Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
28 јануари 2018
Мислења
29
Поени од реакции
75
Koliko novih nickname... Dugo nisam bio na ovom forumu. Novi nadimci , a stare priče... Pozz svima i srećna Nova godina
 
Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
za sve ove godine, koliko sam u iptv-u, niko mi nije rekao da zivi od iptv-a, i ja mu nikada nista ne bih zamerio, ali da glumi dusebriznika i darodavca, a od ovoga da zgrce pare, ..... pa mora mu se nesto reci
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
za sve ove godine, koliko sam u iptv-u, niko mi nije rekao da zivi od iptv-a, i ja mu nikada nista ne bih zamerio, ali da glumi dusebriznika i darodavca, a od ovoga da zgrce pare, ..... pa mora mu se nesto reci
Tu i tamo nekoji zavrsi u buksi ali dobro se zivi od toga.
Автоматски споено мислење:

Ne brini, nije to isti čovjek... ;)
Kak nije isti hahaaa rastura panele bolje nego ja.Jedino moze manje popit od mene haaha
 
Последно уредено:
Член од
2 јуни 2018
Мислења
51
Поени од реакции
47
Ljudi danas sam se namucio sa skenerima i ništa nisam našao izgleda da nije ta rabota za mene ali hvala vama što nam pokušavate pomoci ali ako ima neko da mi posalje neku listu (m3u) da nešto i pogledam znam da nije do vas do mene je .. :pijani:
 
Член од
18 март 2019
Мислења
592
Поени од реакции
2.438
ne daju mi ni sliku da postavim :D
ma ne daju nikome... izgleda problem sa serverom neki... ko da fali memorije pa je dobro da se ne sruši ko ona stranica za potrese kad bude kod nas u Hr potres svi komentiraju i sat vremena nema stranice...
tako i ovde se slike ne mogu kačit ponekad po par dana...
 
Член од
2 јуни 2018
Мислења
51
Поени од реакции
47
ma ne daju nikome... izgleda problem sa serverom neki... ko da fali memorije pa je dobro da se ne sruši ko ona stranica za potrese kad bude kod nas u Hr potres svi komentiraju i sat vremena nema stranice...
tako i ovde se slike ne mogu kačit ponekad po par dana...
i kod nas u bosni malo voda nadodje odmah svi gledaju vodostaje rijeka ;)
 
Член од
23 октомври 2017
Мислења
1.208
Поени од реакции
6.782
Слушај сега добро. Од тебе и такви како тебе темава е ваква каква што е сега.
Оди си во таа ваша вошлива група од дрско-безобразни имбецили и ослободете не од вашето мудрување.
Немој повеќе никогаш да се појавуваш на кајгана, доста кењавте по темава.

Ова е единствен начин на комуникација со цел да не ослободите од вашите "стручни" мислења.
Овој таканаречен модератор дозволи на сите чесни членови на кајгана да им се качите на глава. Доста е.
prestani da vredjas ljude ovdje ako iko kenja kenjas ti
 

Kajgana Shop

На врв Bottom