Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
27 февруари 2017
Мислења
893
Поени од реакции
3.741
A što si ti moj Kljuki potrčao da se nasmiješ , čudno ti što par dana nisam otvorio Diogen ? Evo vidim sad da sam ga u utorak zadnji put otvarao i da je tad bio ok.

Ti svaku vecer i jutro provjeravas svaki server radi li jel ?E svaka ti dala , tebe cu od sad pitati da se ne mucim i provjeravam radi li svaki bjelosvjetski server ;)
Ako se ne varam drug, nisam kvotao tvoj post pa mi je malo cudno sto ti smeta moj smajlic, al' da ne talasamo...
 
Член од
16 јануари 2018
Мислења
165
Поени од реакции
159
Nešto razmišljam ,koliko vremena provodimo na ovim silnim skenerima,tražeći neke portale,mac adrese, liste i koliko starno gledamo taj iptv.Evo ovak mjesec je kraju,mislim da mi je sve zbrojiti da taj iptv nisam gledao 15 sati i vjerujem da takvih kao ja ima velik broj.Bolje bi bilo da ovo silno vrijeme koje provodimo tražeći liste provedemo tražeći kakve mačke!
Normalni ljudi traze zene ovaj trazi macke,jedan hoce da me povuce,pocinje ovaj forum da bude nenormalan... :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)
 
Член од
5 февруари 2018
Мислења
383
Поени од реакции
772

saskon

Член од
22 август 2008
Мислења
2.225
Поени од реакции
5.452
Ima tih ministra stalkera koji se opasno stite. Bugari imaju dosta kvalitetne stalker portale. Ne mogu se gledati u sf vip plejer kao i preko android boksa. I pored toga sto se ukucaju svi potrebni podatci SN, device ID 1, 2 i ponovo ne ide.
Jedino postoji jedna losmijeva skalamerija koja sve otvara.
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Auuuuuuu:pos::pos::pos::kruna:
I sta ja sad da slikam sve okinuse jedino
traktora da sad slikam jebote ni to nemam jel prodaje neku staru ragu :angel: :pijanco:
 
Член од
9 ноември 2020
Мислења
78
Поени од реакции
41
Ima tih ministra stalkera koji se opasno stite. Bugari imaju dosta kvalitetne stalker portale. Ne mogu se gledati u sf vip plejer kao i preko android boksa. I pored toga sto se ukucaju svi potrebni podatci SN, device ID 1, 2 i ponovo ne ide.
Jedino postoji jedna losmijeva skalamerija koja sve otvara.
Nista od toga ako ne moze na boxu, cemu ce mi!
 
Член од
5 октомври 2017
Мислења
636
Поени од реакции
2.073
Malo sam ispao iz fazona skeniranja i trazenja listi, dali me proslo to ludilo oko iptv ili mi ponestalo ideja ne znam. Realno mi je i neizvodljivo gledati vise listi odjednom, gledam jednu koju sam oduvek stedeo a voleo da je imam u smartu, radi kao doxa. Covek koji mi je uvek tu listu davao ce se prepoznati sam i hvala mu, nebi ga imenovao da mu se ne zatrpa pm. Veliki pozdrav svima.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom