Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
8 мај 2020
Мислења
116
Поени од реакции
126
tako je radimo na tome da ga skroz ukinemo.....ovo je samo jedna iz arhive...a ima ih jako velik broj.. pa cemo objavljivati jednu po jednu....

inace lista je jos jutros objavljena javno, a nisam je ja objavio.. drugi je problem ako neko ne zna naci gde je izasla.....
Treci je problem, sto je to objavljeno vec ovde. Samo malkice mozga treba, i od tog servera dobijas sve visekonekcijske liste van...
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Duplex
Прво го смени името од duplex iptv во Duplexplay
сега google play store го исклучи од нивната продавница,
во моментов не може да се сметне од Google play па ни да се плати,активира.
Автоматски споено мислење:

@Sota
ја избришав твојата порака!
зошто уништуваш вакви листи?

зезају рају??
а што правиш ти???
посебно со последниве твои слики?

зезаш??? или ова СЛИКОВНИЦА ,фејсубук група или ФОРУМ! за споделување мислења ,,размена на информации...дружење

а тоа кој дели информаци,помага ,јавно на порака ,,тоа е право и негов избор,и може да го задржи!тоа право,,,а може и информациите да си ги задржи ,само и само за себе!!
Tako je od tih slika ja imam nocne more,drugi put na hladenje sa njim
 
Член од
27 септември 2018
Мислења
191
Поени од реакции
238
tako je radimo na tome da ga skroz ukinemo.....ovo je samo jedna iz arhive...a ima ih jako velik broj.. pa cemo objavljivati jednu po jednu....

inace lista je jos jutros objavljena javno, a nisam je ja objavio.. drugi je problem ako neko ne zna naci gde je izasla.....
tako svi kazu da je jutros vec negdje objavljena
Автоматски споено мислење:

Jel moze neko da mi posalje na PP novi Diogen od 15.000 konekcija ahahhhaha kurcite se sada sa slicicama, ja imam ali sa jednom konekcijom....sve cete ujebati da hranite svoj ego, cast izuzetcima.
 
Член од
4 ноември 2019
Мислења
348
Поени од реакции
798
tako svi kazu da je jutros vec negdje objavljena
Автоматски споено мислење:

Jel moze neko da mi posalje na PP novi Diogen od 15.000 konekcija ahahhhaha kurcite se sada sa slicicama, ja imam ali sa jednom konekcijom....sve cete ujebati da hranite svoj ego, cast izuzetcima.
vidi nisam ja kriv zasto google ne vidi tu stranicu... inace objavljena je tacno pre 14 sati sa spanske ip adrese.......tako da se opusti druze i uzivaj.....

samo da dodam da u toj bazi ima za sada tacno 998 lista, pa biras koju ces......
 
Последно уредено:
Член од
19 ноември 2019
Мислења
1.116
Поени од реакции
4.204
Zato mozda i ne radi diogen danas ni na mac adresi!?
Radio je danas Diogen , ja sam ga bas isprobavao u m3u formatu.
Автоматски споено мислење:

vidi nisam ja kriv zasto google ne vidi tu stranicu... inace objavljena je tacno pre 14 sati sa spanske ip adrese.......tako da se opusti druze i uzivaj.....

samo da dodam da u toj bazi ima za sada tacno 998 lista, pa biras koju ces......
To je neka nato baza :D
 
Член од
22 август 2013
Мислења
5
Поени од реакции
0
Дечки, некој асален линк за adobe photoshop please.
Само да не е за Windows 10.
Ми се смачи веќе, неможам да најдам.:mad:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom