Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
19 ноември 2019
Мислења
1.116
Поени од реакции
4.204
Член од
4 ноември 2019
Мислења
348
Поени од реакции
798
kod mene ne krasuje nikada, pokusaj sa ovom verzijom, ali prethodnu deinstaliraj, restartuj pc... i nabaci ovu vrziju.... mada ako je velika lista, onda mora i dobar pc....inace vlc blokira.....
 
Член од
18 март 2019
Мислења
592
Поени од реакции
2.438
Ako je lista prevelika može se izrezat u notepadu tj obrisat kanale koje ne želiš na listi i neće blokirat vlc ako je lista manja od 1MB...
Dovoljno je lista od 100kb to je otprilike oko 1000 kanala na listi...
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Ne treba ti to , ugasit ce ti je gazda u roku 24 sata ... evo ga , ne izlazi iz brloga sakriven od Interpola i sve prati , donose mu hranu na ovu tajnu lokaciju , a on samo liste gasi :D



Pa sto ga ne hebete mene nemoze ugasit i da oce moze al ce bit zajeb onda lancani
Автоматски споено мислење:

Pa sto ga ne hebete mene nemoze ugasit i da oce moze al ce bit zajeb onda lancani
Morate jos puno ucit neke stvari
 
Последно уредено:
Член од
27 февруари 2017
Мислења
650
Поени од реакции
1.083
pozz,nemam iskustvva sa mag 250,jel se u njega moze ubaciti novi portal-novi mac,kao u ove app,slomi me jedan makedonac ,komsija,da mu objasnim telefonom a neznam dal moze.Ako neko ima iskustva i neko slikovitije uputstvo,bio bi zahvalan
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
893
Поени од реакции
3.741
Opet ja , a jeli bolja verzija nego ove novije ili nesto drugo po sredi , pitam jer kod mene svako malo vlc " crashuje " pogotovo kkad je lista malo veca. hvala...
Instaliraj Ace Player HD, to ti je VLC na steroidima i potpuno mu je svejedno koje je velicine lista, ucita je u hipu.
 
Член од
19 ноември 2019
Мислења
1.116
Поени од реакции
4.204
Pa sto ga ne hebete mene nemoze ugasit i da oce moze al ce bit zajeb onda lancani
Автоматски споено мислење:


Morate jos puno ucit neke stvari

Opet ti mudrovaš što kaze @Marko Cepenkov .
Ko je rekao da mene može ugasit? Jedino kad grmi i eventualno struje nestane .
Mi smo more krvi prolili za bratstvo i jedinstvo u bušenju panela i nećemo dozvoliti nikom da nam ruje iznutra i ruši to što smo izgradili , makar se on zvao i gazda servera !

P.S. i ja bi ovu plavku ko i ti ;)

 
Член од
5 февруари 2018
Мислења
383
Поени од реакции
772
Opet ti mudrovaš što kaze @Marko Cepenkov .
Ko je rekao da mene može ugasit? Jedino kad grmi i eventualno struje nestane .
Mi smo more krvi prolili za bratstvo i jedinstvo u bušenju panela i nećemo dozvoliti nikom da nam ruje iznutra i ruši to što smo izgradili , makar se on zvao i gazda servera !

@dadoxy ma lako mi je za tebe...ti si Neretvu preplivo toliko puta a moze bit i skocio koji put u sa mostica.
Ako ko ima viska Bitku moze li na PM da je testiram bar 24 ure.

Pozdrav svim clanovima Kajgane
 
Член од
11 ноември 2020
Мислења
79
Поени од реакции
34
Poz drustvo ja bi vas zamolio ako bi mi dali jednu listu exyu ako zelite nikog sada neprisijavam vasa dobra volja.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom