Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

kockalone1234

Premier Сasual Dating - Verified Women
Член од
23 февруари 2019
Мислења
132
Поени од реакции
218
Член од
11 декември 2018
Мислења
21
Поени од реакции
3
Nov sam u ovome, hteo bih da naucim, pa mi treba pomoc. Imam nekoliko stabilnih,direktnih, linkova razlicitih televizija, pa me zanima kako da ih sve postavim u jedan stalker. Znam za m3u listu, ali nekako mi je stalker lepsi. Da li je to moguce izvesti? Ako jeste, kako i na koji nacin, kojim programima? Hvala na odgovorima.
 
Член од
24 јули 2019
Мислења
344
Поени од реакции
211
Nov sam u ovome, hteo bih da naucim, pa mi treba pomoc. Imam nekoliko stabilnih,direktnih, linkova razlicitih televizija, pa me zanima kako da ih sve postavim u jedan stalker. Znam za m3u listu, ali nekako mi je stalker lepsi. Da li je to moguce izvesti? Ako jeste, kako i na koji nacin, kojim programima? Hvala na odgovorima.
Автоматски споено мислење:

pogledaj malo se promuci i ubacices sva tri servera u stb emulator
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
14.893
Поени од реакции
7.569
Некој да не знае дали постои некоја апликација за Android на која може да се гледаат филмови и серии од Србија, Хрватска, Босна..?

Имам јас Kodi со инсталирано Balkan Green Thunder Build ама ме интересира постои нешто како Popcorn Time, Stremio..?
 
Член од
24 јули 2019
Мислења
344
Поени од реакции
211
[QUOTE = "MARCELLO, pošta: 9220681, član: 7965"]
Zna li neko postoji li Android aplikacija koja može gledati filmove i serije iz Srbije, Hrvatske, Bosne ...?

Imam instaliran Kodi sa Balkan Green Thunder Build, ali zanima me postoji li nešto poput Popcorn Time, Stremio ..?
[/ CITAT]
Ianstaliraj stb emulator ubaci server i pici sa filmovima sa par servera imaces filmova da gledas koliko hoces
 

Kajgana Shop

На врв Bottom