Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
9 ноември 2020
Мислења
78
Поени од реакции
41
Hvala na ponudi ... mozda i ocu ;) konkretno mene liste ne zanimaju ... iskreno ;) ujedno skoro svaki Dan posaljem nekom po par lista dal iskenirane dal na neki drugi nacin od mene pronadjene ... te na drugi nacin su bolje i rade u Vlc ;)

Juce sam imao jednu od prepiski ....

dotican je i ovdje na forumu samo malo manje akrivan ... poslao sam mu ovdje Dez. 2019-te liste ....

Petak u 01.10 imali smo prepisku preko Pm .... pitao me dal je do njega da mu ne radi lista ??

Danas mi coek napisao na Pm

Konkretno onu prvu si mi poslao Decembar 2019, radi jos uvek godinu i vise...

probao sam danas te 2 liste iz 2019-te .. skinuo ... pokrenuo .. rade ... i produzene ..... jedna od njih do kraj 03.2021 druga do 09.2021... usput mu poslao jos 2 liste istog servera sa rok trajanja do 05.2021 i 12.2021 .. stabilne liste... naravno pitao ga ako mu treba jos nek kaze ... a sto nisu radile zasigurno je nesta bilo do servera .... uglavnom rade .... 4.522 KB ... ima sve ono sto zeli da ima u listi ... i dodajem da nebi bilo sipam iz supljeg u prazno sve napisano mogu da dokazem ;) et ;)

Pozdrav
Pa druze sto meni nisi poslao bar jednu, pisao sam ti i trazio na pm, nista nisi odgovorio!?? Mozda nisi vidio poruku, evo da ti napomenen!
 
Член од
9 ноември 2020
Мислења
78
Поени од реакции
41
ja smatram ako nekome posaljem da ne treba time da se hvalim..... kao sta to rade mnogi, ne znam iz koga razloga....
Napisao si da je lik podijelio listu javno, za koju te molio, i zbog toga neces da nikom saljes!

E sad ljudi su trazili da ga javno obiljezimo a ovo je gore tvoj odgovor na to, mislim da to nebi bilo hvalenje, nego treba da objavis IME toga kom si poslao i podijelio javno da i ostali znaju i ne salju mu!

Po meni da se to stvarno desilo nebi ni sekunde razmisljao nego bi rekao ko je taj izdajica, a ne ovako ispada branis njega i krijes ga, a zbog njega ne zelis da saljes drugima koji bi cuvali za sebe, nigdje veze!
Автоматски споено мислење:
I budalama kojima je smijesno to nabijem na ... znate sta :) !
 
Последно уредено:
Член од
6 мај 2017
Мислења
1.390
Поени од реакции
2.834
Ma da, izgleda da sad ovo ide kao Country, ali to je taj California M.C., možda više i nema "starog" CMC-a, koga ja tražim (nekad sam ga gledao sa Intelsata 27,5W ruro transponder.Hvala Ti u svakom slučaju, ovo sam viđao i u listama, živ i zdrav bio
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
650
Поени од реакции
1.083
Napisao si da je lik podijelio listu javno, za koju te molio, i zbog toga neces da nikom saljes!

E sad ljudi su trazili da ga javno obiljezimo a ovo je gore tvoj odgovor na to, mislim da to nebi bilo hvalenje, nego treba da objavis IME toga kom si poslao i podijelio javno da i ostali znaju i ne salju mu!

Po meni da se to stvarno desilo nebi ni sekunde razmisljao nego bi rekao ko je taj izdajica, a ne ovako ispada branis njega i krijes ga, a zbog njega ne zelis da saljes drugima koji bi cuvali za sebe, nigdje veze!
Автоматски споено мислење:
I budalama kojima je smijesno to nabijem na ... znate sta :) !
budalama kojima je smijesno mozes se napusiti ...znas cega
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
650
Поени од реакции
1.083
Alo pa sta si se nasao prozvan, fino sam objasnio, i ne znam sta ima biti smijesno! Trazio sam i od tebe listu jer sam vidio da imas, nisi je poslao, a objavljivao si javno i unistavao!
Ako nisam odg ,nisi jedini,odgovarao sam njima nekoliko koliko sam imao vremena ,bez gledanja ko je i sta je,tesko je odgovoriti na 200 poruka,ako mozes razumiti,ako ne ,ok
 
Член од
9 ноември 2020
Мислења
78
Поени од реакции
41
Evo vidim juce javno objavljujete unistavate liste i to sa vise konekcija, a na pm ne zelite da posaljete kad zatrazim takvu jednu da me posluzi, jer ove mac sa jednom konekcijom trzaju nestabilne su!

I nemam rijeci kojim bi opisao takvo nesto, kakvi smo to ljudi postali, objavi se javno da se unisti ali nedas nikom!

Evo trazio sam od par clanova za koje sam vidio da imaju takve, nisam dobio nista, ako nisu vidjeli poruku ili nisu stigli i zatrpani su IZVINJAVAM se, al ako su procitali poruku i nedaju, a imaju i objavljuju javno da je uniste, nemam rijeci!

Eto da ne pisem vise na pm, obracam se svima vama koji imate takve, ko zeli ako mi poslati jednu, javno sigurno nece ici, za mene je licno!
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
650
Поени од реакции
1.083
Evo vidim juce javno objavljujete unistavate liste i to sa vise konekcija, a na pm ne zelite da posaljete kad zatrazim takvu jednu da me posluzi, jer ove mac sa jednom konekcijom trzaju nestabilne su!

I nemam rijeci kojim bi opisao takvo nesto, kakvi smo to ljudi postali, objavi se javno da se unisti ali nedas nikom!

Evo trazio sam od par clanova za koje sam vidio da imaju takve, nisam dobio nista, ako nisu vidjeli poruku ili nisu stigli i zatrpani su IZVINJAVAM se, al ako su procitali poruku i nedaju, a imaju i objavljuju javno da je uniste, nemam rijeci!

Eto da ne pisem vise na pm, obracam se svima vama koji imate takve, ko zeli ako mi poslati jednu, javno sigurno nece ici, za mene je licno!
eto poslao sam,ako nije ok,dobit ces jos
 
Член од
6 ноември 2018
Мислења
87
Поени од реакции
63
Prijavljuem se i ja za jednu visekonekcisku m3u Listu za svoje licne potrebe, ako moze, ako ne onda nikom nista.
Hvala unapred
 
Член од
21 февруари 2019
Мислења
23
Поени од реакции
3

Kajgana Shop

На врв Bottom