Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
skidam kapu
Автоматски споено мислење:

kako je moguce da udp strim (prenos utakmice) ide 7sec. ispred satelita (da nije zbog c linije)
Ti si dobar monolog hahaaa.Znas sta sam primjetio slika na max tv i total c i iptv max tv nikakva razlika na SK izgleda se t com popravio
 
Член од
19 март 2018
Мислења
11
Поени од реакции
5
skidam kapu
Автоматски споено мислење:

kako je moguce da udp strim (prenos utakmice) ide 7sec. ispred satelita (da nije zbog c linije)
Moguce je, nije ni satelit svemoguc, od negde se preuzme link pa se digne na uplink ..., ocigledno je udp blizi i brzi izvoru odakle se preuzima.
 
Член од
5 февруари 2018
Мислења
174
Поени од реакции
164
Dobro veče forumasi ,imam jednu listu koja stalno prekidala pa ako je neko voljan da pošalje jednu m3u za smart tv,moze i strana samo da ima nase kanale
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
cudi me da nemoze a bio je bas voljan da podijeli skriptu svima
Neznam na koju foru ovi radi al da radi brutalno dosad 31 kom i skoro sve nase kanale imaju i to preko 300 svaka.Za neke prvi put cujem sad.Na drugom 4 za sad .Jedino ne posprema sve treba kopirat rucno il dok dode do kraja do nove godine hahaaaaa
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
650
Поени од реакции
1.083
kod mene posprema sve samo,netrebam kopirati nista rucno,posalji mi tu skriptu da ti je ja podesim kako treba:icon_lol:
 
Член од
29 август 2009
Мислења
130
Поени од реакции
20
dali nekoj ke saka da mi prati lista so exyu kanali imav edna mi istekla... Fala
 

Kajgana Shop

На врв Bottom