Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
19 декември 2008
Мислења
2.067
Поени од реакции
2.188
Tv Sitel link od tvstanici.net aktuelen m3u???
имаш во порака
незнам дали работат само со Македонско ИП....некои имаат послаб квалитет...ама пробав ,работат..гледам фаилот е стар 2 години))
 
Член од
11 јануари 2020
Мислења
561
Поени од реакции
4.520
Cili život nešto skladam,
Čas se dignem, čas propadam,
Pišem pisme iz svog gušta,
Ćapilo me i ne pušta.

Po ulici stalno pivam,
Smiju mi se, ja uživam,
Meni pisme puno znače,
Oću majko u pivače.

Za početak, oću hit, a more i dva,
I ova je pisma lipa,kad se zapiva.

Unija sam sebe cila,
Svaka pisma bi mi sila,
Naučija sam bez muke,
Ja ka Mišo dignit ruke.

Vesele se moja dica,
Ma i cila porodica,
U novini, ja na slici,
A nisam na osmrtnici!

Dobro vam jutro dobri ljudi.
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Nema tu kurce*e ... coek je pitao ovako

Njegovo pitanje glasi

pitanje moderatoru

vidi
portal

kamiondzije.xyz:12974/c/
od danas neće na sf vip playeru
stao je odjednom iste postavke ubacim u stalker player radi bez problema
u android apk vaša Advanced player - radi

pitanje - jel moguće da oni na serveru mogu ovome doskočiti pa da su zaobišli sfvip player
ili je možda nužno promijeniti postavke u samom playeru - do sada je radio sa default postavkama

znači skinuo sam par MAC ova
sa svima sve odradi na stalkeru al na SFvip neće

--------------------------------------------'

Sta je tu kurce*e? Znaci ako mu samo kazem kamiondzije rade to moze svako ali ... ako mu slikam i napisem uredno radi to ti je markane dokaz a ne kurce*e

Edit:
Da je u postavkama morao nesta da mjenja ili slicno napisao bi .. nije bilo potrebe jer radi kao sto je i do sad radio.....

Pozdrav
Sota sta se da ne kazem grdo blambiras sa tim macevima i slikama,prosle godine jos nisi imao pojima kako se to vadi koliko sam ti maca posiljao ovdje na pm sta si pisao kao ja to ne gledam ali ok hvala,nisi imao pojima,dok niste i ti i saskon vrbovali banovca pa je on valjda turnoa i pobegao od nas ali ok.Nedugo nakon toga kako je banovac usu u vip na sf valjda sa podacima ste napravili kolovert taj koji se dijelio tu od zmijurine.Pa si dobio inspiraciju i bas sa tim kolovertom slikao i skeniral i hvalio se na sf forumu.Isti slucaj si napravio za user:pass,pa si skakao na device mac od odusevljenja,sad popujes tu svima nama za c stalkere,udp stim si se od pocetka bavio u to ne ulazim,nikad se nisi ni sa jednim ulazim pohvalio znaci ni to nemozes.Sad samo cekam kad ces pocet invaziju na 4, a znamo sta ide iza 3.
Ukratko ima tu puno vise clanova koji imaju pa da i ne kazem zrelije razmisljaju nego ti.Pozdrav.
A ovo za mace ako treba cemo slikat nije problem.I to nece bit kurce.. nego dokaz da nisi imao pojima.
 
Член од
17 септември 2015
Мислења
25
Поени од реакции
0
Pozdrav, ima li neko tivimate 3.15 ili 3.20 krekovanu verziju za android?

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Член од
27 април 2018
Мислења
13
Поени од реакции
1
имаш во порака
незнам дали работат само со Македонско ИП....некои имаат послаб квалитет...ама пробав ,работат..гледам фаилот е стар 2 години))
Rabotat samo od Mk od nadvor ne. Mene mi treba za od nadvor zatoa baram od tvstanici.net nekoj ako ima aktuelni strimovi ili da mi izvadi. Fala mnogu!
 
Член од
6 ноември 2016
Мислења
5
Поени од реакции
7
Sota sta se da ne kazem grdo blambiras sa tim macevima i slikama,prosle godine jos nisi imao pojima kako se to vadi koliko sam ti maca posiljao ovdje na pm sta si pisao kao ja to ne gledam ali ok hvala,nisi imao pojima,dok niste i ti i saskon vrbovali banovca pa je on valjda turnoa i pobegao od nas ali ok.Nedugo nakon toga kako je banovac usu u vip na sf valjda sa podacima ste napravili kolovert taj koji se dijelio tu od zmijurine.Pa si dobio inspiraciju i bas sa tim kolovertom slikao i skeniral i hvalio se na sf forumu.Isti slucaj si napravio za user:pass,pa si skakao na device mac od odusevljenja,sad popujes tu svima nama za c stalkere,udp stim si se od pocetka bavio u to ne ulazim,nikad se nisi ni sa jednim ulazim pohvalio znaci ni to nemozes.Sad samo cekam kad ces pocet invaziju na 4, a znamo sta ide iza 3.
Ukratko ima tu puno vise clanova koji imaju pa da i ne kazem zrelije razmisljaju nego ti.Pozdrav.
A ovo za mace ako treba cemo slikat nije problem.I to nece bit kurce.. nego dokaz da nisi imao pojima.
Ko li je tebi drmao kavez celu noc,da pocinjes raspravu od ranog jutra ,nicim izazvan.
 
Член од
10 јули 2010
Мислења
2.914
Поени од реакции
4.013
Sota sta se da ne kazem grdo blambiras sa tim macevima i slikama,prosle godine jos nisi imao pojima kako se to vadi koliko sam ti maca posiljao ovdje na pm sta si pisao kao ja to ne gledam ali ok hvala,nisi imao pojima,dok niste i ti i saskon vrbovali banovca pa je on valjda turnoa i pobegao od nas ali ok.Nedugo nakon toga kako je banovac usu u vip na sf valjda sa podacima ste napravili kolovert taj koji se dijelio tu od zmijurine.Pa si dobio inspiraciju i bas sa tim kolovertom slikao i skeniral i hvalio se na sf forumu.Isti slucaj si napravio za user:pass,pa si skakao na device mac od odusevljenja,sad popujes tu svima nama za c stalkere,udp stim si se od pocetka bavio u to ne ulazim,nikad se nisi ni sa jednim ulazim pohvalio znaci ni to nemozes.Sad samo cekam kad ces pocet invaziju na 4, a znamo sta ide iza 3.
Ukratko ima tu puno vise clanova koji imaju pa da i ne kazem zrelije razmisljaju nego ti.Pozdrav.
A ovo za mace ako treba cemo slikat nije problem.I to nece bit kurce.. nego dokaz da nisi imao pojima.
Nikad nisam imao problem ako sam nesta dobio da se i zahvalim kako na Pm tako i javno ... i sto se tebe tice to sam i uradio u par navrata ovdje na forumu za dobivenih par mac ujedno preko pm napisao svaka cast i slicno...

Ne znam zasto imas potrebu svaku godinu da me prozivas ?

Neke od prepiski sa tobom sa SF-a

Tvoje pitanje:

16.03.2014

Sota prijatelju daj mi reci dali se arene mogu preko url helpera sa doticnog sajta gledati u Hrvatskoj dali treba profi ili nesto drugo

Pitao si me za Url Helper kojeg sam ti dao i napisao

naravno dobio si adekvatan odgovor

Sto se tice Url Helper
18.10.2014
Evo ti moj KEY cuvas za sebe ako nije problem ... ujedno si dobio Url helper od mene .....
tvoj odgovor
18.10.2014
ok puno ti hvala

Ovdje si trazio od mene
23.01.2015
Nisam ti mogo doci do pm pa ti saljem preko ovog daj mi reci dali imas mozda za balkantvmedia nove servere ovi mi pola ne rade znaci ne trazim te user i pasworda ni listu samo servere poz...Damir

dobio si od mene listu

Ovi si pisao meni na Pm dana,

01.04.2015

Stvarno gori cijeli se dan zezam oko kbc liste o ovoj se radi
109.206.96.129:1935/live/pinkzabava_1m.stream/playlist.m3u8
Jako mi secka u vlc sa proxy 109.206.97.156:8080
Pa bi te molio kako da tome doskocim dali ima jos koji pleyer koji
podrzava proxy mozda mpv ili neki drugi dobra lista
a zeza molio bih te za pomoc
jer ako mi ti ne pomognes nece niko

naravno poslao sam ti listu a tvoj odgovor je bio

Stvarno si me iznenadio sa listom hvala ti puno od srca

itd.... itd....

Onomad ni Pm nisi znao poslati pa si mislio ako me zapratis da mozes da mi pises ... ja sam ti odgovorio da to nije tako ....

jel treba jos ????

Moj prvi post u VIP temi dok je bilo liste sa Ime/Ime

18.03.2016

takodjer nalazio na ovaj nacin i slican mac .....

stalker_portal/server/adm/tv-channels/iptv-list-json

pocetak 2018-te a i ranije nalazio mac na osnovu salezli skenera onomad... i slicno....


Tako si isto pisao za StbEmu par stranica unazad ....
Za
da ne mogu Mac da pustim preko Stb ... naravno da sam ti dokazao suprotno ...

O mom ranijem sudjelovanju godine 2010 pa na dalje i oko svega vezano za IPTV da ne pricam dal se radilo o Nettv Plus... Viber Player... itd.... po raznim forumima darivao ljudima svasta nesta ....

Kad ne znas sta ces onda vrijedjas i napadas ... prozivas bez potrebe nicim izazvanim porodicu .... to govori o tebi...... a da ne spominjem koje psovke si mi slao preko Pm ... jadno sa tvoje strane ali istinito jer i za te psovke imam slikovite dokaze

Edit:
Sto se tice tvog nekog skeniranja i skenera koliko mi ostalo u mozgu nije tvojih ruku djelo nego nekog dal tvog surjaka ili slicnog .... dal iz austrije ili vec ... to si mi sam pisao na Pm ....

Toliko od mene i pokusaj u narednom periodu biti covjek i mani se prozivanja nicim izazvan

Pozdrav
 
Последно уредено:
Член од
6 мај 2017
Мислења
1.389
Поени од реакции
2.832
Nikad nisam imao problem ako sam nesta dobio da se i zahvalim kako na Pm tako i javno ... i sto se tebe tice to sam i uradio u par navrata ovdje na forumu za dobivenih par mac ujedno preko pm napisao svaka cast i slicno...

Ne znam zasto imas potrebu svaku godinu da me prozivas ?

Neke od prepiski sa tobom sa SF-a

Tvoje pitanje:

16.03.2014

Sota prijatelju daj mi reci dali se arene mogu preko url helpera sa doticnog sajta gledati u Hrvatskoj dali treba profi ili nesto drugo

Pitao si me za Url Helper kojeg sam ti dao i napisao

naravno dobio si adekvatan odgovor

Sto se tice Url Helper
18.10.2014
Evo ti moj KEY cuvas za sebe ako nije problem ... ujedno si dobio Url helper od mene .....
tvoj odgovor
18.10.2014
ok puno ti hvala

Ovdje si trazio od mene
23.01.2015
Nisam ti mogo doci do pm pa ti saljem preko ovog daj mi reci dali imas mozda za balkantvmedia nove servere ovi mi pola ne rade znaci ne trazim te user i pasworda ni listu samo servere poz...Damir

dobio si od mene listu

Ovi si pisao meni na Pm dana,

01.04.2015

Stvarno gori cijeli se dan zezam oko kbc liste o ovoj se radi
109.206.96.129:1935/live/pinkzabava_1m.stream/playlist.m3u8
Jako mi secka u vlc sa proxy 109.206.97.156:8080
Pa bi te molio kako da tome doskocim dali ima jos koji pleyer koji
podrzava proxy mozda mpv ili neki drugi dobra lista
a zeza molio bih te za pomoc
jer ako mi ti ne pomognes nece niko

naravno poslao sam ti listu a tvoj odgovor je bio

Stvarno si me iznenadio sa listom hvala ti puno od srca

itd.... itd....

Onomad ni Pm nisi znao poslati pa si mislio ako me zapratis da mozes da mi pises ... ja sam ti odgovorio da to nije tako ....

jel treba jos ????

Moj prvi post u VIP temi dok je bilo liste sa Ime/Ime

18.03.2016

takodjer nalazio na ovaj nacin i slican mac .....

stalker_portal/server/adm/tv-channels/iptv-list-json

pocetak 2018-te a i ranije nalazio mac na osnovu salezli skenera onomad... i slicno....


Tako si isto pisao za StbEmu par stranica unazad ....
Za
da ne mogu Mac da pustim preko Stb ... naravno da sam ti dokazao suprotno ...

O mom ranijem sudjelovanju godine 2010 pa na dalje i oko svega vezano za IPTV da ne pricam dal se radilo o Nettv Plus... Viber Player... itd.... po raznim forumima darivao ljudima svasta nesta ....

Kad ne znas sta ces onda vrijedjas i napadas ... prozivas bez potrebe nicim izazvanim porodicu .... to govori o tebi...... a da ne spominjem koje psovke si mi slao preko Pm ... jadno sa tvoje strane ali istinito jer i za te psovke imam slikovite dokaze

Edit:
Sto se tice tvog nekog skeniranja i skenera koliko mi ostalo u mozgu nije tvojih ruku djelo nego nekog dal tvog surjaka ili slicnog .... dal iz austrije ili vec ... to si mi sam pisao na Pm ....

Toliko od mene i pokusaj u narednom periodu biti covjek i mani se prozivanja nicim izazvan

Pozdrav
To je krme tip, šta imaš uopšte sa njim???!!!
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Nikad nisam imao problem ako sam nesta dobio da se i zahvalim kako na Pm tako i javno ... i sto se tebe tice to sam i uradio u par navrata ovdje na forumu za dobivenih par mac ujedno preko pm napisao svaka cast i slicno...

Ne znam zasto imas potrebu svaku godinu da me prozivas ?

Neke od prepiski sa tobom sa SF-a

Tvoje pitanje:

16.03.2014

Sota prijatelju daj mi reci dali se arene mogu preko url helpera sa doticnog sajta gledati u Hrvatskoj dali treba profi ili nesto drugo

Pitao si me za Url Helper kojeg sam ti dao i napisao

naravno dobio si adekvatan odgovor

Sto se tice Url Helper
18.10.2014
Evo ti moj KEY cuvas za sebe ako nije problem ... ujedno si dobio Url helper od mene .....
tvoj odgovor
18.10.2014
ok puno ti hvala

Ovdje si trazio od mene
23.01.2015
Nisam ti mogo doci do pm pa ti saljem preko ovog daj mi reci dali imas mozda za balkantvmedia nove servere ovi mi pola ne rade znaci ne trazim te user i pasworda ni listu samo servere poz...Damir

dobio si od mene listu

Ovi si pisao meni na Pm dana,

01.04.2015

Stvarno gori cijeli se dan zezam oko kbc liste o ovoj se radi
109.206.96.129:1935/live/pinkzabava_1m.stream/playlist.m3u8
Jako mi secka u vlc sa proxy 109.206.97.156:8080
Pa bi te molio kako da tome doskocim dali ima jos koji pleyer koji
podrzava proxy mozda mpv ili neki drugi dobra lista
a zeza molio bih te za pomoc
jer ako mi ti ne pomognes nece niko

naravno poslao sam ti listu a tvoj odgovor je bio

Stvarno si me iznenadio sa listom hvala ti puno od srca

itd.... itd....

Onomad ni Pm nisi znao poslati pa si mislio ako me zapratis da mozes da mi pises ... ja sam ti odgovorio da to nije tako ....

jel treba jos ????

Moj prvi post u VIP temi dok je bilo liste sa Ime/Ime

18.03.2016

takodjer nalazio na ovaj nacin i slican mac .....

stalker_portal/server/adm/tv-channels/iptv-list-json

pocetak 2018-te a i ranije nalazio mac na osnovu salezli skenera onomad... i slicno....


Tako si isto pisao za StbEmu par stranica unazad ....
Za
da ne mogu Mac da pustim preko Stb ... naravno da sam ti dokazao suprotno ...

O mom ranijem sudjelovanju godine 2010 pa na dalje i oko svega vezano za IPTV da ne pricam dal se radilo o Nettv Plus... Viber Player... itd.... po raznim forumima darivao ljudima svasta nesta ....

Kad ne znas sta ces onda vrijedjas i napadas ... prozivas bez potrebe nicim izazvanim porodicu .... to govori o tebi...... a da ne spominjem koje psovke si mi slao preko Pm ... jadno sa tvoje strane ali istinito jer i za te psovke imam slikovite dokaze

Edit:
Sto se tice tvog nekog skeniranja i skenera koliko mi ostalo u mozgu nije tvojih ruku djelo nego nekog dal tvog surjaka ili slicnog .... dal iz austrije ili vec ... to si mi sam pisao na Pm ....

Toliko od mene i pokusaj u narednom periodu biti covjek i mani se prozivanja nicim izazvan

Pozdrav
Sota to je sa sf foruma 2015 sta pises za taj url helper to si vec sto puta taj alat si mi dao link gdje da skinem nikad ga nisam korostio, koristim drugi,server me zanimao.Aj budi frajer imaj muda i otvori moj user tamo pa da vidimo ko je kome u ono doba prije 7 godina davao.Slabo sam se ja tvojih savjeta najeo.Dobro si ovo poslozio,otvori nalog pa cu ja sve slikati sta smo pricali ajde pa da vidimo dal je bas tako kako si napisao.Ako neces otvorit nalog onda lazes.Stvar je u tome sta 2018 nisi znao vadit te mace,sad skaces i glumis frajera.I druga stvar nikad nismo ovisili o sf vec smo svoje stvari koristili.Otvori moj nalog na sf.
 
Член од
10 јули 2010
Мислења
2.914
Поени од реакции
4.013
Sota to je sa sf foruma 2015 sta pises za taj url helper to si vec sto puta taj alat si mi dao link gdje da skinem nikad ga nisam korostio, koristim drugi,server me zanimao.Aj budi frajer imaj muda i otvori moj user tamo pa da vidimo ko je kome u ono doba prije 7 godina davao.Slabo sam se ja tvojih savjeta najeo.Dobro si ovo poslozio,otvori nalog pa cu ja sve slikati sta smo pricali ajde pa da vidimo dal je bas tako kako si napisao.Ako neces otvorit nalog onda lazes.Stvar je u tome sta 2018 nisi znao vadit te mace,sad skaces i glumis frajera.I druga stvar nikad nismo ovisili o sf vec smo svoje stvari koristili.Otvori moj nalog na sf.
Ovim zavrsavam sa tobom

Nemam problem da ti se otvori nalog na SF ali bas nikakav .. nemas tamo sta da slikas jer ne postoji bas nista sto bi mogao protiv mene da izneses nego samo protiv sebe... znaci i da ti se otvori nalog mozes da slikas ovo sto sam ja stavio i slicno ... a kad vec pricamo o nalogu slikaj odavde sa kajgane ljudima koje psovke si mi slao kako ti kazes ako imas muda ...

Ja bi ti drage volje otvorio nalog na SF ali ja ne posjedujem tu mogucnost pa ako neko od admina sa SF ovo procita ili im neko javi na Pm da sam ovo napisao sto se mene tice slobodno bilo ko od admina sa SF nek ti otvori nalog ... ja cu napisat bokiju sad nek ti ga otvori ...

To sto pises
otvori nalog pa cu ja sve slikati sta smo pricali ajde pa da vidimo dal je bas tako kako si napisao.
da se ne ponavljam slobodno nek ti odblokiraju nalog.. to sto pises je iz jednostavnog razloga da manipulises ... i da ispadne da te je neko tamo namjerno banovao a nisi zasluzio ... a da jesi, jesi inace nebi bio banovan .... toliko....

Pozdrav
 

Kajgana Shop

На врв Bottom