Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
17 октомври 2019
Мислења
28
Поени од реакции
16
Da, preporuka za Amlogic proc. npr. ja npr. imam stari S802, kojeg Alexelec vidi kao čisti S812, radi sve, ali pošto ne gledam TV, večinom skuplja prašinu.
 
D

Deleted member 132030

Гостин
Jedno pitanje, isplati li se da "recikliram" stari komp i da na njega stavim neki Android TV, vidjao sam ljude koji to rade..
 
Член од
17 октомври 2019
Мислења
28
Поени од реакции
16
Misliš nekakav Android x86 ? Ako taj stari komp ima grafuklju koja podržava HEVC, mogli bi raditi, ali kad andorid box mozes uzeti za cca. 300 kn, ne vidim svrhu.
 
D

Deleted member 132030

Гостин
Da, mislio sam tako nesto, imam jednu graficku viska, bice najjaci bottleneck na svetu (Athlon X3 445 + GTX 1060), ali nema veze :D Imam vec jedan Android Box, doduse ima samo 1GB RAM-a, pa nekada nema sanse da se gleda, zakuca na 3 minuta pa se vrati :)
Da, btw jel neko moze da mi posalje neki UDP sa nasim kanalima, gledao sam onu iiNET listu, a ona vise ne radi, kako sam rekao u svom proslom postu.
Pozdrav!
 
Член од
17 октомври 2019
Мислења
28
Поени од реакции
16
Probaj s nekim linuxom, ako se ne pregrijava moglao bi i takav raditi zadovoljavajuče. Stavi ga na sd karticu pa probaj.
 
Член од
13 јануари 2021
Мислења
24
Поени од реакции
33
Jedno pitanje, isplati li se da "recikliram" stari komp i da na njega stavim neki Android TV, vidjao sam ljude koji to rade..
Ja bih npr. na neki stari kršić od laptopa/desktopa stavio one Desktop Android sisteme poput Phoenix OS, Prime OS.

Ma šta i napamet pričam, baci pogled: https://www.geckoandfly.com/23614/android-os-old-pc/

Da je ovako nešto pre bilo... :D Inače i imam jedan stari laptop skuplja prašinu, podiže Windows 10 10 minuta i nije mi padalo napamet da mu vraćam Win 8.1.

Dobro si mi dao i ideju sad, da probam neki od ovih Android OS-a. :)
 
D

Deleted member 132030

Гостин
Da, sad mi je palo na pamet, mozes da stavis LibreElec, to ti je sistem koji je u sustini Kodi. Probacu njega da stavim pa javljam!
 
Член од
11 јануари 2020
Мислења
561
Поени од реакции
4.520
Ne troši na mene tintu,
Ne troši na mene riči,
Nečim se drugim hvali,
Nečim se drugo podiči.

Ja sam za dvoje kratak,
U špilu fali mi karta,
Nemam skrivenog asa,
Padam ko vjekovna Sparta.

Da su svi parovi sritni,
Nebi se pisme ni pisale,
Da sritni su neupitni,
I kiše bi utišale.
Ma tako nije i ne more bit,
Bit će još suza i još će se pit.

Dobro vam jutro dobri ljudi.
 
Член од
24 октомври 2017
Мислења
516
Поени од реакции
579
Ne troši na mene tintu,
Ne troši na mene riči,
Nečim se drugim hvali,
Nečim se drugo podiči.

Ja sam za dvoje kratak,
U špilu fali mi karta,
Nemam skrivenog asa,
Padam ko vjekovna Sparta.

Da su svi parovi sritni,
Nebi se pisme ni pisale,
Da sritni su neupitni,
I kiše bi utišale.
Ma tako nije i ne more bit,
Bit će još suza i još će se pit.

Dobro vam jutro dobri ljudi.
Tvoji stihovi su jedan od razloga zasto ja navracam na ovaj forum!
Lijepo zaista
 

Kajgana Shop

На врв Bottom