Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
8 април 2017
Мислења
1.842
Поени од реакции
3.093
Ajd evo ti like iako netražim list haha
Автоматски споено мислење:

Ovaj jučer spomenimo bh telekom, kao nitko to nespiminje.. Pa staće mi ti kad ima par kanala u križ... Od filmskih pinkove i ništa, mozda još dva.. Sport desetak kanala... Crtani 5 kanala.. Mislim pa tko će to gledati. Jedino izvadit izvore pa kombinirati s još nećim
Автоматски споено мислење:

Ma ja to ništa nemam od tih legalnih, mislim ne plaćam haha..
Plaćam samo brzi Internet, ćak nemam ni fixni telefon.. Gledam iptv i to je to..
 
Последно уредено:
Член од
8 април 2017
Мислења
1.842
Поени од реакции
3.093
I sto ovaj elmu kenja.. Kao pitao listu.. Nekuži on... Ja imam skoro sve ali opet nemam sve... Pa niko nema bas sve... Imaš kolegu druga, pa se malo mjenjate i tako.. Tu nema ništa loše.. Pa i mi koji imamo cijele baze od pojedinij servera volimo dobit nešto sto nemamo. Ne zato sto nemamo sta gledat nego radoznalost. Jbt imam nekih lista i servera koje ni negledam.. Nađem probam i stoji.. Bio lud za tvvivet a sada kad imam neznam kad sam ga zadnji put pokrenuo... Jbg
Автоматски споено мислење:

I da.. Meni je šota zakon i ćovjek je skroz ok..
Ja neovisim o nikom i nemam problem ni javno reći sta mislim.. Boki isto super lik..
Ćak i torpedo kojeg baš nevolite, ok su mi neki njegovi postovi... Nevolim ljude koji namjerno uništavaju i koje nije briga dali netko drugi to gleda ili ne..
 
Член од
5 февруари 2018
Мислења
383
Поени од реакции
772
Treba dijeliti , ali ne treba biti ni naivac .. ja recimo dobijem na desetine poruka od ljudi u inbox ˝ joj kralju, ti si kralj , najjjači si , ima li koja višekonekcijska ˝ i slično od ljudi koji nikad neće staviti lajk na moju public objavu.
Pa prijatelju moj lajk mi nista ne znaci , ali ipak mi govori o tebi nesto ... ;)
Автоматски споено мислење:


ma mislio sam na legalne ove opticke provajdere.
Pa odsada cemo te zvati Prince iz Mostara :)
A onako medu nama posteno reci Jesi li koji puta skocio sa Staroga mosta u zelenu Neretvu?
 
Член од
8 април 2017
Мислења
1.842
Поени од реакции
3.093
U poćecima kad sam poćinjao i kad me zainzetesirao ovaj hobi puno mi je pomogao zokiniko tada international. I to nemam problem reći... Panelrazarać mi je par puta uletio ali i ja sam njemu.. Ni to nemam problem reći.. Bilo je dobrih ljudi..
Dimće, to je ljudina i po..
Većinu sam sam skužio i tako... Ništa bez truda...
 
Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
Ja to ovako vidim, ako je neko i najgori na svetu, a vremenom ti dao dosta toga, i nikada te nije uvredio, za mene je ok lik, mada mogu ja i da se ne slazem sa nekim njegovim stavovima, a lik koji ti nikada nista nije dao, ni ucinio, i jos te vredjao, za mene je 0, a za neke moze biti super, razumes ! ;)
 
Последно уредено:
Член од
8 април 2017
Мислења
1.842
Поени од реакции
3.093
Ja to ovako vidim, ako je neko i najgori na svetu, a vremenom ti dao dosta toga, i nikada te nije uvredio, za mene je ok lik, mada mogu ja i da se ne slazem sa nekim njegovim stavovima, a lik koji ti nikada nista nije dao, ni ucinio i jos te vredjao, za mene je 0, a za neke moze biti super, razumes ! ;)
Ali ja nikad nisam tebe vrijeđao.. Ustvari možda ovo i nije bilo namjenjeno meni..
 
Член од
8 април 2017
Мислења
1.842
Поени од реакции
3.093
I istina je da nitko ali nitko nema sve, jel realno da sjediš za kompom 24 sata dnevno opet nebi stigao sve u pratit i imati bas lisu sa svakog servera
Автоматски споено мислење:

uopsteno govorim, ti si meni ok lik, samo sto bespotrebno dramis, kada neko nesto objavi ;)
Kad sam takav jbg.. Nije mene strah da ja neću imati nego mi smeta da se uništava..
Takav sam jbg.. Nemogu protiv sebe..
Mislim da više nikad neskeniram niti ništa, ovog trenutka imam da za života gledam besplatno.. Ali opet mi krivo da se sjebe..
 
Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
I istina je da nitko ali nitko nema sve, jel realno da sjediš za kompom 24 sata dnevno opet nebi stigao sve u pratit i imati bas lisu sa svakog servera
Автоматски споено мислење:


Kad sam takav jbg.. Nije mene strah da ja neću imati nego mi smeta da se uništava..
Takav sam jbg.. Nemogu protiv sebe..
Mislim da više nikad neskeniram niti ništa, ovog trenutka imam da za života gledam besplatno.. Ali opet mi krivo da se sjebe..
ma razumem te ja, ali za prolivenim mlekom ne treba plakati ;)
 
Член од
28 октомври 2017
Мислења
275
Поени од реакции
678
Gdje nestaše mnogi dobri članovi ovog foruma i dobri ljudi koji su pomogali mnogima, i meni? Gdje je @MilutinMilankovic ? Gdje su @Brzi misko, @Gargamel83, @GoxiNS..i mnogi, mnogi drugi? A sve rijeđe navraća i @zokiniko. Imam osjećaj da se dobri ljudi s više znanja povlače pred onima manje dobrima i s manje znanja, kako na ovom forumu tako i u životu općenito... Na žalost..:(
 
Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
odu pa dodju, tu su oni, :D
za mene je trenutno najjaci Milutin, a bio je D3n1s, i da se zna, sa sotom nisam dobar, kao i sa torpedoom (a, bio sam) i sad bi vam sve trebalo biti jasno, ;) e da, a najvise lista sam dobio od intera i dsukija (y) a ni zlog saleta ne smemo preskociti ;)
 
Последно уредено:
Член од
28 септември 2019
Мислења
70
Поени од реакции
54
pozz svima dali je netko voljan malo pomoći? Uspješno odrađeno prvo skeniranje izvukao sam nekoliko listi koje bi probao vrtiti u vlc-u . Ako je neko voljan može na pp.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom