Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
da, samo treba ubosti server
Znas kako sam ja nekad radio to slozio po strim recimo iz astre jedan koji svi imaju u paketu,pa izvor naprijed recimo 100 komada i lagano u mali zeleni ili vlc,ako se upeca ok znaci vredi ako ne zdravo.A zna se kad se u lov ide na dreme o toma smo i ovdje na kajgana pisali
Автоматски споено мислење:

Sta je danas radna subota kod nas od srede pocinje vikend, a u utorak pocinjemo nesto radit.:D
 
Последно уредено:
Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
ovako vam browser otvara zakljucane drimove, sa kojih se mogu gledati liste (kanali)
Автоматски споено мислење:

a, ovako vam wotweb prikaze zakljucan drim
 
Последно уредено:
Член од
27 февруари 2017
Мислења
507
Поени од реакции
1.290
Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
e, ako vam sada nije jasno, kako da nadjete adrese drimova, sa kojih mozete gledati liste, onda ...... :confused:
pa, sve sam vam rekao
 
  • Ми се допаѓа
Reactions: Kuz
Член од
27 февруари 2017
Мислења
650
Поени од реакции
1.083
Mozes mislit dokle je doslo kad sam se i ja postidio,kako se pojedinci blamiraju :lolzz:
A mozes li ga imenovati ko se to blamira?
Автоматски споено мислење:

@olbih
"Skripta nikom nije data niti će biti.
Scripta pravi listu gotovu tome služi.Skripta je slična OpenBulletu i ovo se ubaci kao kombo i dobije se rezultat kao skeniranje.Vidim da većina nije skontala o čemu se radi ne nasijedajte na gluposti razne.
Niko ništa nije dobio od mene iskulirajte.Sa tim ljudima nemam nikakav kontakt niti mi trebaju u životu niti mi mogu pisat."
pozdravio te @OpenAtv 6.3 :D
Автоматски споено мислење:

Автоматски споено мислење:

pozdravi i ti njega,i ako si vec istrazivao,pitaj doticnog,jesam li mu se obratio na pp kao sto si ti
 
Член од
19 ноември 2019
Мислења
1.116
Поени од реакции
4.204

Ala su se izblamirali pojedinci , mene bi stid bilo na forum ulaziti hahahaha.


Isto kao da glumiš da karinđaš Klaudiju Šifer pa te provale da ni lutku na napuhavanje nemaš :D


Aj ovi što im zbog brkanja padeža ne znaš jesu li retardirani ili možda samo imaju strano porijeklo (nisu arijevska rasa :D) , ali i ovi neki koji važe za one koji su inteligentni , očito ipak ograničeno :D

Hoće dobri alati (modifikovani jedinstveni OB recimo) raspametiti curice.. hoće :D
 
Последно уредено:
Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
A mozes li ga imenovati ko se to blamira?
Автоматски споено мислење:


pozdravi i ti njega,i ako si vec istrazivao,pitaj doticnog,jesam li mu se obratio na pp kao sto si ti
sta to pricas, pa covek je to sam objavio, ja sam to samo izvukao iz posta
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
507
Поени од реакции
1.290
Ala su se izblamirali pojedinci , mene bi stid bilo na forum ulaziti hahahaha.


Isto kao da glumiš da karinđaš Klaudiju Šifer , a tamo ni lutku na napuhavanje nemaš :D


Aj ovi što im zbog brkanja padeža ne znaš jesu li retardirani ili možda samo imaju strano porijeklo (nisu arijevska rasa :D) , ali i ovi neki koji važe za one koji su inteligentni , očito ipak ograničeno :D

Hoće dobri alati (modifikovani OB recimo) raspametiti curice.. hoće :D
Kolega ,pusti ti ovu zajebanciju ,nego daj ti adresu tvog servera, šta si se stega..

Envoyé de mon Samsung en utilisant Tapatalk
 
Член од
30 април 2017
Мислења
31
Поени од реакции
50
blage veze vi nemate a glumite neke wannabe znalce. Lupetate na najjače. Pitate se da li stream kasni zbog c linije a c linija i stream nemaju nikakve veze. Stream ide iz tuner-a a c linija "obrađuje" ECM-ove koji vuče iz ts a ne mpeg iz ts. To nema veze jedno s drugim, jedno je ts s kojim vam stiže ton i slika a drugo su ECM koji kontroliraju kodiranje kanala, c linija služi za dekodiranje. Dalje, kad vlasnik dreamobox-a gleda neki kanal onda možete gledati kanale u tom frekvencijskom range-u. Recimo on gleda neki kanal koji je na 12355V frekvenciji onda vi možete gledati kanale samo s te frekvencije. Obično ih bude 10-15 ovisno o tome koje su kvalitete itd...da vam ne objašnjavam sad još i to....Jedan tuner ne može u isto vrijeme davati sliku sa 2 frekvencije!!!! Ako on ništa ne gleda onda vi slobodno gledate što vam je volja jer ste tada jedini user na tuneru.
Nadalje, ulazak u dreambox je vrlo jednostavan jer je enigma2 bugovita. Ili se može ući preko web interface-a i doslovno s 3-4 klika napraviti cijeli backup ili se može rješiti skriptom koja ima doslovno 4 linije. Inject-anje skripte u dreambox može odraditi balavac od 12 godina. Može se i napraviti backup bouquet-a pa se na IP adresu dodaju samo nastavci. Sve je to jednostavno i nije nikakva nauka.
Ovaj forum je mjesto hvalisanja i nitko ništa ovdje više ne može naučiti, sve veliki znalci. Sve jebeni slikari kojima je vrhunac upload slike.
End and over !!!!!
 
Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
@grado mozes li mi reci, kako to da udp strim, ide vremenski ispred satelitskog kanala, i mozes li mi prikazati slikom, kako gledas kanale sa zakljucanog drima, uvek i sa svih satelita (jer vlasnik ima brdo lnb-ova) ja to mogu, i vise puta sam objasnio, kako se do toga moze doci
Автоматски споено мислење:

treba naleteti na ovakvog vlasnika ;) :D
 
Последно уредено:
Член од
30 април 2017
Мислења
31
Поени од реакции
50
stari, jel ti znaš čemu služi lnb? neda se meni s tobom navlačiti, tako si i od sky de tražio slike, pa sam ti slikao. Nemam ja ego problem da moram nekome nešto dokazivati, šta ja tebi da pričam kad ti misliš da se Total može spliterom podijeliti na 2 TV da svako gleda svoje. Gdje ovaj drugi mjenja kanale? na spliteru? Nemoj se ljutiti ali ne radimo na istoj valnoj duljini nas dvojca. Inače komunikacija ide LNB-tuner-TV, da imaš 11100000 lnb tuner je taj koji ti govori/daje da gledaš to što gledaš. Rokaj ti i dalje po dreambox-ima, svu sreću ovog svijeta ti želim ali nemoj glumiti nešto što nisi. Zbogom
 
Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
imam 60 godina, i nikada nisam tezio da budem "neko", ne znam puno, ali to sto sam napisao mogu i gledam 24/7, pokusavam samo da kazem da je istina to sto govorim
 
Член од
30 јануари 2020
Мислења
386
Поени од реакции
361
blage veze vi nemate a glumite neke wannabe znalce. Lupetate na najjače. Pitate se da li stream kasni zbog c linije a c linija i stream nemaju nikakve veze. Stream ide iz tuner-a a c linija "obrađuje" ECM-ove koji vuče iz ts a ne mpeg iz ts. To nema veze jedno s drugim, jedno je ts s kojim vam stiže ton i slika a drugo su ECM koji kontroliraju kodiranje kanala, c linija služi za dekodiranje. Dalje, kad vlasnik dreamobox-a gleda neki kanal onda možete gledati kanale u tom frekvencijskom range-u. Recimo on gleda neki kanal koji je na 12355V frekvenciji onda vi možete gledati kanale samo s te frekvencije. Obično ih bude 10-15 ovisno o tome koje su kvalitete itd...da vam ne objašnjavam sad još i to....Jedan tuner ne može u isto vrijeme davati sliku sa 2 frekvencije!!!! Ako on ništa ne gleda onda vi slobodno gledate što vam je volja jer ste tada jedini user na tuneru.
Nadalje, ulazak u dreambox je vrlo jednostavan jer je enigma2 bugovita. Ili se može ući preko web interface-a i doslovno s 3-4 klika napraviti cijeli backup ili se može rješiti skriptom koja ima doslovno 4 linije. Inject-anje skripte u dreambox može odraditi balavac od 12 godina. Može se i napraviti backup bouquet-a pa se na IP adresu dodaju samo nastavci. Sve je to jednostavno i nije nikakva nauka.
Ovaj forum je mjesto hvalisanja i nitko ništa ovdje više ne može naučiti, sve veliki znalci. Sve jebeni slikari kojima je vrhunac upload slike.
End and over !!!!!
I previše si im otkrio, sada će da te zaskaču svojim mudrostima, kako bi im to još bolje objasnio, a onda će ti na kraju, kad dobiju sve potrebne informacije, reći da nemaš pojma !!!
Nolite dare sanctum canibus, neque mittatis margaritas vestras ante porcos, ne forte conculcent eas pedibus suis, et conversi disrumptam vos
(Ne dajte svetinje psima; niti bacajte bisera svojih pred svinje da ih ne pogaze nogama svojim, i okrenuvši se ne rastrgnu vas)
 
Член од
5 февруари 2018
Мислења
383
Поени од реакции
772
ovako vam browser otvara zakljucane drimove, sa kojih se mogu gledati liste (kanali)
Автоматски споено мислење:

a, ovako vam wotweb prikaze zakljucan drim
E sad nastavak slijedi na PM i sve OK :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom