Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
17 декември 2020
Мислења
25
Поени од реакции
56
Hvala,Našao sam appz na google play e sad još da potražim koji dobar box:)
a kako ide upisivaje mac adrese u stalker player,preko RC ili može i preko PC-ja?
Mozes i preko PC, mada ja to nisam radio, neko ti je vec gore rekao. Moja preporuka ti je da kada kupujes BOX obavezno kupis i Wireless tastatura sa airmousom , posto bez nje je isto kao sa biciklom bez pedala. Cena im je 7-10Evra a vrede svaku paru. Original daljinski ni ne koristim, samo da upalim box i to je to. Od App Progtv po meni no1. Ima ga i u windows app prodavnici za PC pa ga probaj, mislim da se zove ProgTv UWP. Box koji sam kupio je X96 Max+ sa Amlogic S905X3 čipom , ali se dosta greje, temperatura dok gledam IPTV preko progtv i do 73 stepena, moracu da menjam hladnjak, cuo sam da se bolje poazali Tanix TX3 dok X96 Air izbegavaj u sirokom luku.
 
Член од
13 јануари 2021
Мислења
24
Поени од реакции
33
Kako divno započnete svako jutro a onda u toku dana nastane haos.

Zezajte se, šalite se, ako mora neka bude i neslana šala ali sve u cilju dobronamerne šale. Svađe i prepirke čine da se kvalitetne objave i informacije samo udalje u roku od jedan dan a u toku noći, tišina. Čudi me da nema konstantno objava i u toku kasnih sata. Kao da se resetuje sve i onda tamo od 15:00, 16:00 sve eksplodira.

Pozdrav i Dobro jutro svima i od mene btw!
 

antibiotic1

Aquamaniac
Член од
8 септември 2013
Мислења
150
Поени од реакции
70
Дали некој има проблем со Duplex апликацијата при гледање на филм со превод. Преводот се губи после одредено време, па треба да го изгасиш преводот, па пак да го пуштиш и тоа дури трае филмот сигурно едно 7-8 пати, да неможеш на раат да гледаш.
Ова ми се случува на LG WebOS. Деинсталирав апликација пак исто, па ме интересира дали е само кај мене или и кај вас. Гледам clientportal
 
Член од
13 јануари 2021
Мислења
24
Поени од реакции
33
Mozes i preko PC, mada ja to nisam radio, neko ti je vec gore rekao. Moja preporuka ti je da kada kupujes BOX obavezno kupis i Wireless tastatura sa airmousom , posto bez nje je isto kao sa biciklom bez pedala. Cena im je 7-10Evra a vrede svaku paru. Original daljinski ni ne koristim, samo da upalim box i to je to. Od App Progtv po meni no1. Ima ga i u windows app prodavnici za PC pa ga probaj, mislim da se zove ProgTv UWP. Box koji sam kupio je X96 Max+ sa Amlogic S905X3 čipom , ali se dosta greje, temperatura dok gledam IPTV preko progtv i do 73 stepena, moracu da menjam hladnjak, cuo sam da se bolje poazali Tanix TX3 dok X96 Air izbegavaj u sirokom luku.
Ako smem dodao bih i ovu aplikaciju: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.fluxii.androidtv.mousetoggle

Za slučaj da neko baš sad nema wireless tastaturu ovo može pomoći. Kad kliknete dva puta na Play/Pause dugme na daljincu upali se kursor koji kontrolišete sa D-pad-om, kursor se gasi na Home dugme.

Ali da naravno bez wireless tastature poput Logitech K400 ili wireless mišta ništa. Ili Airmouse-a.

Mada izgleda da se sada plaća aplikacija? Svakako možete naći apk besplatno pošto je imam već mesecima na Box-u, bila je besplatna.

Unošenje texta može i sa ovim: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.google.android.tv.remote

Ovo najviše pomaže kad se unose dugi m3u linkovi. ;)

Edit: Vidim programer ove aplikacije iznad koje sam pomenuo je napravio i ovo: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.fluxii.android.remotemouseforandroidtv

Čini se da je ovo po prvi out pravi virtuelni touchpad za Android, mada ne bih rekao da je ovo uopšte idealno za korišćenje. Ali svakako može poslužiti za nešto sitno.
 
Член од
25 септември 2009
Мислења
793
Поени од реакции
368
Дали може некој да ми објасни како моментално се наоѓаат м3u листи? МАC имам, ама м3u не...
 
Член од
5 јануари 2019
Мислења
115
Поени од реакции
143
Sad su stvari oko android box-a puno jasnije.Ovo su izvrstne informacije.Hvala svima,posebno Straletu_123
što je dodao i linke. :)
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
650
Поени од реакции
1.083
Po mom misljenju,svaki polovan dreambox je mnogo puta bolji od najboljeg android boxa.Jeftinije se moze uzeti dobar dream od androida.Dreambox je cudo,dobar image,i hiljadu listi ubaci sa kompa,otvara brzo,ne grije se,ne blokira i mnogo drugih prednosti.Ja sam kupio dva android boxa,jedan sebi,drugi sam poklonio,i ja i taj sto sam mu poklonio smo samo koristili po jedan dan.Smece,ubacuj listu sat vremena,kucaj rucno portale,macove,gledas film on zablokira,i nebi vise nikad to uzeo.Godinama imam dreambox 500 hd,imam vuzero,i brzina i lakoca rukovanja se nemoze porediti sa androidom,al svako ima svoje misljenje....
 
Член од
5 јануари 2019
Мислења
115
Поени од реакции
143
Imam i ja vuzero i nema problema sa iptv listama ali stalker ne radi na njemu.Ima dosta macova koji rade samo
u stalker playerju,inače imaš pravo.Vrlo lako je ubaciti sve u box putem ftp client-a.
 
Член од
17 декември 2020
Мислења
25
Поени од реакции
56
Nije pitanje misljenje, nego treba sve isprobati, a mnogi nisu u situaciji da se upoznaju sa svime.
Sto se tice Dreamboxa on nije pravljen u kineskoj supi u xx miliona primeraka s namerom da zastarei za 2 godine, nego ozbiljna firma 100 godina na trzistu, i normalno da je stabilno, bilo bi cudno da je drugacije!
 
Член од
17 октомври 2019
Мислења
28
Поени од реакции
16
Zato staviš Libreelec, Alexelec ili sl. , naravno u flash. :) Tada leti, mada onda si ogranićen na KODI pluginove, ali je stabilan i brz, linux jbga.
 
Член од
17 декември 2020
Мислења
25
Поени од реакции
56
Zato staviš Libreelec, Alexelec ili sl. , naravno u flash. :) Tada leti, mada onda si ogranićen na KODI pluginove, ali je stabilan i brz, linux jbga.
Ali o ovome treba razmisljati pre kupovine boxa, da cipset bude podrzan, zato sam i uzeo Amlogic S905X3, znam da za dve godine ovo postaje smece.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom