Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
27 февруари 2017
Мислења
445
Поени од реакции
883
Pozdrav svima,
potrebna mi je mac lista od nekoliko sledecih servera:
Molio bih samo da ako neko ima ove liste proba kod sebe prvo da li otvara kanale jer nekoliko puta sam dobijao ove liste ali su mi stalno zauzete.Bitno mi je da nisu bile nigde javno objavljene da bi mogao gledati.
Hvala unapred svima.
zaboravio si ćevape i pivo:):)
 
Член од
5 јануари 2019
Мислења
115
Поени од реакции
143
Hvala svima za ove informacije,samo da još pitam kako se ubacaju liste u box.Nikad još nisam koristio android box,pa me interesuje da li se može preko telneta ili samo preko daljinca odnosno preko ftp?
 

CtX

Член од
10 јануари 2018
Мислења
187
Поени од реакции
296
Pozdrav svima,
potrebna mi je mac lista od nekoliko sledecih servera:
Molio bih samo da ako neko ima ove liste proba kod sebe prvo da li otvara kanale jer nekoliko puta sam dobijao ove liste ali su mi stalno zauzete.Bitno mi je da nisu bile nigde javno objavljene da bi mogao gledati.
Hvala unapred svima.
vec kad sam ih probao kod sebe i vidim da rade ja ih ostavio sebi da gledam jbg izvini
 
Член од
24 март 2019
Мислења
33
Поени од реакции
34
Pozdrav svima,
potrebna mi je mac lista od nekoliko sledecih servera:
Molio bih samo da ako neko ima ove liste proba kod sebe prvo da li otvara kanale jer nekoliko puta sam dobijao ove liste ali su mi stalno zauzete.Bitno mi je da nisu bile nigde javno objavljene da bi mogao gledati.
Hvala unapred svima.
Treba i neka garancija ?
Sta ako otvara a stane za mesec dana?
 
Член од
19 декември 2008
Мислења
2.067
Поени од реакции
2.188
Treba i neka garancija ?
Sta ako otvara a stane za mesec dana?
заверена на нотар! :)
Автоматски споено мислење:

Kenjac bio ko reko adio , a slago :D
Автоматски споено мислење:


Muka radit , a rakija duša :D
ауууууууу
"jebote"

аватар IPTV KING :LOL:

имаше еден ..dremabox KING
 
Член од
19 декември 2008
Мислења
2.067
Поени од реакции
2.188
Hvala svima za ove informacije,samo da još pitam kako se ubacaju liste u box.Nikad još nisam koristio android box,pa me interesuje da li se može preko telneta ili samo preko daljinca odnosno preko ftp?
тешко прашање,,ако го погледнеш твојот одговор :)

ако е мак адреса...на STB или на друга апликација се внесува рачно
ако станува збор за плеер за M3U листа можеш рачно да ја напишеш,подобро е секогаш ќе имаш свежа листа
а можеш и данлоадирана да ја вметнеш преку усб.....или да инсталираш google drive...да имаш регистрација на play store
и преку PC да си уплоадираш на google drive,,и на андроидот бокс да ја данлоадираш

не би знаел што уште да ти објаснам повеќе...ги имаш сите опции
 
Член од
19 ноември 2019
Мислења
1.116
Поени од реакции
4.204
ауууууууу
"jebote"

аватар IPTV KING :LOL:
имаше еден ..dremabox KING
Razumijem ja Marko prijatelju tvoje ushićenje jer još od Aleksandra Makedonskog do mog dolaska ovdje nisi ni imao priliku sresti kralja vec si se samo druzio s ovom buranijom :D
 
Последно уредено:
Член од
27 јануари 2018
Мислења
40
Поени од реакции
12
Hvala svima za ove informacije,samo da još pitam kako se ubacaju liste u box.Nikad još nisam koristio android box,pa me interesuje da li se može preko telneta ili samo preko daljinca odnosno preko ftp?
Najbolji način je da si na box-u napraviš email adresu te pošalješ sa računara iz druge email adrese kao zaporku
 

Kajgana Shop

На врв Bottom