Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
24 мај 2016
Мислења
340
Поени од реакции
691
Soto sta vise pokazujes te slike svako ce slikati kao dete si brate stvarno odrasti ovde je tema postavjati strimovi i pomagati ljude,stvarno si vise smesan svaki put kada udjes na forumu samo slike stavjas gluposti.
Автоматски споено мислење:

Stvarno evo ljudi nek kazu kada si dao ljudima jednu listu niko se nece pohvaliti sa tobom jer stavrno odrasti ,vidim na serbijan forumu te odjebali.
Ja ću odgovoriti da mi je @Sota uvijek izlazio u susret (i još par njih koji se mogu prebrojati na prste jedne ruke). To je jedan veliki gospodin i ovim ga putem od srca pozdravljam.
P. S.
Možete reći da se uvlači - zaboli me, samo konstatujem istinu, ne treba mi ništa i sve vas lijepo pozdravljam.
 
Член од
9 февруари 2015
Мислења
44
Поени од реакции
89
Svi koji kritikuju člana @Sota to rade iz ljubomore, ne poznaju ga...
Nekoliko puta sam potražio savet, i uvek sam dobio odgvor.
Slike stavlja da pokaže da može da se gleda mnogo toga, a bez muke i alata, ništa.
 
Член од
24 октомври 2017
Мислења
516
Поени од реакции
579
Nemoj tako!
Dobar je Šota!
Meni je jednom u desetom mjesecu 2019 godine Šota poslao 4 liste koje su super radile pola godine!
Šta ga napadaš!! Čovjek možda nema toliko da djeli!
Ovo što pokazuje je da se neko nebi brinuo da on nema šta gledat!
Dobra je volja nekoga da podjeli!
Uvijek svako treba prvo pogledat sebe!
Ne može se svakome ni dati lista jer ima ljudi koji prose da bi uništili a ne gledali!!
I ja pohvaljujem @Sota ,imam njegovih lista koje rade bez i najmanje stucanja pa cak i bitku i visekonekciske. Hvala @Sota ,ne obracaj paznju na ove poneke, zavist je cudo
 
Член од
19 декември 2008
Мислења
2.067
Поени од реакции
2.188
Член од
11 јануари 2020
Мислења
561
Поени од реакции
4.520
Parkovi imaju dušu,
Još da imaju glas,
Pričali bi svima
I svi bi znali za nas.

U ovo doba su pusti,
Tek vjetar rijetko svrati,
Jednom smo i mi htjeli,
Imati i znati
Sačuvati...

Parkovima vrijeme šeta,
Tako će do kraja svijeta,
Ljubavnici povremeno svrate
Tek trenutak da uhvate,
Nešto slično što smo i mi,
Jednom davno imali...

Dobro vam jutro dobri ljudi.
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Svi koji kritikuju člana @Sota to rade iz ljubomore, ne poznaju ga...
Nekoliko puta sam potražio savet, i uvek sam dobio odgvor.
Slike stavlja da pokaže da može da se gleda mnogo toga, a bez muke i alata, ništa.
Slike su zatvorile dosta toga,bas slike po slikama se ravnaju gazdi paneli.Kaze se slika govori tisuču rijeci.
 
Член од
30 април 2017
Мислења
31
Поени од реакции
50

Bavio se time onomad dok se skidali kljucevi i sa odredjenim programom stavljao na kartice sa pisacem

Neke od ...


jos dok je postojala DE Premiere

naravfno pejcovanhttps://s12.directupload.net/images/210124/832olw4r.jpg


Pozdrav

Pozdrav
da ne idem u podrum po season interface, samsung-a 9500 vaci itd....ovo je iz ladice, malo mi je smartmouse stradao
evo kopirao post sa nekog drugog foruma :pos:
 
Последно уредено:
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
da ne idem u podrum po season interface, samsung-a 9500 vaci itd....ovo je iz ladice, malo mi je smartmouse stradao


evo kopirao post sa nekog drugog foruma :pos:
Vidi tebi trebaju kartice da bi gledao te sa satelita,to imas na sajmu u jakusevcu koliko oces turaju ti u dep a sa druge strane ti vade novcanik.Mi se lipo usetamo u server pokupimo sve user pass,izvore koliko ih ima il 3 il 2 nekoji i 4
I mirna basta dok mu panela se gleda.
U 10 godina 4 linije sam samo promjenio
I netrebaju mi placene kartice il da se mijenjam sa nekim i doram.Prosetaj sa tim karticama nisi bas duhovit oces nesto postic fulao si forum ovdje pet ljudi zanima cardsaring ostali ganjaju iptv.
Kako bi ti rekao her Zika idi bre.
Nekvi teski gazda satelita si ti hahaaa.
Das nam test ako prodajes i samo dugmici ti ostanu hihihiii
 
Последно уредено:
Член од
30 април 2017
Мислења
31
Поени од реакции
50
Vidi tebi trebaju kartice da bi gledao te sa satelita,to imas na sajmu u jakusevcu koliko oces turaju ti u dep a sa druge strane ti vade novcanik.Mi se lipo usetamo u server pokupimo sve user pass,izvore koliko ih ima il 3 il 2 nekoji i 4
I mirna basta dok mu panela se gleda.
U 10 godina 4 linije sam samo promjenio
I netrebaju mi placene kartice il da se mijenjam sa nekim i doram.Prosetaj sa tim karticama nisi bas duhovit oces nesto postic fulao si forum ovdje pet ljudi zanima cardsaring ostali ganjaju iptv.
Kako bi ti rekao her Zika idi bre.
Nekvi teski gazda satelita si ti hahaaa.
Meni trebaju kartivce da gledam sa satelita? LOL, pa te kartice se već ne koriste godinama, znalac. Inače sam to odgovorio kolegi koji je spominjao Nokia DBox ali ti se opet našao prozvanim kao svakom loncu poklopac. Neda mi se više s tobom pričati, postaješ mi pomalo naporan. Mislim da si ti češće u Gudovcu nego na jakuševcu pa mi je čudno da znaš što ima na jakuševcu. Čestitam na tome što si u 10 godina promjenio 4 linije samo ne znam koga boli kita za to. Kako god, lijep pozdrav i jedan zbogom i tebi i pazi na traktoru
 

Kajgana Shop

На врв Bottom