Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
19 октомври 2016
Мислења
1.407
Поени од реакции
2.296
Čitajući ovaj tvoj post steknem dojam da se radi o nekom dobrotvoru i IPTV reformatoru te ponukan radoznalošću otvorim ti profil i pregledam par minuta .
Kad tamo:

1)zaključan ti inbox pa se pitam na koji način ti to pomažeš ljudima , a onemogućio si im ono najosnovnije , da ti uopšte pišu?
Telepatski komuniciras s njima ili morseovom abecedom na nekim nama nepoznatim talasima ?

2) Gle čuda primjetih dalje da si i lijepio javno liste uz opis , ˝evo da unistimo jednu˝, zar i to sine Brute , pa zar se ne to sada ne zgrazaš ? :)

3.) Opa , pa i lijepio slike kanala o kojima neuka sirotinja može samo sanjati i opisivao im to kao domaći zadatak da ih što više prizemljiš , a sebe izdigneš ? :)

4) pola postova su ti svadje i prepirke sa Panelom i sličnim , a vidim da i viceve dobre pričaš , al dobro ti si reformator pa ti sve možeš jel tako i tebi sve stoji, pa i ono što je off topic?

itd itd...

Dakle ,poslije posjete tvom profilu i onom sto si tu objavljivao postane potpuno jasno svakom da si obični seronja kojem je sve ono što je i sam radio počelo smetati onog momenta kad su se pojavili još neki ljudi koji isto tako mogu zalijepti sliku najjačeg , najgledanijeg , najzaštićenijeg servera , najbolljeg skenera, najbolje višekonekcijske liste i svega onoga što je NAJ NAJ ili creme de la creme u IPTV svijetu.

I to kao slobodni strijelci bez ikakvih VIP sekcija gdje 100 ljudi radi za korist uglavnom čopora;)
No, tu je mana što jedeš i možeš konzumirati ogrizine od čopora , a vuk samotnjak bude i gladan al ako prezivi pa postane savrseni lovac jede što mu je volja od svog plijena ;) Kapis?
Tako da , hm...reformatoru izvini molim te što te nisam prepoznao ;)
Imaš priliku i dalje da ubjediš ljude da si reformator i da si tu zbog njih , prvi korak bi trebao biti da otkljucas inbox i omogucis im da ti se uopšte obrate! ;)
Hoćeš taksativno da ti nabrajam.
1 Profil je otključan za one za koje ja želim da bude.
2. Na ovo misliš iz 2019. Dobro si se potrudio da nađeš neku manu - eto ja upropastio, hahahah
3. Slike su sitna provokacija i dokaz da radi. To je bilo samo za one koji misle da se ja borim za svoju guzicu kad kažem da ste seronje koje upropaštavaju.
4. Panel je moja stara mušterija - šta imam da mu kažem to je između njega i mene.

Dakle....prodaješ muda pod bubrege a usput si svakom loncu poklopac. Na ovo "seronja" se ne obazirem jer nisi vrijedan nekog dužeg repliciranje.
 
Член од
19 ноември 2019
Мислења
1.116
Поени од реакции
4.204
Hoćeš taksativno da ti nabrajam.
1 Profil je otključan za one za koje ja želim da bude.
2. Na ovo misliš iz 2019. Dobro si se potrudio da nađeš neku manu - eto ja upropastio, hahahah
3. Slike su sitna provokacija i dokaz da radi. To je bilo samo za one koji misle da se ja borim za svoju guzicu kad kažem da ste seronje koje upropaštavaju.
4. Panel je moja stara mušterija - šta imam da mu kažem to je između njega i mene.

Dakle....prodaješ muda pod bubrege a usput si svakom loncu poklopac. Na ovo "seronja" se ne obazirem jer nisi vrijedan nekog dužeg repliciranje.
Aj ti u čopor ogrizine jedi i pazi da ne pretjeraš sa objavama da ne bi ostao na vjetrometini jer to je za razmaženog u čoporu pogubno ;)
Автоматски споено мислење:

Sto ih je ovaj naslagao u ott player :D

ott hits.jpg
 
Последно уредено:
Член од
27 февруари 2017
Мислења
507
Поени од реакции
1.290
ozbiljno govorim, vecina visekonekcijskih lista postavljenih po forumima u vip sekcijama jako kratko rade, a svaka ne objavljena jednokonekcijska lista duze radi od njih ;) (cak i objavljena)
Автоматски споено мислење:

ako cete mi verovati, ja ni ne proveravam na koliko je konekcija neka lista, vazno je da radi
Drug,ako listu sa jednom konekciom gledas na pc onda nije toliki problem, i ako prekine sekundarski opet ucita kanal, druga je stvar na smart tv ,sporiji i osjetljiviji je


Envoyé de mon Samsung en utilisant Tapatalk
 
Член од
4 ноември 2019
Мислења
348
Поени од реакции
798
primetio sam da se mnogi uvlace u dupe odredjenim ljudima, i kad postanu vip, onda pocnu mudrovati i glumiti svetce....a pri tome moraju da cute, posto se koriste tudjim alatima i tudjim znanjem.....pa kad vec morate da cutite, onda ne mudrujte i ne pravite se male mace.....a mi koji koristimo iskljucivo svoje znanje i alate, mozemo da se sprdamo koliko hocemo i kako hocemo....a kome smeta njegov problem...znanje se ne uci u vip/u... nego u skoli i iskustvom godinama......
Автоматски споено мислење:

nemoj objavljivati ovo, znas da ima ovde onih koji mogu da sruse ott (ott je baza sa hiljdama lista), pa odakle cemo izvlaciti visekonekcijske.... :) :) :)
 
Последно уредено:
Член од
16 јануари 2018
Мислења
165
Поени од реакции
159
Gledam kako od ovoga praviti kvantnu fiziku..Ubacim mac gledam i cao..Na nekim stranim serverima ima svi nasi kanali i nasa vidoteka..gledam 2 godine nikada nisam dobio ban ili da mi je stala lista,bezi od domacih servera i gledaces normalno tv..
 
Член од
19 ноември 2019
Мислења
1.116
Поени од реакции
4.204
primetio sam da se mnogi uvlace u dupe odredjenim ljudima, i kad postanu vip, onda pocnu mudrovati i glumiti svetce....a pri tome moraju da cute, posto se koriste tudjim alatima i tudjim znanjem.....pa kad vec morate da cutite, onda ne mudrujte i ne pravite se male mace.....a mi koji koristimo iskljucivo svoje znanje i alate, mozemo da se sprdamo koliko hocemo i kako hocemo....a kome smeta njegov problem...znanje se ne uci u vip/u... nego u skoli i iskustvom godinama......
Автоматски споено мислење:



nemoj objavljivati ovo, znas da ima ovde onih koji mogu da sruse ott (ott je baza sa hiljdama lista), pa odakle cemo izvlaciti visekonekcijske.... :) :) :)

Ma oni su gledajući Opstanak i NATgeo wild naučili da onaj ko živi u čoporu neda u svoj teritorij i tjera onog ko mu se približi , ovdje ih handri što se radi o zajebanim predatorima kojima ne mogu ništa ni 100 na 1. :D
 
Член од
19 октомври 2016
Мислења
1.407
Поени од реакции
2.296
Ma oni su gledajući Opstanak i NATgeo wild naučili da onaj ko živi u čoporu neda u svoj teritorij i tjera onog ko mu se približi , ovdje ih handri što se radi o zajebanim predatorima kojima ne mogu ništa ni 100 na 1. :D
Ti si pobrkao svrhu ovog druženja po forumima pa tako i u nekoj VIP sekciji. Mi (ja) smo ovde zbog potrebe da gledamo ono što ne možemo regularnim putem. Ti si ovde da uništavaš konkurenciju i mlatiš praznu slamu. "Čopor" je društvo u kojem se ljudi druže (sa akcentom da druže) i razmjenjuju znanje. E sad što je nekima krivo što nisu u tom društvu nego čekaju kost koja ostane iza čopora....
 
Член од
28 октомври 2017
Мислења
275
Поени од реакции
678
Gdje nestaše mnogi dobri članovi ovog foruma i dobri ljudi koji su pomogali mnogima, i meni? Gdje je @MilutinMilankovic ? Gdje su @Brzi misko, @Gargamel83, @GoxiNS..i mnogi, mnogi drugi? A sve rijeđe navraća i @zokiniko. Imam osjećaj da se dobri ljudi s više znanja povlače pred onima manje dobrima i s manje znanja, kako na ovom forumu tako i u životu općenito... Na žalost..:(
Ovoj ekipi dobrih ljudi svakako pripada @aantunn i još neki :)
 
Член од
19 октомври 2016
Мислења
1.407
Поени од реакции
2.296
misle ljudi njihov je ceo net... i samo oni vladaju njime.....ovi ostali ko ih shisha...a zaboravili su da i medju tima ostalima ima onih koji znaju i mogu....
Naravno da si u pravu da ima. Neki nisu sticajem okolnosti, neki su loši ljudi pa im svo to znanje i pamet ništa ne znače...
 
Член од
4 ноември 2019
Мислења
348
Поени од реакции
798
Naravno da si u pravu da ima. Neki nisu sticajem okolnosti, neki su loši ljudi pa im svo to znanje i pamet ništa ne znače...
da li je neko los ili nije, to nije na meni i tebi da mu sudimo... to je njegov licni problem....i svako ima pravo da zivi kako hoce... neko mora biti ponizan nekome, neko ne mora... samo je to razlika, i nista vise..... a najlepse je kad si svoj gospodin.....
 
Член од
28 октомври 2017
Мислења
275
Поени од реакции
678
misle ljudi njihov je ceo net... i samo oni vladaju njime.....ovi ostali ko ih shisha...a zaboravili su da i medju tima ostalima ima onih koji znaju i mogu....
A koja je razlika na ovom forumu između prvih koje si spomenuo i ponekih od onih drugo spomenutih? Koliko vidim, jednako bahato se ponašaju.
 
Член од
16 ноември 2013
Мислења
254
Поени од реакции
910
:popce:
Ovde je usao neki zli duh ,neki djavo,sejtan ,ovo mora da se kadi pod hitno, da djavoli izadju ,i nasa braca Muslimanske veroispovesti nek stave neki zapis da djavola oteraju odavde.

Nije ovo dobro sta se desava ipak se svi znate,znamo 10 godina i vise.
Neka nam naš i vaš i vaš bog-svevisnji oprosti i pomogne ,nije dobro,nije dobro,ko prezivi pricace.
 
Член од
19 октомври 2016
Мислења
1.407
Поени од реакции
2.296
da li je neko los ili nije, to nije na meni i tebi da mu sudimo... to je njegov licni problem....i svako ima pravo da zivi kako hoce... neko mora biti ponizan nekome, neko ne mora... samo je to razlika, i nista vise..... a najlepse je kad si svoj gospodin.....
Jeste na grupi ljudi da sudi, želi li nekog takvog u svojim redovima ili ne. A ovo da si sam svoj gospodin - ma nema to više veze sa listama, ja da se ne pojavim na sf-u ili ovde godinu dana i da upalim ono što imam od listi radilo bi bar pola od toga. Na sf-u sam isključivo radi druženja sa meni dragim ljudima.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom