Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

antibiotic1

Aquamaniac
Член од
8 септември 2013
Мислења
150
Поени од реакции
70
Super fali ti jos mamut pod 1 i morska krava pod 232 i mozes poslat u kras slicke i dobis paket lizalica.
Автоматски споено мислење:

Vidim Burmman baniran pa vise nije gust ulazit
A nie sto sme bez dobra lista moomentalno si sedime bez lista. Negde po 10 negde po ni 1. Sum se zablagodaril na sekoj sto mi pratil i nigde ne bila postavena no ete sega moram od forumi da koristam listi javno objaveni :) Pozz
Автоматски споено мислење:
 
Последно уредено:
Член од
3 декември 2018
Мислења
513
Поени од реакции
2.881
A nie sto sme bez dobra lista moomentalno si sedime bez lista. Negde po 10 negde po ni 1. Sum se zablagodaril na sekoj sto mi pratil i nigde ne bila postavena no ete sega moram od forumi da koristam listi javno objaveni :) Pozz
Автоматски споено мислење:
Ako sam dobro shvatio ti si primoran da koristiš javno objavljene liste sa raznih foruma.
Pitam se da li to uključuje i listu koju sam ti jutros poslao? ;)
 
Член од
9 февруари 2019
Мислења
27
Поени од реакции
29
pyrana..."Ako sam dobro shvatio ti si primoran da koristiš javno objavljene liste sa raznih foruma." Hvala - i ja se pitam da li to uključuje i listu koju sam mu i ja sad poslao?
 
Последно уредено:
Член од
5 февруари 2018
Мислења
383
Поени од реакции
772
Vidim ja tezak je taj gasterbajterski zivot
Bas te zalim sta nemas novac za ilegalo pa se patis preko vlc.Nije vama u stranjskom svijetu lijepo.Kazu ljudi to je kruh sa sedam kora.Razlika izmedu vlc i tv ti je ko i drva i plina.Ujutro toplo kad se probudis i gle cuda max tv nista ne stuca,vremena pretek za uzivat.Poanta ovog posta ti je ne pati se,nego uzivaj blogodati 21 stoljeca.Meni je iptv hobi a hobi je sporedna stvar u zivotu ko i cigara (vi koji to vucete).Pozdrav.......
Mislis na ovo:
"
Ostajte ovdje!…Sunce tuđeg neba,
Neće vas grijat kô što ovo grije;
Grki su tamo zalogaji hljeba
Gdje svoga nema i gdje brata nije. "
 

antibiotic1

Aquamaniac
Член од
8 септември 2013
Мислења
150
Поени од реакции
70
@petko1bg i @pyrana fala vi. Jas nigde ne pisav deka ne sum dobil lista. Pisav na mn lugje samo od vas dobiv. Fala vi. Komentarot mi bese za onie sto samo se falat deka imaat listi a ne davaat...
 
Член од
22 декември 2019
Мислења
11
Поени од реакции
4
poz svima.ako moze simpson na pp?hvala puno i jos jedan veliki pozdrav za sve
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Mislis na ovo:
"
Ostajte ovdje!…Sunce tuđeg neba,
Neće vas grijat kô što ovo grije;
Grki su tamo zalogaji hljeba
Gdje svoga nema i gdje brata nije. "
Ja znam sta je tudina pola rodbine mi preko,nema tu zivota radis za stranca,stvaras mucis se provozas 1000 kilometara gore dolje,razdvojen zivot,skucen prostor,stiskas se da nesto napravis i vec si ostario,nisi u svojoj domovini i onda ti zelja da umres di si se rodio.Dodes doma uhvatis se za ulazna vrata i nema te.Tako bas moj ujko zavrsio nije ni usao u kucu,zalosno ali istinito.Ja bih radie jednom na dan jeo samo da sam na svome pa da i nista nebi imao.
Kad si mlad o tome se ne razmislja al kad ostaris onda ti dode do glave misao,moja kucica moja slobodica.Ljepo je svugdje al doma najljepse.
 
Член од
16 февруари 2016
Мислења
406
Поени од реакции
1.182
Ja znam sta je tudina pola rodbine mi preko,nema tu zivota radis za stranca,stvaras mucis se provozas 1000 kilometara gore dolje,razdvojen zivot,skucen prostor,stiskas se da nesto napravis i vec si ostario,nisi u svojoj domovini i onda ti zelja da umres di si se rodio.Dodes doma uhvatis se za ulazna vrata i nema te.Tako bas moj ujko zavrsio nije ni usao u kucu,zalosno ali istinito.Ja bih radie jednom na dan jeo samo da sam na svome pa da i nista nebi imao.
Kad si mlad o tome se ne razmislja al kad ostaris onda ti dode do glave misao,moja kucica moja slobodica.Ljepo je svugdje al doma najljepse.
Sve si dobro rekao ali kada ode covjek iz ekonomski razloga u tudzinu to je ok.
Ali sta sa nama koji smo otisli ispred ovog prokletog rata.
Necu reci nista gdje sta ali ja dodzem na godisnji u svoj grad i tada nas nezele dole.
Zamisli da se vratis kao neki moji prijatelji koji su vjerovali suzivotu.
Znas kako je njima ako neznas: nemogu dobiti posao narod treceg reda niko ga ne je.. strucno, ceka od svoje familie pomoc od toga vecina zivi.
Volim svoj grad svoju drzavu ali vise sam cjenjen u tudzini nego u svom gradu.
Ja se izvinjavam (nekima)ko nezeli da cita netreba jer sam pisao jednom za suzivot kao nekada pod vodstvom Druga Tita jedan clan me kritikovo na PM zato takvi nemoraju da citaju moje komentare moze me blokirati da nevidi moje postove.
 
Последно уредено:
Член од
18 јули 2019
Мислења
215
Поени од реакции
439
Ne zivi se vise preko ko nekad nismo mi ni svijesni sta imamo.Sta je to zivit po noci odes po noci se vratis po 11 sati svaki dan
Moguce da imas losa iskustva ili iz price nekih koji su imali losa iskustva. Sve je do organizacije zivota bilo gdje da si. Ali da ne idemo u krivom smijeru vratimo se na iptv.
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Moguce da imas losa iskustva ili iz price nekih koji su imali losa iskustva. Sve je do organizacije zivota bilo gdje da si. Ali da ne idemo u krivom smijeru vratimo se na iptv.
Ko voli nek izvoli,niti smo svi iz istog kraja nit imamo mogucnosti da u svom kraju nesto napravimo.Ja znam da sjever Hrvatske ima potencijala.
A iptv nece da pobegne,o cemo raspravljamo kome je duzi ko je pametniji,tisucu servera raznih ali neko postavi sliku pinka bas u tom i vidi svi moramo bas taj i mi imat.Sta se u iptv promjenilo nista isti kanali isto sranje.
Pametniji smo kad se klonimo iptv.
Ponekad je dobro napisat nesto a ne doc na forum lajkati i napisat ima ko domacu.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom