Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
Sta je ovo Burmane:
Прегледај го приврзокот 280564
Cvilis kad sam je tebi isto uradio.
Rekao ti u lice torpedo, na sf uredno kacis slike ovde uredno kenjas.
sta kenjam, jel' se i ti slazes sa takvim razmisljanjem, prvi deo i moze biti sarkazam (kao sto dadoxy kaze) ali 2. nikako, jel' zabranjeno kaciti slike na sf-u, a torpedoo sam davno rekao da je obicna uvlakacka pizda
Автоматски споено мислење:

Poanta cijele price je da niko ne zeli gasiti nista, ljudi postuju neciji trud da zarade novce, jbg, svi plivaju kako znaju i umiju. Niko nema nista protiv reselera, vlasnika panela i slicno, pa da nije njih svi ovi ljudi koji zbog zemljopisnih ili financijskih razloga sebi ne mogu priustiti listu ostali bi "na golu".
Sad jbg, mozda jesu "intelektualno siromasni" ali se uvijek nadje neko ko to popegla, nije to Robin Hud sindrom, cisto nekakva ljudska reakcija, k'o svati dobro, k'o ne svati, opet dobro. :)
davno sam rekao, da onda te junacine, treba javno da kazu da zive od iptv-a, i mirna Backa, a ne da prodaju muda za bubrege
 

saskon

Член од
22 август 2008
Мислења
2.225
Поени од реакции
5.452
sta kenjam, jel' se i ti slazes sa takvim razmisljanjem, prvi deo i moze biti sarkazam (kao sto dadoxy kaze) ali 2. nikako, jel' zabranjeno kaciti slike na sf-u, a torpedoo sam davno rekao da je obicna uvlakacka pizda
I to je tvoj komentar za post koji si slikao, da bi kasnije uzrokovao da dadoxy nazve bokija fasistom.
Svaka ti cast.

Nemam vise volje da ispravim nesto ovde. Potpuno ste skrenuli ovaj deo foruma u nepoznato, rekao bih kao naslov jedne knjige "kriv pravac".
 
Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
I to je tvoj komentar za post koji si slikao, da bi kasnije uzrokovao da dadoxy nazve bokija fasistom.
Svaka ti cast.

Nemam vise volje da ispravim nesto ovde. Potpuno ste skrenuli ovaj deo foruma u nepoznato, rekao bih kao naslov jedne knjige "kriv pravac".
jesam li ja terao @dadoxy da komentarise post, jedina moja greska, je sto prvo nisam iskomentarisao takvo razmisljanje na sf-u
 
Член од
8 април 2017
Мислења
1.842
Поени од реакции
3.093
Vidiš ja se u potpunosti slažem s bokijem..
Ovdje je pun forum onih koji kaće javno višekoneciske liste i uništavaju. A kad im ti kažeš, odgovor je slijedeći.... Ja sam iskenirao i ja mogu sta hoću... Eto drugim riječima njemu netreba pa ga nije ni briga za druge kojima treba. Zasto bi se netko trudio, napravio skenere, plejere i onda to podjelio javno? Zasto? Pa nije mu to obaveza.. Ja isto prvi nebi.. Kao prvo ćim bi stavili sve javno, nebi dugo radilo i opet bi trebalo nanovo... Vi se neki ponašate kao da je netko obavezan dati svoje, podjelit svoje.. Ali svi ti koji laju nisu napravili ništa... Jbt koliko je puta ćovjek pomogao to nema veze, bitno je sada sta je izjavio.. Eto ja misliž isto od rijeći do rijeći.... I baš mi je drago sto mogu da ugase skener kad neko iznese iz vipa i stavi javno... Iskreno to mi je super stvar.. Jbt pojedincima je lijeno naućiti radit u notped++ a htjeli bi skripte skenere, ma najbolje cijeli panel ili dva tri... Ma tko brani bilo kome da sam nauči bilo sta, da otvori panel, da prodaje, da hakira... Pa izvolite.. Toliko toga je na netu javno da i netreba nešto specijalno da se nauće makar osnovne stvari..
 
Член од
9 јануари 2018
Мислења
530
Поени од реакции
1.529
iptv.uno.jpg
Ajde fotografi u ostali umetnici:D(sala narabno ne bih ni slikao bilo pri ruci)
N aravno da radi....pozdrav za sve
 
Член од
11 ноември 2020
Мислења
79
Поени од реакции
34
poslao sam ti ja neki dan listu.. ni hvala nisi rekao...... zato ovome gospodinu nemoj da saljete nista....bar iz pristojnosti da se kaze hvala....
pa u poruci sam vam napisao hvala nerazumem vas
Автоматски споено мислење:

Ali ok nemorate mi dati pozdrav
 

Kajgana Shop

На врв Bottom