Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
18 март 2019
Мислења
592
Поени од реакции
2.438
Mogu i ja probati tu višekonekcijsku tesnukožu ako je u m3u formatu dok ju gazda ne izgasi jer se gleda džabe??
Biće neki "dobar" čovjek gazda čim ga hvale na netu il samo nije platio reket nekome pa ga svi napali??
 
Член од
4 ноември 2019
Мислења
348
Поени од реакции
798
ma gazda je ljudina, samo se lose predstavio ovde na forumu... vidis da sad svi gledaju dzaba njegove liste.... :) :) :) i narednoh osam dana ima da mu napadaju server iz svih oruzja.... :) :)
 
Член од
8 април 2017
Мислења
1.839
Поени од реакции
3.093
A sta je sa dva brata.. Njih odavno nitko nespominje.. Otkako je server primjenio gazdu svi šute
 
Член од
18 март 2019
Мислења
592
Поени од реакции
2.438
ohoo prilicno dobro opterecen server... reklo bi se da tu ima korisnika dobar broj... :)
Pa dobro po ovome se čini da ima između 700 i 1000 korisnika puta 5€/mjesec znači cca 5000€ mjesečno zarađuje pa šta ako 100 ljudi gleda besplatno?
Ima neko tu m3u višekonkcijsku listu da vidim kakvi sve kanala ima???? Neko se žalio da nema Crnogorski... Ima Slovenski?
Može na pp??
 
Член од
4 ноември 2019
Мислења
348
Поени од реакции
798
Pa dobro po ovome se čini da ima između 700 i 1000 korisnika puta 5€/mjesec znači cca 5000€ mjesečno zarađuje pa šta ako 100 ljudi gleda besplatno?
Ima neko tu m3u višekonkcijsku listu da vidim kakvi sve kanala ima????
Može na pp??
evo ti gore gazde pa njega trazi...isplati mu se dati listu, na tolko para ja bih ti dao dve :) :) :)
 
Член од
4 март 2018
Мислења
68
Поени од реакции
26
Ako moze i meni jedna exyu lisa da se pogleda malo?Pozdrav
Автоматски споено мислење:

lista
 
Член од
19 ноември 2019
Мислења
1.116
Поени од реакции
4.204
ohoo prilicno dobro opterecen server... reklo bi se da tu ima korisnika dobar broj... :)
Đavlu malo bilo ;)
Автоматски споено мислење:

Pa dobro po ovome se čini da ima između 700 i 1000 korisnika puta 5€/mjesec znači cca 5000€ mjesečno zarađuje pa šta ako 100 ljudi gleda besplatno?
Ima neko tu m3u višekonkcijsku listu da vidim kakvi sve kanala ima???? Neko se žalio da nema Crnogorski... Ima Slovenski?
Može na pp??
Kojih 5 eura , ispod 7 eura nedam bratu rođenom.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom