom gazda nema pojma da Kajgana postoji .

Pozdrav
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Dobio je i mac tj. listu ... a slika je sluzila samo kao dokaz da radi...

U danasnje vrijeme desava se iako nema geoblok nekom mac radi nekom ne .... dal je nemjeren za odredjenu zemlju ili ne... npr.. server ne mora bit domaci a mac je BiH meni radi i taj isti posaljem tebi u HR kod tebe nece itd... dokazano na vise servera sticajem okolnosti ...


Koliko si ti sliko puta sa serverom? davno sam prestao brojat .... o javnom unistavanju lista sa tvoje strane bas ovdje na kajgani ti najbolje znas koliko si ih sahranio ... drugim rijecima sve je javno ... skoro sve .. ok ima po neki server koji nije ... imam i sam takvih ... 90% je javno...

Sad mogu da stavim neke servere za skeniranje koji nikom od vas nece radit u Vlc ne mislim na 1 Dan zbog tokena nego konstantno kad pokrenem listu radi ... dal 1 konekcija ili visekonekcijska a da imam takve imam... neke necete moci ni skenirati ...... pritom gazda nema pojma da Kajgana postoji .

Pozdrav
Nikad na ovom forumu ili bilo kojem drugom neces nac ni jednu listu sa user i pass da sam ja postavio,osim pozitive.
Mozes da prelistas cio forum,nisam dosao u tu napast nikad.A o skeniranju i gledanju o tome necu javno uopste da razglabam pogotovo o tome sta pises a i tebi bi bilo bolje da o tome sutis.Ja sigurno tu sliku necu nikad ovdje postavit cak ni potvrdit tu tvoju tvrdnju.
Автоматски споено мислење:

zezam te malo poslao mi l9ste ali nece
Kako nece pa on je strucnjak :D
 

Kajgana Shop

На врв Bottom